Shake and Bake Meth lépésről lépésre

Shake and Bake Meth step-by-step

  • Good

    Votes: 21 65.6%
  • Bad

    Votes: 5 15.6%
  • Hmm...

    Votes: 6 18.8%

  • Total voters
    32

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Shake and Bake Meth lépésről lépésre
P1lGjFiLq2
Az általam használt eszközök nyilvánvalóan helyettesíthetők másokkal... Pl: Nincs szükséged bébiételes üvegekre, ha van egy jobb vagy kényelmesebb tartályod az aceton / epszom és izopropanol / epszom keverékekhez, amikor a fagyasztóba teszed őket, ha át akarod kristályosítani, de erősen javaslom, hogy használd az általam felsorolt vegyszereket, vagy valami azonos vagy jobb minőségű.
  • 1 doboz 12 órás vagy 24 órás (2,4 gramm pszeudoefedrin)
    • Lehet Sudafed vagy bármelyik generikus termék.
    • Áruháztól és típustól függően kb. 6-12 dollárba kerül.

  • 1/2 - 3/4 csésze lúg (nátrium-hidroxid - NaOH)
    • Én a Roebic Laboratories Crystal Drain Opener-t használom a Lowe's-tól.
    • Az Ace Hardware kisebb tartályokban is kapható 100%-os lúg, ami körülbelül 7 dollárba kerül.
    • Egy 2lb-os tartály körülbelül 16 dollárba kerül adókkal együtt.

  • 1/4 - 3/8 csésze ammónium-nitrát kristályok (NH4NO3- AN)
    • A kristályokat a The Dollar Generalból származó instant jégkompresszek belsejéből használom.
    • Minden egyes jégkompressz 1,50 dollárba kerül.
    • Körülbelül 1 darabot használhat fel 2 főzőhelyenként.
    • Sokáig tartott, de találtam egy MSDS-t vagy valamit, ami igazolta, hogy az AN Ice Compresses belsejében lévő tartalom 98%-99% AN
§ A legtöbb instant jégkompressz most UREA-val készül... Meg kell szereznie az AN-t.

  • 1/2 palack Coleman's Premium Camping Fuel o Piros palack a Walmartban.
    • Körülbelül 6 dollárba kerül.
    • Én nem láttam különbséget az eredményekben vásárolni mosás Coleman's Premium First, így nem vesztegetem az időmet.
    • Nézd, tudom, hogy ez fájni fog egy csomó vaginák ott kint, így itt az üzlet...
§ Egy ideig a VM&P Naphtha-t használtam, de eléggé fájdalmas azt a szart elég melegen tartani... különösen egy vastag seggű Soda stream palackon keresztül.
§ Én is használtam egy darabig Dietilétert, és az is remekül működött, csak belefáradtam, hogy ki kell üríteni a kannákat, és vízzel kell mosni a szarral.
§ I LIKE COLEMAN'S!!!! Ha nem szereted, akkor valószínűleg élni fogsz...

  • 1 szóda patak műanyag palack (500ml)
    • Én a Walmartban veszek egy 2 üveges csomagot.
    • Körülbelül 14 dollárba kerül
    • Többször újrahasználom őket, bár sokan mások ezt nem javasolják, de én olcsó vagyok, és eddig nem volt semmi bajom.
    • Az egyetlen más Reagáló edény (RV), amit használtam, a 600ml-es vagy annál nagyobb Smart water Bottle és az 1 Litter Smart water Bottle.
§ Ha ilyesmit használsz, Gorilla tape a palack alját és a varratokat az aljától a tetejéig az extra nyomásmegerősítés érdekében.

  • 2 Energizer Advanced Lithium AA elem
    • Én a 4 csomagot a Walmartban veszem.
    • Körülbelül 6 dollárba kerül a 4-es csomag.
    • Energizer Ultimate is működik, de drágábbak és a tokot nehezebb átvágni.

  • Néhány palack palackozott víz - Általában kb. 10-20 csepp sósav (más néven sósav -HCl)
    • A Lowes-ban veszem
    • 1 gallon kancsó
    • Körülbelül 8 dollárba kerül

  • Epsom só
    • A Walmartban veszem
    • Nagy konténer ára kb. $1

  • Néhány aceton
    • A Lowes-ban veszem
    • Azt hiszem, ez körülbelül egy kvart, egy fémtartályban, és körülbelül 7 dollárba kerül.

