Shake n bake módszer

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Üdvözlünk mindenkit! Sokszor hallok erről a módszerről. Úgy hallottam, hogy ez egy amerikai módszer. Mivel az amerikai gyógyszertár beggin szabályozott eladása tabletták prekurzor. Ez egy olyan módszer, amivel kis mennyiségű tablettát lehet metamfetaminná alakítani. Láttam erről videót, de az összetevők mennyiségének kiszámítása nélkül.
Darált tabletták ( mennyi és milyen koncentrációjú pse ? )
ammónium-nitrát ( de mennyi? )
nátrium-hidroxid ( mennyi ? )
némi lítium ( mennyi ephedrin grammonként )
Éter
HCl
Kérem valaki tudna segíteni és mélyebben megmagyarázni ezt a fajta módszert ?
 

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Következő kérdés ezzel a módszerrel kapcsolatban: ha használhatom a lítiumot az akkumulátor használatából többször, vagy ha kell mindig új a következő új reakcióhoz ?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
A lítiumot nem használhatja többször, mivel a lítium reakcióba lép a rázósütőben és teljesen feloldódik
Kérjük, gondolja át ezt a módszert, inkább vásároljon néhány 2L lombikot és liebig kondenzátort, jódot és vörös foszfort és pszeudoefedrint.
és a reakciót a megfelelő üvegedényekkel végezd el, így sokkal jobban tudod majd desztillálni és tisztítani a bázist az üvegedényekkel.
A shake and bake valóban amatőr módszer az anyag előállítására.
Tapasztalatból beszélve
 

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Ha egy lezárt egységet fog kipróbálni szintézis vs. reflux, nos, először tegye meg kint. Azt is meg kell keresnie, amit "push/pull" reakciónak neveztek, ami két 2,5 gallonos műanyag benzines kanna (sokkal jobb minőségű műanyag) volt, amelyeket egymáshoz zártak. Ez is RP/Iod szintézis volt. Ez sokkal biztonságosabb, mint az a rázó és felrobbanó szintetizátor, amiről te beszélsz. Az ammónium-nitrát, a 33-0-0 töltött műtrágya jobb NH3-forrás, ha a pokolba akarsz próbálkozni egy módosított nyírségi rx-vel. Használjon vegyszerálló műanyagot, amely némi hőt tud venni, és vigyázzon az elemekre, amelyek rövidek, amikor megpróbálja szétszerelni őket. Ezek is forróvá válnak. És vannak biztonságosabb oldószerek, mint az etil-éter.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Az általad említett "push/pull" címűt az Erowid-on találtam, remek olvasmány.
sajnos, ez 25 éves. így az álkivonatok valószínűleg nem működik olyan egyszerűen, mint ahogyan azt említette.
és a RedP/jódot elég nehéz beszerezni, legalábbis ahol én vagyok.

ezért a módosított nyírfa a legegyszerűbb, legalábbis elsőre, kis meccsre.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Ne használd ezt a módszert tesó, tanulmányoztam a tanulmányozott irodalmat, itt ebben a fórumban sok olyan szintézis van, amely biztosan biztonságosabb és könnyebb, és alkalmazkodik a tudásodhoz.
 

medosal

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 26, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
a link nem működik lehet, hogy a post törölték
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Link működik. A .onion weboldalakhoz Tor-t kell használni. Ez a link a clearnet böngészőhöz.
 

medosal

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 26, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Köszönöm a választ
 
Top