Önálló tapasztalatszerzés

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Csak, egy újabb tapasztalat az öntermesztésről, egy olyan országban, ahol ez még mindig illegális lol
RS6r1sOnz5
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Szép fotó, de túl sötét a művészethez. Tartsd meg
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Szép. Feltételezem, hogy beltéri. Van valami konkrét tippje, amit tudna adni valakinek, aki egy olyan országban is szeretne termeszteni, ahol ez illegális?
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Nem, volt egy szabadtéri, de a cserepekkel, szó szerint a napot használtam, cuz, könnyen mozgathatja őket távolról, ha van egy járműve, Önnek is van egy besúgó vagy barátja a rendőrségen, hogy segítsen regisztrálni, ha van házkutatási parancs, ez sokszor segített nekem, Argentínában élek, ahol ez illegális, de ugyanakkor legális (orvosi használatra), gyógyászati célokra, az én esetemben, de az emberek számára, rekreációs és gyógyászati célokra termesztem, és eladom őket azoknak, akiknek tényleg szükségük van rá, nem a kábítószer-kereskedelemnek, alapvetően egyfajta mini gyógyszertár vagyok.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Más tipp, ha azt szeretné, hogy kezdje el a növekvő, szerves trágyák, vagy KNF módszer (isnt könnyű megtanulni, hogy ha havent az idő), vannak nagyon barátságos egy újonc ebben a témában, az én esetemben, én vagyok vegyes a tápanyag vonalak témák, én tesztelem a tápanyag vonal úgynevezett "top crop műtrágyák", de mint mondtam, véleményem szerint, szerves anyagok szép kezdés.
 
Last edited:
View previous replies…

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Érdekes. Én gerillatermesztésre gondoltam, elültetni őket valahol távolabb, és reménykedni a legjobbakban, mivel nem lehet probléma, még akkor sem, ha valaki megtalálja őket.
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Jelenleg vidéken termesztem, szó szerint könnyű elrejteni, lol.
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Nem fél attól, hogy az emberek megtalálják vagy meglátják Önt velük?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Találja meg őket; ez a kazuisztikus kockázat. Meglátni őket; nincs kockázat (ha jól csinálják)
 
Top