SGT-507

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Helló! Próbálta már valaki az SGT-507-et? Mennyire hatásos? Hogyan hasonlítható össze az MDMB-BUTINACA-val?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Az SGT-507 egy viszonylag új szintetikus kannabinoid receptor agonista, amely hatásmechanizmusát tekintve hasonló az MDMB-BUTINACA-hoz hasonló vegyületekhez. Ezek az anyagok a THC hatásait utánozzák azáltal, hogy aktiválják az agy kannabinoid receptorait, de ezt gyakran sokkal nagyobb hatékonysággal teszik, ami intenzív és veszélyes hatásokhoz vezethet.

A potenciát tekintve az SGT-507 a jelentések szerint nagyon erős affinitással rendelkezik a CB1 receptorhoz, így már alacsony dózisban is erősen bódító hatású. Bár konkrét összehasonlító hatékonysági adatok nem állnak rendelkezésre, a felhasználói jelentések szerint meglehetősen erős, potenciálisan hasonlóan más nagy hatékonyságú kannabinoid agonistákhoz, például az MDMB-BUTINACA-hoz. Maga az MDMB-BUTINACA egy rendkívül erős szintetikus kannabinoid, amely a CB1-receptoron nagy hatékonysággal rendelkezik, ami erős pszichoaktív hatásokat és a túladagolás magas kockázatát eredményezi, beleértve egyes esetekben a halálos kimenetelű eseteket is.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Köszönöm szépen a választ <3
Mennyi az egy g SGT 507 egy levél/tobacco arány egy erős hatáshoz?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Jelenleg nem ismerem a pontos adagolásokat. Pontatlanok is. Folytatom a keresést, és az eredményekről itt fogok írni. Egyelőre azt javaslom, hogy a lehető legkisebb mennyiséggel kezdjük, mivel a sok új noid közül az egyikről beszélünk
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Hű, ez rendkívül kedves tőled <3 Én is megpróbáltam kutakodni, de én sem találtam sokat. Mindenesetre, ha eljön az ideje, majd posztolok a hatásokról és arról, hogy tetszett-e. Most még nem igazán tudom, hogy mennyi gyógynövényt használjak 1g-hez, de majd tájékoztatlak. Még egyszer nagyon köszönöm! <3 Üdvözlettel
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Úgy gondolom, hogy az SGT-507 jelentősen gyengébb lesz.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Igen, ez lehet. Tényleg kevés információval rendelkezem erről az anyagról. Van valamilyen konkrét adata? Ez tényleg érdekes.
 

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Apr 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Cas szám?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Sok termék esetében az ügyfelek által kapott nevek "fiktívek", sőt, egyesek egy noidot használnak, hogy úgy tegyenek, mintha sokféle termék lenne, és még egy "új nevet" is kitalálnak, hogy úgy tegyenek, mintha egy új termék lenne, így én is szeretném tudni a termék CAS-ját, és a képlet nagyon fontos! így én is szeretném tudni a termék CAS-ját és összetételét.
 
View previous replies…

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Nem találtam sem a kémiai képletet, sem a CAS-számot, de ezt találtam: Az SGT-507 por hasonló az 5F SGT-151-hez, amelynek kémiai képlete C23H27FN4O2, CAS 2377403-49-9. Remélem, hogy igazam van
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Ez utóbbi egy valódi anyag, de nem hiszem, hogy az, hogy "új nevet" adunk neki, és azt mondjuk, hogy hasonlít egy anyaghoz, jelent bármit is, szerintem valószínűleg csak egyfajta marketingfogás.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
,,Az SGT-507 hasonló az 5F SGT-151-hez, egy szintetikus kannabinoidhoz, amelyet először 2017-ben azonosítottak Németországban. Annak ellenére, hogy nagyon hasonlít az SGT-151-re, gyengébb tulajdonságokkal rendelkezik. Az SGT- 507 egy új szintetikus indazol-3-karboxamid alapú vegyi anyag, amelyet a laboratóriumok először a szintetikus kannabisz összetevőjeként hoztak összefüggésbe``.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Nos, az SGT-507 az egyetlen kannabinoid, amelyet raktáron találtam azon az oldalon, ahol korábban MDMB-BUTINACA-t rendeltem, amely sajnos jelenleg már nincs raktáron, ezért úgy döntöttem, hogy kipróbálom. Ezért szeretnék többet megtudni. Köszönöm szépen <3
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Ez az állítás, ha igaz, azt jelentené, hogy ugyanolyan testszerkezetűek (prekurzor), de nem ugyanazok a halogének, de ha én árulnám, és ha a testszerkezet azonos lenne, akkor biztosan csak sgt151-et gyártanék, ahelyett, hogy az új és lényegesen gyengébb "SGT507" nevű anyagot árulnám, amiről az emberek nem is tudnak.
Laboratóriumi vizsgálati jelentések hiányában nem hiszem, hogy az embereknek egyszerűen hinniük kellene az egyes online értékesítési oldalakon található hamis információknak, és hogy ezek az "új anyagnak" mondott termékek lehet, hogy csak egy régi termék új névvel, hogy a kíváncsi emberek kipróbálják és megvásárolják őket, ami az én személyes véleményem!
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Az is furcsa, hogy ugyanazon a webhelyen volt 5F-SGT-151, amely ideiglenesen nincs raktáron
 
Top