2023. szeptember 17: Flight-RCS csapat lebukott a görögországi Szalonikiben! the-frcs.is

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Szia közösség!

ez most nagyon közel áll hozzánk: A @flightrcs csapatot a múlt héten több razzia során is lekapcsolták a főbb LE erők.
Ez egy nagyon szomorú hír mindannyiunk számára, de sajnos egy lehetőség is, hogy tanuljunk a hibákból és fejlődjünk belőle.
Gondolataim minden letartóztatott egyénnel vannak, és csak elképzelni tudom, milyen lehet most a bőrükben lenni :(

Az érintett erők főként: DEA, Europol, litván rendőrség, görög rendőrség.

A https://the-frcs.is/ fórum egyelőre zárva marad.

További információkért kérjük, olvassa el ezeket a cikkeket:

https://hellas.postsen.com/business...-group-that-manufactured-synthetic-drugs.html
https://hellas.postsen.com/business/510124/Thessaloniki-They-were-making-synthetic-cannabis-and-sending-it-by-post-to-Europe-and-America.html
https://hellas.postsen.com/business...annabis-sending-it-to-Europe-and-America.html

Miután hosszú időn keresztül építették örökségüket, a bukásukhoz 8 csomag vezetett, amelyeket 2 hónappal ezelőtt foglaltak le Litvániában. 8 csomag a valószínűleg több ezerből, hagyjuk, hogy ez megértsük, és megértsük, hogy tényleg csak kis szűk keresztmetszetekre van szükség ahhoz, hogy az egész műveletük összeomoljon.

Ez csak néhány dologról árulkodik, amit jelenleg csak becsülni tudok:

1. Rossz OpSec azokra a 8 csomagokra, mint az ujjlenyomatok, a DNS vagy bármilyen információ, amely elvezethet a szállítói identitásukhoz "Flight-RC-k". Valószínűleg ugyanazzal a futárral küldték az összes csomagot.
2. A LE számára nem okoz nehézséget a csomagok alapján történő közvetlen azonosításuk.
3. A LE számára nem okoz nehézséget megtalálni a raktáraikat vagy más helyszíneket.

Minden tisztelettel, ha egy művelet ilyen sokáig működhet, de nem tud ellenállni a kiküldött csomagok nagy mennyiségű lefoglalásának, akkor vásárlóként azt kell feltételeznie, hogy az adatai veszélyben vannak, ellentétben azzal, amit a TH-n lévő Support/Mod mondott:

MCxi1cu2w4


Mivel most a TG még mindig actiavted, de nem javasolnám senkinek, hogy higgye el a mod ott most, amíg további értesítés harmadik féltől vagy a személyazonosság jóváhagyása PGP-n keresztül.
A jelenlegi helyzetben nagyon nagy a kockázata annak, hogy a LE-k a TG-t honeypotként nyitva tartják.
Azt kell feltételezned, hogy 0 OpSec volt, és a fickó, aki ott beszél veled, egy LE tiszt, amíg nem bizonyítja, hogy nem az.

Mindig akkor van a legkisebb kockázata, ha nem vásárol közvetlenül az eladóktól, és maga szintetizálja a vegyi anyagokat, különösen, ha nagy mennyiségekről van szó.
A Breaking Bad most adott ki egy videót az ADB Putinaca, egy erős kannabinoid szintetizálásáról, és az 5CL gyártására vonatkozó információk is széles körben elterjedtek.

Mindig akkor van a legjobb esélyed, ha csak legális vegyszereket vásárolsz, hogy a saját, biztonságos helyeden állítsd elő a drogot:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/ur-144-synthesis-from-tmcp-indole-large-scale-video-manual.35/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/adb-pinaca-synthesis.93/

@William Dampier @HEISENBERG, valamint a Breaking Bad összes többi szakértője mindig szívesen segít Önnek, hogy gyorsan, biztonságosan és nyereségesen létrehozza titkos műveletét.

Maradj biztonságban,

Gordon
 
Last edited:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Érdekes, hogy hová adják ki őket
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ez kemény dió lesz, a DEA biztosan megpróbálja majd a maga útját járni.
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Hű, ez bizonyára nagy kár. Kíváncsi voltam, hogy az oldaluk miért volt ilyen sokáig "karbantartás alatt" állapotban.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Az expressz szállítási lehetőség használata miatt lefoglalt csomagokat kapott. Ez megy a repülőgépek, amelyet alaposabban megnézett.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Nem, ez nem helyes. Az expressz valójában a legbiztonságosabb szállítási módunk volt. A probléma 2 hónappal ezelőtt volt, amikor Litvánia zárlat alá került, miután szó szerint 3cmc és noidok háborús övezet volt, amelyek többnyire Görögországból érkeztek, az Interpol tudomást szerzett róla és elkezdte vizsgálni a bejövő csomagokat - mint minden csomagot, ami az országba érkezik - majd észrevette a mintát és mélyebbre nézett Görögországban... ez csak idő kérdése volt :(
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
A szállítmányokkal való munka mindig idő kérdése. Csak a holtpontok biztosíthatják a névtelen, zavartalan működést, és a raktárának visszatartása egy másik negatív példa.

