A kokain postai úton történő szállítása

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlöm, szeretném megtudni, hogy van-e valakinek tapasztalata anyagok nemzetközi postai úton történő küldésével kapcsolatban, különösen a kokain impregnálással történő elküldésével kapcsolatban. Mik a tapasztalatok és tanácsok

Jelenleg van egy projekt folyamatban, és ez áll egy vászon szövet 70x80 cms a technika impregnálás, amely a termék (kokain) hígított vízbázisú növényi festékkel, használták, hogy festeni a vászon és készült szárítás után egy folyamat a maszkolás vagy újrafestés akril festékkel, hogy aztán csomagolni, majd elküldeni, mit gondolsz erről a módszerről, és milyen tanácsot adsz előtt a tudásod kérlek?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Én személy szerint feloldanám a C. Hcl-t vízben, és a vászonra tenném, majd olajfestéket használnék fölötte. Így a befogadó vissza tudja vonni vízzel, és az olajfesték nem disszociál bele. a vízbázisú növényi festék nem olyasmi, amit ismerek.
Az akrilfesték oldódik a vízben, így nem szeretném a C-t beszennyezni vele, sőt a színét sem.
Ha valaha is a helyedben lennék, összegyűjteném a szöszöket a szárítóból és néhány különböző papírpálcikát, amik itt-ott hevernek, az egészet lúgos vízbe áztatnám, és kartonpapírba nyomnám, semlegesíteném, művészi-furcsa módon. Ezt impregnálnám, és nyomtatnék egy visszaküldési címkét és számlát valami kézműves kellékeket gyártó cégnek. Lopakodó bombázó.
 
Last edited:

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
köszönöm, hogy megosztja a tudását vagyok a hálás, ha tudna nekem információt adni a folyamat elválasztása a C a módszerrel, hogy magyarázza el nekem, milyen bonyolult lehet elválasztani? Köszönöm és kérem
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Olyan egyszerű, mint a papír vagy vászon meleg vízbe áztatása és a víz elpárologtatása. A kivonáshoz grammonként csak 1 ml szükséges, de kompenzálnia kell a hordozó felszívódási sebességét. Én 2 ml-rel kezdeném grammonként, amit remélhetőleg visszanyer, és miután kipréseltem belőle, amennyit csak tudtam, megismételném a folyamatot újra. Mentsd el a szubsztrátot, amíg meg nem tisztázod a visszanyerési arányt, hogy meghatározd, hogy hasznos lenne-e egy 3. extrakció. A desztillált víz ajánlott
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Megadta neked a lopakodó szállítás szent grálját, a pontos terméket pontosan úgy, ahogyan te jól érzed magad, és ízlésesen azt mondta, hogy ez jobb, még azt is elmondta, hogy milyen festékről tudja, hogy szennyezné a c hcl-t, ne bonyolítsd túl, Ha vissza tudná nyerni a növényi olajfesték l hamisított és ki a vászon, amit adott neked szinte ugyanaz ő csak azt javasolja, hogy adjunk hozzá valamit, mint a lúg, hogy szuper Concentraed és minden, amit meg kell tennie, hogy külön a c hcl a vizet és bármi mást, debi egyetértek lúgot és egy kis vizet használni, hogy lényegében nyomja meg a kólát majd impregnálni egy festményt vagy infúziós víz festék bármit is akarsz csinálni, de én a vásznat kitömném a kártyákkal vagy feloldanám azt a lúg c hcl keveréket agua-ban és csomagolnám valami másként és elküldeném bármilyen folyadékként a vászon megkerülésével, de ha sok a vászon lehet, hogy döntő darab lesz számodra, Ahogy mondta, egy nem víz úgy csökkenti a fél grammot, mintha semmi sem lenne.
 
Top