Segítséget keres a pszeudoefedrin kivonásához

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Hello! Nemrég kezdtem el érdeklődni a Meth szintézise iránt, és segítségre van szükségem pszeudoefedrin(img.4) kivonásához tablettákból, egyesek 200mg/30mg (Iboprofen(img.3)/Pseudo Hydrochloride)€5.26(img.1) és mások 5mg/120mg(Cetirizine Dihydrochloride(img.5)/Pseudo Hydrochloride)3.73 €(img.2), mindkét választás nem igényel receptet. Természetesen a 3,73€-ért kaphatók sokkal jövedelmezőbbek, mint a többiek, de nem minden gyógyszertárban kaphatóak, és nehezebb "megmagyarázni", mert allergiára való (egyes gyógyszertárakban orvosi igazolást kérnek az allergiáról, bármilyen hülyén hangzik, és érdekesből készülnek). Nem vagyok túl jártas abban, hogy az aminok a vízen kívül miben oldódnak és miben nem, hogy az elsődlegesek a legjobban oldódók stb, még ezek után fogalmam sincs, hogyan kell szétválasztani őket. Ha valakinek van valami ötlete, előre is köszönöm. A későbbiekben megpróbálom szintetizálni fotókkal és esetleg videóval, drága felszerelés stb. nélkül.


Képek a tablettákról és a szerkezeti képletekről, ha azok segítenek:
 

Attachments

  • 9OVq6Rx4JF.jpg
    9OVq6Rx4JF.jpg
    439.2 KB · Views: 86
  • VRYwJCaAv2.jpg
    VRYwJCaAv2.jpg
    240.4 KB · Views: 72
  • aN3hl6pQg0.jpg
    aN3hl6pQg0.jpg
    213.1 KB · Views: 62
  • I8ysxik75B.jpg
    I8ysxik75B.jpg
    33.9 KB · Views: 63
  • YDIiSA6FMB.jpg
    YDIiSA6FMB.jpg
    201.3 KB · Views: 61

Speedfac

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 2, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Meg kell, hogy egy sav / bázis extrakció , a legnagyobb probléma, hogy nem talál az Ön országában egy forrás HCI és oldószerek . Az Ön országában nem adnak el egy magánszemély HCI, Toulol, Aceton és más gondolatok . A másik probléma az lesz, hogy a termék ára rendkívül magas lesz, jó lesz saját használatra, de eladásra abszurd. 120 mg kapsz talán 100mg egy tablettából 1 csomag kell egy gramm efedrinhez , van költséged a kivonásra , aztán van költséged a többi gondolatra , egy másik probléma az lesz , hogy hogyan fogsz nagy mennyiségű tablettát vásárolni , mert ettől az évtől kezdve szükséged van egy e-receptre . A többi 30mg-os tablettából a végterméked több mint 20-25 euró lesz egy darab , az ömlesztett ár a te országodban ennek a fele.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Nos a forrás az aceton itt van egy Hardver üzletek akkor 500ml aceton oldószer festék kevesebb, mint 2euros. A HCl néha megtalálható a kisebb városok szupermarketekben volt HCL 17% és stb. az árról azt hittem, hogy itt Bulgáriában a legolcsóbb az ephedrie és mindenki teszi, és az ár pontosan 20-25euros per hit (idk mennyi ez pontosan, de probablly 0,4 vagy 0,5gs. És ne kezdjetek el a kristályokkal... még csak nem is sárgák, hanem narancssárgák.
 

Speedfac

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 2, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
A valódi kristályok az utcán Bulgáriában 120-140 leva , de az ömlesztett ár egy K 10500-13000 euró a jó cucc , a gyártási ára 25 t eurótól kibaszottul. És HCi 17% kell jobb.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Fr????? Ez valami őrülten magas ár omg
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Szia, meglepődtem, hogy láttam ezeket a negatív megjegyzéseket, amelyek mindent megemlítenek, kivéve a kérdésre adott választ. Nos, nem tudom, hogy a kérdező országában mi áll rendelkezésre/nem áll rendelkezésre, de ez a fórum arra való, hogy segítsünk egymásnak a nehézségek leküzdésében, és biztos vagyok benne, hogy szinte mindenre van megoldás.

