Looking for a vendor Olyan spanyol/portugál embereket keresek, akik szeretnének valamit készíteni $$$$

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Kedves BB közösség!

Elérem, mivel olyan spanyol vagy portugál lakosokat/állampolgárokat keresek, akik szeretnének még néhány $$$-t hozzáadni a fizetésükhöz.

Miről szól ez a vállalkozás?

Van egy spanyol kodeines köhögés elleni szirup, amit spanyol és portugál gyógyszertárakban árulnak.
A neve Toseina.
Bár ez a szirup legális Spanyolországban/Portugáliában, újabban gyógyszertári recept szükséges a megvásárlásához - tehát nem OTC.

Mi hozzáférünk korlátlan mennyiségű ilyen pontos receptekhez, amelyeket aláírtan tudunk küldeni.

Most olyan embereket keresünk, akik hajlandóak megkapni tőlünk ezeket a recepteket, megvásárolni az üvegeket és továbbértékesíteni őket nekünk.

Hogyan lehet ebből pénzt csinálni?

Ha 10 receptet küldenénk Önnek, akkor pontosan annyi palackot várnánk el, amennyit elküldünk Önnek.
Felajánlanánk, hogy a palackokat a mi "futóinktól" vásároljuk meg egy fix felárért, ami garantálna Önnek egy fix, ismétlődő bevételt/jövedelmet.

A fizetés XMR/BTC-ben történne letéti letéten keresztül, miután Ön elküldte a sikeres vásárlásról szóló igazolást.

Van limit?

Szerencsére azt mondhatjuk, hogy nincs határ.
A minimális receptek száma, amit küldenénk, 10 lenne, a maximális pedig 100 lenne rendelésenként biztonsági okokból.
Tiszta mennyiségben/készletben nincs limit a mi oldalunkon.

Hogyan történik a termékek szállítása?

A termékeket az EU középső országaiba, például Németországba szállítjuk, vagy közvetlenül Spanyolországban (Spanyolországtól délre) is leadhatjuk (dead drop).

Ha kérdése van (biztos vagyok benne, hogy du), kommentáljon itt, vagy forduljon közvetlenül hozzám.

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Micsoda szarság, elvesztettem a hozzáférésemet a fiókomhoz :D :D

Most visszakaptam, és válaszoltam az összes DM-re ezzel kapcsolatban, lássunk munkához!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
A következő nekifutást ezzel a projekttel a jövő hónapban kezdjük, legalább 5 új futót keresünk :) Vegye fel velem a kapcsolatot DM-en keresztül!
 
Top