  • Néhány izopropanol alkohol, ha vissza akarod kristályosítani.
    • A 91%-os alkohol nagy tartályát a Walmartban veszem.
    • Kevesebb mint 3 dollárba kerül

  • Egy pár PVC csővágó, így kaptam az enyémet a Lowes-nál
    • Körülbelül 10 dollárba kerül
    • Ezeket fogom használni, hogy levágjam a burkolatot az elemekről.

  • Egy pár pár plyer így nem vettem ezeket, mivel már megvoltak, de remélem, hogy oecan kitalálni, hol kap néhány
    • Az egyiket arra fogom használni, hogy tartsam az akkumulátort, miközben levágom a burkolatot, a másikat pedig arra, hogy kihúzzam a "beleket" az akkumulátorról.

  • Egy csomó kávészűrő

  • Néhány vattapamacs

  • Egy hajszárító

  • Néhány bevásárlószatyor, amit szemeteszsákként használhatunk.

  • Néhány 1 kvartos zipzáras zacskó (szeretem a csúszózáras zacskókat)

  • Egy szemcseppentő

  • Valami a PH teszteléséhez
    • Én egy hagyományos medence PH tesztkészletet használok (fájdalmas, de működik).

  • Egy befőttesüveg

  • Egy hüvelykujjas gombostű

  • Egy varrótű

  • Egy tányér, amit párologtató tányérként használhatunk.

  • 2 felespohár

  • Néhány üveg bébiételes üveg

  • Egy műanyag tölcsér

  • Turmixgép

  • 1/4 csésze mérőpohár

  • 5 kis Tupperware edény a fedővel együtt

  • Bármilyen biztonsági felszerelés, amitől nagyobb biztonságban érzed magad (Kitty Litter, kesztyű, arcmaszk, bármi)
    • Ajánlom, hogy legyen valami, amin keresztül lélegezhetsz, hogy ne lélegezz be egy csomó ammóniát... Az a szar undorító.
    • Őszintén szólva, én általában a kocsiban vagy a hálószobában főzök boxerben, de tudom, hogy szarul sülhet el, és ez hülyeség... Kérem, a biztonság az első.

Tudom, hogy ez sok szarnak tűnik/hangzik, de ne csüggedj... Valószínűleg 100-150 dollárba fog kerülni az első főzés, és körülbelül 20-30 dollárba minden további főzés... Valószínűleg 1 dollár között fogsz termelni.5 - 2 gramm kiváló minőségű metamfetamint, amit legalább 25%-kal csökkenthetsz, ha eladod, és még mindig nagyon jól eladható termék marad 100$/gramm áron, így minden egyes főzés után körülbelül 185$ - 250$ utcai értékű terméked lesz... Li(NH3)4 szerint ez elég jó megtérülés, de Li(NH3)4-t nem érdekli, mert szeret visszaélni a feleségével minden egyes főzésből származó termékkel....

Oké... Most a tényleges eljárás vázlatát vagy "RECIPIE"-jét fogjuk elkészíteni. Azért csinálom ezt így, hogy te csak egy lépésről lépésre követni tudd a folyamatot, ami nem "túl" szószátyár... Csak győződj meg róla, hogy érted, mit csinálsz, mielőtt elkezded... Hidd el, ez a folyamat KURVA EGYSZERŰ, NAGYON KIS VESZÉLYES, "HA" érted, mit csinálsz... Az egyetlen VALÓDI VESZÉLY az összes átkozott túlbuzgó hegyi zseni, akik azt hiszik, hogy az olvasás a városiaknak való.... Kérem, ne járuljon hozzá ahhoz a nevetségesen felerősített tévhithez, hogy ez egy szuper veszélyes eljárás, ami felrobbantja ártatlan nebulóinkat... Ez rossz reklám!

Hozzáadott Info Dean hozta a figyelmemet, és helyes, így gondoltam, hogy szerkeszteni, mielőtt van némi szórakozás kap a tiltott ezen az oldalon, mert az összes civakodás, nyafogás, és a fájó punci dörzsölje elveszíti az érdekel engem....



Mindegy:

Ha nem sietsz nagyon a főzés befejezéséhez, akkor nincs szükséged extrém nyomásra a Bronzhoz a Li-hez, ami azt illeti, az RV-t teljesen feltöltheted & hagyhatod a sapkát kissé szellőztetve, és visszajöhetsz néhány óra múlva, és bronzosodhatsz.... Feltéve, hogy van elég AN és lúg ahhoz, hogy elegendő ammóniagázt termeljen a Li bronzosításához...