Kezdetnek javaslom a sav-bázis kivonást és a Cetirizin tartalmú tabletta használatát, bár én ezt nem csináltam. (Megpróbálok majd beszerezni néhány hasonló tablettát, mivel szinte minden országban kaphatóak - aztán próbálkozom az eljárással, néhány buktató csak kísérletezéssel derülhet ki.)

1. Először őröljük finom porrá a tablettákat - pl. kávédarálóval.
2. Oldja fel a port desztillált vízben
3. Vákuumszűrje az oldhatatlan maradékot (ha van).
4. Azt hiszem, a cetirizin vízben oldódik, de ez is egy karbonsav. A karbonsavak pedig mindig oldódnak lúgos oldatban, mert bázisokkal (NaOH, KOH, NaHCO3 stb.) sókat képeznek.
5. Én először egy mosást végeznék valamilyen nem poláros oldószerrel, hogy eltávolítsam a szennyeződéseket.
6. (Nem kötelező, de ha nagy mennyiségű az oldatod, akkor a víz lassú elpárologtatásával (vagy vákuumdesztillációval, rotavapolással, bármivel, amid van) csökkentheted a térfogatot. Ez növelni fogja az extrakció hatékonyságát).
7. Most lúgosítsa az oldatot 25%NaOH-val vagy 33%KOH-val legalább pH12-re, egy kicsit túl is mehet, de ne használjon túl sok bázist, nem arról van szó, hogy "a több jobb", egyes források szerint ez valóban károsíthatja az álvegyületet. Néhányan azt javasolják, hogy először adjunk hozzá egy nem poláros oldószert (DCM, kloroform, hexán, benzinéter stb.), majd adjuk hozzá a bázist, így a bázikus pszeudo a képződött nem polárosba fog vándorolni. Én a DCM-et használnám, mert akkor a víz lesz felül, és a pH-t könnyebben ellenőrizheted a vizes fázisban. Majd szólj, hogy milyen oldószered van, nem tudom elképzelni, hogy vidéken ne legyenek elérhető oldószerek. Menj el egy barkács- vagy barkácsáruházba, vagy csak egy szupermarketbe és kezdd el ellenőrizni a címkéket. Pl. festékoldószer vagy folteltávolító oldószer (az utóbbi általában nagyon tiszta.) DCM lehet festékeltávolítókban, ha a boltok nem árulnak neked, akkor nézd meg a marketplace-t vagy más hirdetési oldalakat.
8. Extraktáljon annyi oldószerrel, amennyivel csak tud. Ezt háromszor végezze el. Ideális esetben az összesített oldószer legalább annyi legyen, mint amennyi víz maradt. Ez óriási mértékben növeli a hatékonyságot, és akkor úgyis lepárolhatja és megmentheti az oldószer nagy részét.
9. Egyesítse a 3 extrakcióból származó oldószert, mossa ki némi desztillált vízzel 2 alkalommal az oldószer térfogatának 1/4-ed része elegendő. Majd végül mosson sós lével - ezt hagyja állni egy darabig, hogy a sós lével minél több vizet kiszívjon az oldószeréből. Ezután szárítsuk meg száraz MgSO4-gyel, és szűrjük le a szárítószert. Viszonylag tiszta oldatot kell kapnod.
10. Desztillálja le az oldószerét, és pszeudo szabadbázisnak kell maradnia.
11. Itt egy TLC-t csinálnék, hogy lássam, vannak-e más komponensek, majd vákuumszűréssel tisztíthatod, vagy gőzpárlatot, ha nincs elég erős vákuumszivattyúd. Ha nincs tapasztalatod a TLC-vel, akkor ezt elhagyhatod, a termékednek rendben kell lennie a redukcióhoz. Én is megpróbálom ezt, ha tudok hasonló tablettákat szerezni és beszámolok róla.

Tudassa velem, ha bármilyen kérdése van, akkor továbblépünk a következő fázisra, hogy metet készítsünk. :)
 

rapse2025

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Brazíliában vagyok, és nem sok információ van a metamfetaminról, és még kevesebb a szintézisről, szeretném elkészíteni, és ami itt rendelkezésre áll, az 60x2,5 tabletta (triprolidin) laktóz-magnézium-keményítővel és povidonnal, ez a te oktatóanyagod ezekre a tablettákra vonatkozik?
 
Top