Defendant found to be a scammer Átverés foglalkozik a spanapával

Status
Not open for further replies.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Már egy hete postáztam ezt a kérdést, de akkor @spanara jött az ágra válasz, így úgy tűnik, hogy a treadet az admin eltávolította.

Ez a hét megint elment minden eredmény nélkül: és nincs értelme várni az eladótól az egyértelmű és közvetlen visszatérítésen kívül.

Nem az első üzlet volt, és az első üzlet még rendben is volt. Így tétovázás nélkül átutaltam a kriptót 14.04.23-án.
De ezt a mostani rendelést két hétig nem szállították, ezért jöttem ide a fórumra. Aztán amint kiposztoltam a problémát, kaptam az eladótól egy választ üres követési számmal és a szokásos "blahblahblah-nyugodj meg-küldöm-azonnal" szöveggel.
Rámutassak arra, hogy a küldeményt ezzel a követési számmal soha nem adták fel? Természetesen nem((((
Szent ég! Az elmúlt héten kaptam egy sor választ a standard "holnap" folytatással, hogy nem kell küldeni. Erre a tényre rámutattam az eladónak, és ígéretet kaptam a visszatérítésre. Mutassak rá a tényre, hogy a pénzt nem fizették vissza? Még nem((((

Az admin. A másolatot az e-mailezés pontos részleteket PM kérésre. Kérem, ne zárja be a témát, amíg nem oldódik meg.
ESh5DJNO1P PBmVZfFQNn
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Nem néz ki jól @spanapa csak térítsd vissza a haverodat.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Tudja, mit fognak mondani az emberek: Miért nem használtál letétbe helyezést?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Én is ugyanezt a kérdést teszem fel magamnak. hahaha.
valószínűleg azért, mert nem ez volt az első üzlet, és szeretnék jó ember lenni, és megkönnyíteni az eladó számára.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Escrow only dude, bocsánat ezért.

Milyen kár, hogy @spanara lehúzta ezt, milyen kár - ez a szállító potenciálisan növekedhetett volna.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top