Csak ne feledje, a hő és a nyomás hihetetlenül fontos, amikor hozzáadja a PSE-t, és az egész idő alatt a PSE reakcióba lép a Li bronzzal/Amiddal... Szükséged van a magas nyomásra, ha jó dope-ot akarsz...

COOL!

Alapvető eljárás vázlat:

1. Helyezzen egy réteg Epsom-sót egy sütőlapra, és süsse a sütőben 400 fokon körülbelül egy órán át vagy 2 órán át.

2. Törje finom porrá a száraz sót, és tegyen körülbelül fél centi száraz sót minden egyes bébiételes üvegbe.

3. Adjunk acetont az egyik üvegbe és izopropanolalkoholt a másik üvegbe, mindkettőt kb. 3/4-ig, és tegyük mindkettőt a fagyasztóba.

4. Győződjön meg róla, hogy a szódavizes palack teljesen tiszta és TELJESEN száraz.

5. Készítsen elő egy területet a munkához, tisztítsa meg a területet, és minden anyag és eszköz legyen könnyen hozzáférhető és rendezett a munkaterületen.

6. Tegye a PSE tablettákat a turmixgépbe, turmixolja őket, amíg finom porrá nem válnak, és tegye a port egy kis Tupperware edénybe, amelyet a fedéllel lezárnak.

7. Mérjen ki 1/2 csésze lúgot, és tegye a lúgot egy kis Tupperware edénybe, amelyet lezártak a fedéllel.

8. Mérjen ki 1/4 csésze lúgot, és tegye a lúgot egy kis Tupperware edénybe, amelyet le kell zárni a fedéllel.

9. Vágja fel az Instant Ice compress csomagot, dobja ki a benne lévő zacskó vizet, mérjen ki 1/4 csésze AN kristályt, és tegye egy kis Tupperware edénybe, amelyet a fedéllel lezárt.

10. Mérjen ki 1/8 csészényi AN-kristályt (az 1/4 csészényi mérőpohár 1/2-ét), és tegye egy fedővel lezárt kis Tupperware-tartályba.

11. Öntse a Coleman üzemanyag palack 1/4 részét egy műanyag Ziploc zacskóba, és tartsa kéznél a zacskót a következő lépéshez.

12. Távolítsa el a lítiumcsíkokat a 2 AA elemről:
  1. Fogja meg szorosan az egyik elem egyik végét egy pár csipesszel.
  2. A másik kezével PVC csővágóval vágja át az akkumulátor burkolatát
    • Igyekezzen a lehető legjobban elkerülni, hogy a burkolaton túl az akkumulátor "belsejébe" vágjon be
    • Pinghat (kedvelem őt), azt javasolta, hogy egy steak késsel fűrészeljük át a burkolatot anélkül, hogy a belekbe ásnánk, majd húzzuk szét a burkolatot... Valószínűleg sokkal egyszerűbb módja annak, hogy ezt megpróbáljuk, és legközelebb kipróbálom ezt a szart is.
  3. Ha a burkolat az egész akkumulátort körbevágta, tegye le a vágót, és használja a másik pár plyers, hogy:
    • Szorosan tartsa az akkumulátor második végét.
    • Hajlítsd előre-hátra az akkumulátort a két kezedben lévő plyerrel, hogy a burkolat végig legyen vágva.
    • Miközben az akkumulátor mindkét végét szorosan tartja a fogókkal, húzza szét a burkolatot, és a burkolat egyik oldala leválik, felfedve az akkumulátor "belsejét".
    • Dobja el az eltávolított 1/2 akkumulátor burkolatát, és a most szabaddá vált plyerekkel szorítsa meg a szabadon lévő akkumulátor belsejét, miközben a másik plyerrel továbbra is tartja a burkolatot... most ismét húzza szét, és a "belek" kiszabadulnak a burkolatból.
    • Helyezze a "beleket" közvetlenül az üzemanyagba a Ziploc zacskóba, és tartsa őket az üzemanyagban, amennyire csak lehetséges.
  4. Ismételje meg ezt a folyamatot a második akkumulátorral
  5. Távolítsa el a felesleges levegőt a Ziploc zacskóból, és zárja le.

