Ossza meg gondolatait

Baphomet666

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 3, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sziasztok srácok, érdekelne, hogy valamelyikőtök meg tudja-e osztani a gondolatait vagy a tudását arról, hogy mi a károsabb, az MDMA, a 4MMC vagy a kokain, továbbá melyik a veszélyesebb alkohollal keverve, velem előfordul, hogy ha nem iszom, amikor rám csapódik, akkor kicsit szorongok és túlterhelt leszek.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Azt hiszem, személy szerint, hogy az mdma több neurotoxikus, hogy három supstance, 4mmc kevesebb..egyébként azt javaslom, hogy ne keverjük össze az alkoholt supstance becase, hogy megváltozott a tapasztalat és veszélyes bizonyos esetekben
 

Baphomet666

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 3, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tudom, hogy veszélyes, de most kezdtem el alkoholt inni, miközben MDMA-t vagy kólát iszom, úgy érzem, hogy sokkal többet iszom, és más érzés, most ha csak kólát vagy MDMA-t csinálok alkohol nélkül, nem szeretem, hogy az érzés olyan, mintha túlterhelő lenne, és úgy érzem, mintha az alkohol egyensúlya lenne, lehet, hogy az ADHD-m miatt van?
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Talán vegyen kevesebbet bármelyik anyagból, és nézze meg, hogy még mindig úgy érzi-e, hogy túlterhelt????

Vagy lehet, hogy ez lefelé, ahol / mikor veszed ezeket az anyagokat?.

Táncolsz vagy ülsz egy bárban, vagy csak otthon vagy?.
Az Mdma sokkal jobban működik zenével és tánccal, azt hiszem.

Semmiképpen nem vennék Mdma-t, csak ülnék egy szobában beszélgetve például, azt hiszem, én is túlterhelt lennék!
 
Last edited:

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Az anyagok veszélyessége számos tényezőtől függ. Ha megpróbálunk mindent egyenlő értékekre redukálni, akkor véleményem szerint ez a kép fog kiderülni:
  1. A kokaint gyakran a legkárosabbnak tartják a nagy függőségi potenciál, a súlyos szív- és érrendszeri hatások, valamint az alkohollal keverve keletkező kokain miatt.
  2. A 4-MMC-nek a többi stimulánshoz hasonló kockázatai vannak, figyelemre méltó szív- és érrendszeri és neurotoxikus hatásokkal, de a kokainhoz és az MDMA-hoz képest kevesebb adat áll rendelkezésre.
  3. Az MDMA-nak vannak kockázatai, különösen a neurotoxicitással és a túlhevüléssel kapcsolatban, de ezek jellemzően alacsonyabbak a kokain akut kardiovaszkuláris kockázataihoz képest. Véleményem szerint az MDMA megfelelő minőségben és az összes ártalomcsökkentési ajánlás betartásával az egyik legbiztonságosabb euphostimuláns.
Veszély az alkohollal:
  • A kokain és az alkohol együtt a legveszélyesebb a kokainetilén képződése miatt, ami nagymértékben növeli a toxicitást.
  • Az MDMA és az alkohol szintén jelentős kockázatot jelent, elsősorban a súlyos dehidratáció, a hipertermia és a májterhelés miatt.
  • A 4-MMC és az alkohol jelentős kockázatot jelent a fokozott szív- és érrendszeri megterhelés és a tünetek elfedésének lehetősége miatt, ami túlzott fogyasztáshoz vezet.
A legjobb megoldás, ha a stimulánsokat nem kombináljuk alkohollal. A neurotoxikus hatások ebben a kombinációban még ott is megjelennek, ahol szóló használat esetén nincsenek jelen. Az utóbbi hozzáadása lehetséges nyugtatóként az ülés végén, amikor a hatások már hanyatlóban vannak vagy már elmúltak. Például a simább kilépés és az elalvás érdekében. Ha nincs más lehetőség, és valódi kellemetlenséggel jár, vagy gyorsabb elalvásra van szüksége. Ez nem jelenti azt, hogy ez egy teljesen biztonságos megközelítés. De az alkohol előre történő fogyasztása stresszes körülmények kezelésére stimulánsok esetében túlzott megközelítés.

A szorongás és a túlterheltség érzése alkohol nélkül, miközben ezeket az anyagokat használja, kezelhető:
  • Hidratált maradjon: Igyon vizet vagy elektrolit italokat, hogy hidratált maradjon.
  • Környezetvédelem: Biztosítsa, hogy kényelmes, biztonságos környezetben tartózkodjon.
  • Dóziskezelés: Fontolja meg az alacsonyabb dózisok alkalmazását az intenzitás csökkentése érdekében.
  • Támogató rendszer: Legyenek a közelben megbízható barátok, akik segíthetnek, ha úgy érzi, hogy túlterhelt.
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Egy időben sok tablettát / Mdma-t csináltam, és vödörnyi alkoholt ittam, miközben rajtuk voltam...
Utána haldoklottam (különösen Hónap / Kedd).
Teljesen abbahagytam az alkoholt, és sokkal jobban éreztem magam egy buli után.
Már nem tudom megemészteni az alkoholt, azt hiszem, allergiás lettem rá!
 

Baphomet666

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 3, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ez érdekesen hangzik, jobb comedown gondolom? Vagy csak nem érzed magad olyan szarul fizikailag? Igen, az alkohol tönkreteszi a gyomrodat.
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Fizikailag nem érzem olyan durva és simább jön le (rengeteg kannabisz bár).
Ami 3-4 napot vehet igénybe a felépüléshez, az alkohol nélkül 1 napra csökkent.
Nekem ez vált be.
De hosszú időbe telt, mire sikerült.
 
Top