Ha Litvániában hatalmas értékesítési piaccal rendelkezett, akkor ott kellett nyitnia egy raktárat holtpontokkal. A raktárba az árut postai úton lehetett átvenni.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Igen, természetesen. De meg kell említenem, hogy rengeteg pénz ment a szállítási osztályokra, valójában olyannyira, hogy több mint 200 eurót fizettünk egy expresszel küldött csomagért, miközben 90 eurót számoltunk fel érte. Litvánia valójában csak egy kis ügyfelünk volt. De egyetértek azzal, amit mondasz, nem volt ráhatásom, hogy ez megtörténjen, mivel később kerültem a csapatba, és most én vagyok az utolsó ember, aki megpróbálja elérni, hogy ez olyan legyen, amilyen lehetett volna!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Van információja arról, hogyan volt lehetséges, hogy az Interpol/Europol csak 8 csomagból, 2 hónapon belül visszavezette a Flightot?
Biztosan volt bizonyíték a csomagokon, vagy volt benne valami nyom, ami elvezethetett a bolthoz, másképp nem tudom megmagyarázni a 2 hónapos gyors nyomozási sebességet.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Igen, ez így van!
A 8 csomag száma teljesen kitalált, mert legalább 30 csomagot foglaltak le, sokan az LT-ben letartóztatottak közül elmondták a rendőrségnek, hogy hol és hogyan jutottak hozzá. Ezen kívül van még 2 tényező, először is nem lassított, miután mindenki szólt neki, mindannyian láttuk a kockázatot, ő is látta, hogy jön, anélkül, hogy biztosan tudta volna, mikor, és nem akart sokkal tovább lassítani. A másik pont, amiről sokakkal beszéltem, hogy elkezdett igazi hasist árulni, ami önmagában nem olyan nagy dolog, de ezt a cuccot.... akkor is érezted, ha 3 országgal arrébb voltál, így onnantól kezdve a kutyák is problémát jelentettek.... A letartóztatása előtt 4 nappal érkezett a boltba a hasis...
Mindenesetre remélem, hogy folytatni tudom az örökségét, de megfelelő opsec-el és egy teljesen más megközelítéssel.
Ha több információt kapok a "belső emberektől", mindenkit frissíteni fogok, mielőtt a média teszi!
~Cut
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Köszönöm, feltételeztem, hogy a média álhíreket terjeszt.

Ez segít nekünk abban, hogy javítsuk az OpSec-et és tanuljunk a hibákból, köszönjük!

Nem vagyok biztos benne, de ha van közvetlen kapcsolat az ügyvédekkel, vagy a lehetőség, hogy pénzt küldjön, miután végül bebörtönözték őket, 100$-t küldenék a börtönbe való repülésért rajtad keresztül.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Igen, van közvetlen kapcsolatom az ügyvédeivel, azonban ha képes vagyok megszerezni a pénzt, hogy elérjem őt, az a másik kérdés, megkérdezem, hogy ez egy lehetőség, de biztos vagyok benne, hogy értékeli a tényt, hogy olyan sok ember aggódik érte, és érzik érte többet jelent és többet ér neki, mint bármilyen pénz!
Köszönöm szépen a felajánlást és Im biztos, hogy ő is ugyanolyan boldog lenne, mint én, hogy ennyi kedves szót hallok!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Egy jó jogász segítségével a folyamat kényelmesebbé válik számára. :)
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Ezért soha nem fogadnék el expresszpostai küldeményt, még akkor sem, ha az belföldön ezen a módszeren keresztül kerül feladásra. Soha nem lehet tudni, mikor ellenőrzik a dolgokat, mielőtt felkerülnének a repülőgépre.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Hé, Im Cut.
Nem vagyok egészen biztos benne, hogy hova tegye ezt, de egyelőre biztosíthatom, hogy az összes ügyféladat biztonságban van, teljesen titkosítva, és a backendek nem indultak újra!
Ahhoz, hogy minél kevesebb hátrányt vagy nyomot okozzon az Interpol és hasonló nem tudok túl sok információt adni arról, hogy mi fog történni a jövőben még, csak megjegyzem, hogy a márka FRCS vagy Flight Rcs nem fog visszatérni ezen a néven, azt folytatni fogom, mivel ezt megbeszéltük a repüléssel hosszabb idővel ezelőtt, nem erre a konkrét esetre, hanem hasonlóakra, bár az üzleti modell újra feltalálásra kerül!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vágás,

örülök, hogy itt vagy :)

Egyébként sajnálom a veszteséget, amin te és a csapatod keresztülmentetek.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Azt is szeretném kiemelni, hogy a TG-t nyitva hagyták, de korlátozták, hogy kiszűrjék az összes ismert és megbízható tagot. miután a csoportokat mind megtisztították, az egyes csoportok minden egyes tagjának kitiltásával.
 

thepriest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Mi a legjobb módja az 5f-adb beszerzésének? Van más szállító vagy csoport, amelyet a közösség ajánl? Köszönöm a segítséget
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Amennyire tudom, jelenleg nem létezik. Azonban nem hagyhatom, hogy a repülési örökség így érjen véget, és van néhány dolog a tervezés / készítés nem garantálhatok semmit sem még :)
 

thepriest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
@NoCutt Igen, ez jó tervnek tűnik. Remélhetőleg talál egy törvényes szállítót a kis 50 vagy 100 g-os szállítmányokra, amíg talpra nem állsz.
 
Top