13. Adja az 1/4 csészényi Tupperware-tartálynyi AN-t a lakókocsihoz a tölcsér segítségével.

14. Adja az 1/2 csésze lúgot a lakókocsihoz a tölcsér segítségével.

15. Adja hozzá a Coleman üzemanyag palack 2 1/4 részét a lakókocsihoz a tölcsér segítségével.

16. Távolítsa el a lítiumcsíkokat az akkumulátor belsejéből:
  • Nyissa ki az üzemanyagot és az akkumulátor beleit tartalmazó Ziplock zacskót
  • Tegye tiszta kezét az üzemanyagba, és tekerje ki az akkumulátorok 1. tekercsét, miközben végig víz alatt tartja őket.
  • Keresse meg a lítiumcsíkot (ez a tompa szürke csík lesz, nem a fekete és fényes ezüst csík).
  • Vegye ki a Li-csíkot, miközben még mindig az üzemanyagba merül, és dobja ki az akkumulátor többi "belét" egy bevásárlószatyorba (ügyeljen arra, hogy a fényes, összehajtogatott fémdarabot is eltávolítsa és kidobja, amely a Li-csík egyik vagy másik végéhez csatlakozik).
  • Ismételje meg a folyamatot a 2. tekercs "belsőségekkel"
  • Most tépjen le egy darab Li-t, talán 3 hüvelyk hosszú, és kezdje el apró darabokra tépni, amelyek átférnek a tölcséren és a lakóautóba (Nem számít, hogy lapos, vagy összetekeredett, vagy összehajtogatott, csak viszonylag kicsi legyen).
  • Ismételje ezt a folyamatot, amíg az összes Li a lakókocsiba nem kerül.

17. Öntse az üzemanyagot a Ziplock zacskóból a lakókocsiba a tölcsér segítségével.

18. Vegye ki a tölcsért, és csavarja rá a fedelet a lakóautóra.

19. Ha a reakció már kialakulóban van (ammónia (NH3) buborékok lépnek ki a reaktánsok alsó rétegéből, és az NP-n keresztül az RV tetejére utaznak), mire a kupakot felhelyezzük... hűljön le. Ha nem, akkor adjon az RV-nek egy könnyű kavarást, hogy az alján lévő reaktánsok egy része összekeveredjen koop és beinduljon a reakció....

20. A fúvószárítót lehet használni ezen a ponton, és a főzés hátralévő részében, hogy beindítsa/fokozza a reakciót az RV-ben.

21. Miközben mindkét kezével tartja az RV-t, a hüvelykujjával "nyomja be" a palack közepét, hogy tesztelje a belső nyomást.

22. Próbálja ki ezt a nyomástesztet az egész palack körül, hogy megtalálja a legkönnyebben benyomható pontot, és jegyezze fel, hogy hol van ez a pont, mivel ez az a pont, amelyet a főzés során a nyomás ellenőrzésére fog használni.

23. Hagyja a reakciót folytatódni a nyomás figyelése közben, amíg a nyomás elég magasra nem emelkedik ahhoz, hogy a nyomáscsökkentés (Burp) indokolt legyen:
  • Ezért ne böfögtesse az RV-t addig, amíg nem tudja a palackot a két hüvelykujja összenyomásának erejével egyáltalán nem tudja belenyomni a palackot.
  • Az első büfiztetésre valószínűleg 2-5 perccel azután lesz szükség, hogy a reakció valóban beindul, de a nyomás, nem az idő alapján kell eljárni.
  • A jó reakció első 10-15 percében néhány böfögés után, amikor minden lelassul egy kicsit, már csak néhányszor kell böfögni a lakókocsit, mielőtt hozzáadjuk a PSE-t.

24. Amikor a nyomás eléri a küszöbértéket, büfiztetni kell az RV-t:
  • Lassan lazítsa meg az RV kupakját, csak annyira, hogy egy nagyon kis nyomás távozzon, és hogy a reakció ismét erősen beinduljon, majd zárja vissza a kupakot.
  • Lehet, hogy sípoló hang hallatszik, ahogy a nagynyomású gázok távoznak a lakóautóból... Jó jel, hogy hagyta, hogy a nyomás eléggé felépüljön a légtelenítés előtt.
  • Még az is előfordulhat, hogy NH3-gáz lövell ki a kupakból, mint a vasaló oldalából kiáramló gőz... Ijesztő, de nagyon jó jele annak, hogy a kívánt nyomást építi fel.

25. Ha minden jól megy, akkor az első 10 percben látnia kell, hogy apró bronzgyöngyök kezdenek kialakulni az RV körül, amelyek a Li-vel kevert NP tetején lebegnek.

