Büdös amfetamin Európában

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Az európai amfetamin szaga nagyon nagyon különbözik az észak-amerikai amfetamintól, úgy találom.
Beszéltem néhány emberrel, és azt mondták, hogy Európában (Hollandiát kivéve) veszik az amfetaminolajat, és ahelyett, hogy megtisztítanák és kriszálnák, koffeint és mindenféle különböző anyagot adnak hozzá, és 1 liter olajból 5-6 kiló furcsa amfetaminpasztát készítenek.
Van ötletetek, hogy mit adnak hozzá és mennyire lehet káros a tisztítatlan amfetaminolaj?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ezek amf-sót állítanak elő és koffeint vágnak. Ez a keverék negatív hatással van egy szív- és érrendszeri rendszerre.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Igen, ez annyira furcsa, hogy az emberek Németországban hajlamosak még jobban szeretik vágott koffeinnel...

A tipikus képlet itt, hogy a Freebase-ről Speedre menjünk: 1L Freebase + 2L IPA/Methanol + 6-7 ph-ra redukáljuk és betesszük a fagyasztóba..ami már nagyon tisztátalan és egészségtelen, de 5-6 kiló 1l-ből nagyon keményen hangzik nekem ember, valószínűleg néhány ember még ezt is csinálja....

Annyira hozzászoktak, hogy egyesek még azt sem szeretik, ha az emberek vágatlanul árulják..olyan fura...
 

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2022
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Nem tudom, miért akarja bárki is ennyire megvágni az amfetaminját.
Csak vasúti koffeintabletták ezen a ponton. Azt hiszem, én csak egy kicsit purista vagyok a drogokkal kapcsolatban. Mindig is szerettem volna pontosan tudni, hogy mi és mennyi van valamiben, mielőtt beveszem. Van viszont néhány barátom, akik, amikor egy buliban szembesültek egy ismeretlen anyaggal, csak felszippantottak egy csíkot anélkül, hogy kérdeztek volna. Nekem ez nem igazán jött be.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Vagyis csak 3-4 kiló koffeint tettek az amfetaminolajba?
Vajon milyen szennyeződések vannak az olajban, ha nem kristályosodott?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

100%-ban egyetértek veled. Szerintem csak arról van szó, hogy sok embert tényleg nem érdekel és/vagy nincs tisztában a vágott termékek kockázatával.
Nem azt mondom, hogy a drogok szedése a legegészségesebb dolog, de a vágott szar keverékekkel sok mindent elbaszhatsz a szervezetedben :D
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Soha nem hallottam még arról, hogy valaki ennyit tett volna bele, és a hivatalos jelentések szerint az amfetamin paszta tisztasága Európában az elmúlt években 10%-ról 25/30%-ra nőtt, így gondolom, az emberek egyre tudatosabbak abban, hogy ne tegyenek bele "túl" sok koffeint.

Amennyire én tudom, az emberek 1:2 arányban használják az olaj:IPA/Methanol arányt, majd 10%-25% koffeint adnak hozzá.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Mégis, ha 25%-os tisztaságú, az azt jelenti, hogy szemét amfetamin, amelyet nem tisztítottak meg megfelelően.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Határozottan!

Többnyire az IPA-t nem párologtatják el elég jól és/vagy az olajat nem tisztítják meg megfelelően más melléktermékektől..ami miatt az olaj már most is tisztátalan...

A szokásos keverékkel, amit az utcai kereskedők csinálnak, hogy az olajat sebességgé alakítsák át, még rosszabbá válik
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Így aztán van értelme annak, hogy egy kiló olajból 6 kilót kapnak, ha a kristályosítás után csak 25%-os tisztaságot tudnak elérni.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Nem kap szalonképes megjelenést ehhez a tömeghez, mint az amfetamin-szulfát. Ez lenne az olajos gumi.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Lol pontosan ezt árulják.
Ha ragacsos, akkor azt hiszik, hogy tiszta, nyilvánvalóan.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Lol, ha azt hiszed, hogy ez szomorú, várj, amíg hallasz a rózsaszín sebességről, amit eladtak. ( gyanítom, hogy a higanyszennyezés miatt rózsaszínű)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nos, sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de a feltételezésed a legtöbb esetben téves.Ha utcai cuccról van szó, akkor az az esetek 90%-ában Leuckart eljárással készül.A Hg reakció felskálázása egy bizonyos ponton túl nehéz.A Leuckart még mindig a tömeggyártás gazdaságilag legéletképesebb útja.Valamint a vörös szín a túlsavasodásra jellemző,Nem poláris oldószert használnak a kivonáshoz, vagy gőzzel desztillálják, így még ha van is szennyeződés, az nem elég ahhoz, hogy rózsaszínűre fesse.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
De ez nem piros ez rózsaszín. Nekem is volt valamikor, és csináltam rajta egy mosást, ami eltávolította a színezőanyag egy részét.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Kémiai szempontból sajnos a közép-európai országokban, például Németországban forgalmazott anyagok nagy része nem jól bemutatható.

Ezért én a magam részéről csak a tiszta olaj előállítására koncentrálnék, és hagynám, hogy mások tönkretegyék a terméket, ha úgy döntenek.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Feltételezve, hogy az olaj/szabadbázis tiszta lenne (99%), akkor 1L szabadbázis + 2L IPA + 0,45Kg koffein, ami 3,45Kg össztömeget jelentene, ami körülbelül 29%-os tisztaságot eredményezne.

Ha 1L freebase-ből 6Kg-ot használnánk ugyanezzel a recepttel, akkor még rosszabb lenne, valószínűleg 15%-17%, ami jóval a jelenlegi közép-európai piaci szabvány alatt van (Hollandia kivételével).
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Azt akarod mondani, hogy IPA-t használnak az amfetaminolaj vágásához? Ez beteges.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ez határozottan így van.

IPA-t vagy más alkoholokat használnak koffeinnel együtt, ami nagyon egészségtelenkombináció a szív számára.

A közép-európai országok (Hollandia ellenére) rendőrségi jelentései alapján a sebesség minősége valóban javult az elmúlt évek során az átlagos 15%-ról 30%-ra, de még mindig hihetetlenül szörnyű.
 
Top