Tilidin (opioid) szintézis keresése

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Szia Sokat kutattam a gyengébb opioidokról (Tramadol, Codein és különösen a Tilidin). A Tilidin egy csak Németországban és Svájcban alkalmazott opioid. Találtam szintézis utasításokat a Tramadolról, és G.Patton körülbelül egy órája küldött egy szintézis utasítást a Tramadolról. Nagyon hálás vagyok ezért. Az általam végzett kutatás ellenére nem találtam nyilvános szintézisutasítást a Tilidinről (beleértve az egyes vegyi anyagok mennyiségét). Ha valaki tudna ebben segíteni, nagyon hálás lennék.
Köszönöm, hogy elolvasta.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Nem Németországból származom, de az EU nyugati részén élek, és véletlenül került a kezembe ez a chem. Valaki nagyon magas toleranciával rendkívül haszontalan, de én csak az újdonság miatt akartam, 😄

Szeretem gyűjteni ezeket a fajta ritkább gyógyszereket, mint valami autista. Amit nem értek, hogy sokan azt állítják, hogy az eufóriája állítólag az oxikodon szintjén van, de hogy lehetséges ez, amikor minden tablettában van suboxone (bubreprenorfin vagy hogy írják xd is (hogy függő/"drogos" legyen 🙄 bizonyíték)).

Nagyon furcsa drog tbh.
 

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Szia soha nem hallottam, hogy a Tilidin és az Oxycodone ugyanolyan eufóriával rendelkezik, és saját véleményem szerint ez teljesen téves.
Az Ön által említett suboxone az opioidot és a naloxont, más néven narcan-t is tartalmazó kombinált gyógyszerek/gyógyszerek osztályába tartozik. A naloxonnak az a hatása, hogy csökkenti a túladagolást, azaz a halált. A naloxon hasznossága a Tilidinben véleményem szerint 0, mert a már nagyon alacsony
légzésdepressziót kiváltó hatásai miatt. Minden Tilidin terméknek tartalmaznia KELL a naloxont, ez is csak nagyobb dózisban fejti ki erős hatását, ami azt jelenti, hogy megakadályozza a túladagolást, de megtartja a Tilidin fájdalomcsillapító hatását is. A magas toleranciával rendelkező emberek számára nem igazán hasznos, de a "normális" emberek számára biztosítja az opioidok érzését anélkül, hogy azt kellene gondolniuk, hogy drogosok. Szintén fontos megjegyezni, hogy a Tilidin rendkívül népszerű Németországban a rap szcéna miatt, és sokkal több ember hajlandó megvenni és fogyasztani, ellentétben a heroinnal vagy a fentanillal.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Fel tudod tenni a tilidin előállításához való hozzájárulást
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
A tilidin a legközelebbi "hasonló" kész gyógyszer az oxikodonhoz (hacsak nem találsz még hidrokodont paracetamol vagy ibuprofen belekeverése nélkül, vagy szerencsés esetben oximorfont ;) - szép stimuláció, jó eufória, átlagos fájdalomcsillapító. Jobb, mint a Tapentadol, mivel a mámor stabilabb és tovább tart.
De, hiányzik belőle az oxikodon "életmód" hatása, és nem igazán lehet szippantani, sem bóbiskolni tőle. Nos, technikailag lehet, de készülj fel arra, hogy kibaszottul ki fogsz bukni, mivel már 300-400mg után elkezd a Kappa receptorokra hatni.

Ezt mondta, volt egy kísérlet az Iso-Tilidin RC-ként, de végül nem volt aktív.
A Nortilidin valószínűleg a legsikeresebb RC kísérlet volt, és azt hiszem, a legtöbb országban nem is tiltott? Rövid ideig megjelent Németországban és Lengyelországban, de furcsa okokból soha nem indult el, vagy nem szintetizálták újra az RC-piaci színtér számára. Talán mert nem elég "híres", talán mert még egy alacsonyabb Kappa max. Mg kiváltó, talán a gyártási költségei miatt. Sajnos nincs meg hozzá a szintetizátor útvonal, bocsi :]
 
Top