Ha a bronz nem kezd el megjelenni 10-15 percen belül, az elég jó jele annak, hogy nem hagyja, hogy elég nyomás épüljön fel az RV-ben, és vagy túl korán, vagy túl gyakran, vagy mindkettővel együtt büfizik. Nem nagy ügy... Csak légy figyelmes és tanulj.

26. Forgassa meg a palackot és/vagy melegítse fel szükség szerint fúvószárítóval, hogy a reakció továbbra is erős maradjon a folyamat során.

27. Folytassa ezt a folyamatot körülbelül 25-45 percig (kevesebb böfögés és erősebb ammónia reakció = gyorsabb bronzosodás a Li = kevesebb idő... így nehéz pontos időkeretet adni), amíg az RV-ben lévő Li kb. 3/4-e át nem alakul bronzzá.

Az üzemanyag rózsaszínű színe a kezdeti 25-45 perc alatt eltűnik, és a tiszta üzemanyag ködös lesz, ahogy telítődik Li bronz részecskékkel.

28. Lassan lazítsa meg az RV kupakját, engedje le az összes nyomást, majd vegye le a kupakot.

29. Ha a reakció ezen a ponton lelassul, töltse fel az RV-t a maradék 1/8 csésze AN, majd a maradék 1/4 csésze lúg hozzáadásával az RV-hez a tiszta tölcséren keresztül. Nem kell több AN-t vagy lúgot hozzáadni, ha a reakció még mindig erősen folyik, hogy ez jobb, hogy ty r, hogy kap a gr srác ty ty ty ty r kap az it t ty ty ty ty

30. Adja hozzá a PSE-t a tölcséren keresztül lassan az RV-hez, majd vegye ki a tölcsért és csavarja vissza a kupakot az RV-re.

31. Rázza a kibaszottul nagyot a palackot kb. 10 másodpercig...

32. Folytassa a kibaszott rázást a

a palackot, amennyire csak lehet, miközben a következő 20-30 percben továbbra is szabályozza a nyomást a fúvószárítóval és a büfiztetéssel.

33. A PSE-nek a PSE és a Li közötti reakció megkezdése előtt a PSE-t kell alapozni, ezért eltart egy darabig (talán 10-15 percig, amíg az üzemanyag tényleg elkezd sötétedni, mint a csokis tej).
  • TÉNYLEG fontos, hogy a lakókocsiban a nyomást magasan tartsuk, és az üzemanyag hőmérsékletét a lehető legmelegebben tartsuk ez idő alatt, mivel ez elősegíti a PSE és a Li között lejátszódó reakciót.
  • Az üzemanyag sötétedni kezd, miután a RV-t kurvára kirázta, majd a palack leülepedése után újra tiszta lesz.
    • Ez a színváltozás valószínűleg többször is meg fog történni
    • Néha az üzemanyag közel sem lesz olyan sötét, mint máskor... ez rendben van... csak folytasd tovább...

34. Amint eljutsz arra a pontra, amikor képes vagy kirázni a palackot, majd letenni... és az üzemanyag leülepszik, és kb. 30-45 másodperc alatt újra tiszta lesz, a főzés befejeződött.
  • Az üzemanyag tetején még mindig lebegni fog némi Li, de az eredeti mennyiséghez képest nagyon kis mennyiségnek kell lennie, és a megmaradt darabok vékonyak és jelentősen reagálnak a bronzba.
  • Ha még mindig jelentős mennyiségű Li marad, ne aggódj emiatt... Az alulreagált termék még mindig elég tisztességes, és legközelebb jobb lesz...

35. Lassan lazítsa meg az RV kupakot, és engedje ki az összes nyomást

36. Készítse elő a tölcsért a 2 pamutgolyóval, amelyeket szorosan a szárába tömörített, kb. 7 kávéfilterrel a tölcsérben, és kb. 1/2 hüvelykes réteg száraz Epsomot az egyik középső kávéfilterbe.

37. Az előkészített tölcsérrel óvatosan szűrje le az üzemanyagot úgy, hogy a lakóautóból a Mason Jar-ba önti.
  • Semmikor se töltse meg a tölcsért körülbelül 1/2-nél jobban, hogy a részecskék ne kerüljenek a szűrők fölé, köré vagy át a szűrőkön.
  • Miközben az üzemanyagot a lakóautóból a tölcsérbe üríti, a Li és a reakcióanyagok egy része is a tölcsérbe fog ömleni... Ez rendben van.
  • Amikor az utolsó üzemanyag is a tölcsérbe kerül, keverje meg a reakcióközegek és a Li halmát egy kis fa- vagy műanyag kanállal vagy valami hasonlóval, ami tiszta és fából vagy műanyagból készült, hogy a csapdába esett met a szűrőkön keresztül az üzemanyaggal együtt haladjon tovább.
  • Adjon még egy kis tiszta üzemanyagot a tölcsérben lévő szűrőkhöz, keverje megint a keveréket, és hagyja, hogy az üzemanyag összegyűjtse a maradék metet a befőttesüvegbe.
  • Amikor a szűrőkben már nincs több üzemanyag, vegye ki őket a tölcsérből, nyomja össze őket a tölcsér felett, hogy a lehető legtöbb met/üzemanyagot kiszedje, a bennük lévő belső tartalmat dobja egy műanyag Ziploc zacskóba, és dobja ki a szűrőket.
  • Vegye ki a vattapamacsokat a tölcsérből, nyomja ki belőlük az üzemanyagot a befőttesüvegbe, és dobja ki őket.
38. Dobja a lakóautó tartalmát ugyanabba a zacskóba, amelybe a tölcsérből származó többi reaktáns került, adjon egy kis tiszta üzemanyagot ehhez a zacskóhoz, zárja le a zacskót, és rázza 5-10 percig, hogy a lehető legtöbb csapdába esett metamfetamint kiszedje a reaktánsokból.

39. Ismételje meg a szűrési folyamatot, mint korábban, amikor az új üzemanyagot a zacskóból a Mason Jarban lévő eredeti üzemanyagba szűrte, de ezúttal, miután az üzemanyag átszűrődött, miután összenyomta a szűrőket és a vattapamacsokat, hogy kiszűrje a felesleges üzemanyagot, csak dobja a szűrőket és a vattapamacsokat a zacskóba a többi reaktánshoz, zárja le, és tegye félre kidobásra.

Vízhúzás
  • Ha gázzal akarsz titrálni, kérlek, tedd meg... A vízhúzás az, amit én szeretek...
  • Ha kérdésed van a gázosítással kapcsolatban, kérdezd meg ECSTACYBEANS-t... Ez a fickó szeret a gázosításról beszélni... és tovább... és tovább... és tovább... és tovább... és tovább....
40. Adj egy azonos mennyiségű hideg vizet az üzemanyaghoz a Mason üvegben, tedd rá a kupakot, és rázd a kurva nagyot 3-5 percig, hogy kimosd az üzemanyagot és eltávolítsd a szennyeződéseket.

Ne csináld ezt a vizes tisztítást, ha a drogodat fogod döngetni, mivel a kénes szennyeződések, amiket kimosol, pont azok a dolgok, amik biztosítják azt a kibaszott nagyszerű kezdeti löketet, ami kiveszi a fejedet ebből a világból, amikor egy jó kis Banger's Dope-ot kapsz a kezedbe.

41. Öntsd az üzemanyag/víz keveréket egy műanyag zacskóba, zárd le, majd akaszd fel a falra a zacskó sarkánál fogva egy tűvel.

42. Hagyja, hogy a rétegek szétváljanak (az Üzemanyag lesz felül, a piszkos szennyvíz pedig alul), szúrjon lyukat a zacskó alsó sarkán a varrótűvel, és hagyja, hogy a szennyvíz lefolyjon egy tetszőleges edénybe, ahonnan kidobhatja.

43. Amikor a víz már majdnem elfogyott, cserélje ki a hulladéktartályt a Mason Jar-ra, és gyűjtse össze az üzemanyagot.

44. Ismételje meg ezt a mosási folyamatot még 1 alkalommal

45. A 2. vizes mosás után öntse az üzemanyagot a Mason Jar-ból egy műanyag Ziplock zacskóba, és adjon hozzá 1/4 csésze vizet.

46. Egy szemcseppentő segítségével adjon 1-2 csepp HCl-savat az üzemanyag/víz keverékhez, és rázza egy percig.

47. Hagyja, hogy a keverék leülepedjen és elváljon, és vegyen mintát a vízrétegből a PH-érték vizsgálatához.

Használjon hosszú szemcseppentőt vagy tű nélküli fecskendőt, hogy hozzáférjen az üzemanyagréteg alatti vízhez.

48. Ismételje meg ezt a folyamatot, amíg a vízréteg PH értéke 6,8 és 7,2 között nem lesz
  • Használjon valamilyen PH-tesztet (mérőműszer, csíkok, cseppek, bármi).
  • Amikor a PH 9 körül lesz, adjon hozzá egy csepp HCL-t, és minden csepp után végezze el újra a PH-tesztet.
  • Nagyon könnyű hirtelen 7 PH alá esni, és a drog nem fog jól füstölni.
  • Azt akarom, hogy mindannyian jól csináljátok ezt a részt, hogy csatlakozhassatok hozzám, amikor a Beans-t nyaggatjuk, hogy a drogunk NEM lesz elbaszva.
49. Hagyja, hogy a rétegek leülepedjenek és szétváljanak, egy tűvel lyukat szúrjon a zacskó alsó sarkán, és a met/víz oldatot a párologtató tányérra (Pyrex edénybe, ha tetszik) engedje le.

50. Csípje be a lyukat a zacskó sarkán, amikor a víz már majdnem teljesen lecsöpögött, majd engedje vissza az üzemanyagot a Mason Jar-ba.

Ne engedje, hogy az üzemanyagból bármi is átfolyjon a leeresztőnyíláson keresztül a párologtató tányérra.

51. Ismételje meg az üzemanyag vízzel való átmosását, az 1/4 csésze víz hozzáadását, a PH semlegesítését (ezúttal valószínűleg csak 2-3 csepp HCL-re lesz szükség összesen), és a víz/meth összegyűjtését még egyszer ugyanabba a párologtató tányérba.

52. Használjon fúvószárítót és opcionálisan egy forró tányért vagy egy nem gázzal működő tűzhelyet a tányéron lévő víz elpárologtatásához, így a tányéron egy metamfetamin kristályréteg marad.

53. Egy borotva segítségével kaparjuk össze az összes metamfetamint egy kupacba.

54. Ezen a ponton tetszés szerint visszaélhet
  • A közelgő acetonos mosás biztosítja, hogy tisztán égjen a fólián vagy a pizzán.
  • Innen folytathatja az átkristályosítást, ha szeretné, de ez nem szükséges

Acetonos mosás

55. Hagyja a metet teljesen megszáradni

56. Törje finom porrá a met-kristályokat, majd tegye a port egy felespohárba

57. Szemcseppentővel szívjon le egy kis acetont a fagyasztóban lévő üvegből, és adja hozzá a methez a felespohárban, amíg a por jól be nem borítja, keverje a keveréket kb. 30-60 másodpercig, majd öntse a keveréket egy új, tiszta párolólemezre....

58. Tartsa a párolólemezt enyhe szögben, hogy a felesleges aceton lefolyjon és összegyűljön a lemez alján az oldott szennyeződésekkel együtt.

Mentsd meg ezeket a csúnya oldott szennyeződéseket, hogy az eladott szarhoz használd, vagy hogy később elszívd, amikor bajban vagy, mivel még mindig tartalmazni fog némi metamfetamint.

59. Kaparja ki a maradék metamfetamin kristályokat a feles pohárból a tányérra a maradék metamfetaminnal együtt egy késsel, vagy borotvával, vagy bármi mással, majd tisztítsa meg a feles poharat.

ReKristályosítás

60. Kaparja össze a tiszta metamfetamin kristályokat, amelyek nem oldódtak fel egy kupacba, hagyja őket teljesen megszáradni, majd zúzza őket finom porrá, és ismét adja hozzá a tiszta felespohárhoz.

61. A TISZTA szemcseppentővel még egyszer tegye át az izopropanolalkohol nem sós részét a fagyasztóban lévő üvegből egy kis serpenyőbe, és melegítse a tűzhelyen, amíg forrni nem kezd.

62. A szemcseppentővel lassan adagolja a forró izopropanolalkoholt a felespohárban lévő methez.
  • Éppen csak annyira, hogy a metamfetamin teljesen feloldódjon.
  • Keverje meg... a MA fel fog oldódni... ami nem oldódik fel, az további szennyeződés.
  • Óvatosan szippantsa az ISO/MA-t a 2. feles pohárba, a szilárd szennyeződéseket az első feles pohárban hagyva.

63. Melegítsük az ISO/MA-t, amíg csak látjuk, hogy a film első jelei elkezdenek kialakulni a felszínen.

64. Vegye le a hőfokról... adjon hozzá még egy-két csepp ISO-t, adjon hozzá néhány csepp acetont a biztonság kedvéért, és hagyja elpárologni.
  • A fagyasztás kb. 6 órát vesz igénybe, a legkisebb kristályok keletkeznek.
  • Hűtőszekrény = hosszabb idő és nagyobb kristályok
  • Szobahőmérséklet = a leghosszabb és legnagyobb szilánkok

65. Óvatosan távolítsa el a törékeny kristályokat, amikor már nem nőnek jég

66. A kristályokat, miután teljesen megszáradtak, egy utolsó gyors öblítést adjunk száraz hideg acetonnal a felületi szennyeződések eltávolítására, és hagyjuk még egyszer teljesen megszáradni...


Most már gyönyörű kristálytiszta szilánkok vannak, amelyekkel "NEM" magasabbra jutsz, mint a sóval kezdted, de szépek. Füstölje el őket kristályok, nézze meg, ahogy fut (tiszta, mint a víz, kevés vagy semmi nyom), nézze meg, ahogy visszapattan, olyan, mint a Varázslat.

Ez az.

Őszintén, ez olyan részletes Theo lépésekben, amennyire csak lehet... Ha még mindig nem tudod követni, KÉRLEK, csak vedd meg a drogodat valakitől, aki tudja!

Kívánok MINDENKINEK a legnagyobb sikert!

Még egyszer, az előző hozzászólás egy 100% -ban hipotetikus forgatókönyv volt, amelyet az információk alapján generáltam, amelyeket ennek a szálnak az olvasása során szedtem össze... Soha nem tettem ténylegesen semmit a szálban felsorolt dolgokból, mivel ezek illegálisak, és nem akarom, hogy bárki más bármit is tegyen ebben a szálban, mivel ez illegális. Ez egyszerűen egy kitalált történet, amit én képzeltem el.



Legutóbb szerkesztette: Li(NH3)4
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Miről van szó?
 

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Ammónium-nitrát, az írás rövidítése érdekében ☺️
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii ampaskopi.. bahasa indonesia bisa? láttam tiszta efedrin tabletták kaphat Ki*miafarm* de olyan drága indo piacon Rp. 1.000k csak kap 6g tiszta. A másik lehetőség a Neo Napacin tabletta u kaphat 10g csak 600k rúpia. De u kell kivonat vagy menjen ki a teofillin először, hogy tiszta eph. Hogyan lehet kivonni őket, hogy tiszta Eph a Neo Napacin tablettából?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii AMPASKOPI n HEINSENBERG.
Can tabletták tartalmaz efedrin HCL n teofillin. in Full per tabletta 12,5mg efedrin/Pills Hogy használja ezt a módszert?
Köszönöm szépen
 

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Ha a legjobb kémiai reagenseket keresi, akkor a legjobb helyen jár Ha a legjobb kémiai reagenseket keresi, akkor a legjobb helyen jár, akkor a legjobb helyen jár, akkor a legjobb helyen jár, akkor a legjobb helyen jár.
 

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Általában Indonéziában az alapvető összetevők, mint például a tramadol, tramenza, Bodrex, Antimo, napacin, Oskadon és Inzana, hogy met. de legalább a saját használatra, ha el akarod adni, a nyereség kicsi lesz, ezért az átlagember met kívülről met általában Kínából ott met.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Megtiszteltetés számomra, hogy közvetlen választ kaptam G. Pattontól. Köszönöm Man
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hi Ampaskopi,

hogyan tudom a paramater 1/2 - 3/4 csésze? tudod mondani a konkrét pohár vagy mennyi ml u érted?
 

Karam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
nem hiányzott, amit szeretsz a helyi emberről
 

Karam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
هل أنتA mentol helyettesíti a Coleman üzemanyagot?
 

mightbwasted

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hallott már valaki olyanról, hogy valaki egy olyan befőttesüveget használ, aminek a tetején van egy szűrő, ahelyett, hogy így büfiztetné?
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Gyakran csinálom ezt a módszert, de a végeredmény nagyon alacsony és kiábrándító, még akkor is, ha sokat használ, szinte úgy tűnik, mintha egyáltalán nem lenne reakció a szervezetben.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Tehát ha tiszta efedrint használnak ehhez, akkor az eredmény d-met lesz? Mennyire lesz tiszta a termék a végén?
Lehetnek veszélyes szennyeződések? Milyen szennyező anyagok lehetnek a végtermékben?
 

Dking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Ez valahogy működik, de a vízhúzás része egy kicsit trükkös, és mindig működik
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Király. Dextrometamfetamin efedrinből és pszeudoefedrinből lítiummal. És Dextroamfetamin Norpseudoefedrinből és Norefedrinből lítiummal. Mint a fenilpropanolamin az amfetaminból lítiummal.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
A folyékony etilamin a lítiumfémhez használható.
 
Top