SnB sikertörténet

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Üdvözlöm a hölgyeket és urakat.
Azért jöttem, hogy jó híreket hozzak. A közhiedelemmel ellentétben még mindig lehetséges PSE tablettákat használni a shake and bake-hez. Megosztom az alapvető ismereteket és továbbfejlesztem.
Úgy tűnik, hogy két SnB recept van forgalomban. Szétszedtem őket, és azt csináltam, aminek értelme volt. A Flatline ember által biztosított szöveg felbecsülhetetlen értékű. Az SU-24-esekkel és néhány gak titrálásával tett sikertelen első kísérlet után visszatértem a tervezőasztalhoz. Még nem tudom pontosan, hogy mi a legjobb megoldás, de eddig a következőre jutottam.

1 doboz walfed 'redhots' 96*30=2880mg PSE
~150g NaOH
~50g NH4NO3 - ezt még mindig lehet kapni a gyógyszertárban (legalábbis én még mindig).
2 AA Li elem
Mg2SO4 vízmentes
HCl - Muriatikus sav "savmágia"
H2SO4 - kénsav "folyékony tűz"
Metanol, aceton, IPA (ha xtalizálni akarsz)
Dietil-éter, VM&P naftalin, toluol
NaCl vagy CaCl
Kávészűrők, vattapamacsok, eszközök
Én egy 1,5 literes Kombucha üvegpalackot használtam.
Hőforrás

A metanol elég jó a PSE kivonásához a tablettás cefréből. Valószínűleg a színt először acetonnal vagy MEK-kel akarod leöblíteni, én ezt véletlenül nem tettem meg, de így is rendben jött ki. Nem szükséges alapozni és gázosítani a tablettákat.
A PSE-t és a NaOH-t jól keverjük össze, és adjuk hozzá az RV-hez. Adja hozzá az üzemanyagot. Én kb. 80ml dietil-étert, 40ml toluol és kb. ~200ml naftát használtam. Én 1 és fél Li csíkot használtam 2 AA elemről. Adja hozzá a Li-t az RV-hez. Végül adjuk hozzá az ammónium-nitrátot. Hozzáadtam kb. 5ml H2O-t, hogy beinduljon. Az rxn rögtön elindult, de kihalt és nem sokat csinált, amíg nem tettem egy forrólemezre. Nem gyulladt meg a Li és remekül bronzosodott. Az AN hozzáadása és a kupak lezárása után körülbelül 40 percig tartott. Ezt a rxn-t sokat izgattam. Először kavargatva, majd rázogatva. Az első adag oldószert dekantáltam. A RV-hez hozzáadtam egy másik adagot az NPS keverékemből, valamint egy kicsit több NaOH-t és AN-t - talán ~20g lúgot és ~10g AN-t és a maradék fél csík Li-t és 5ml H2O-t. Ezt kb. 10 percre feltettem a főzőlapra, és alaposan megkevertem. Dekantáltam ezt az adag post rxn oldószert és hozzáadtam az első adaghoz. Mindkettőt nagyon jól leszűrtem, kristálytiszta, majd ehhez kb. 5g Mg2SO4-ot adtam és kevergettem és ismét leszűrtem, kristálytiszta. Egy csőből, egy tömlőből, egy szendvicszacskóból és egy gumiszalagból összeállítottam egy gázgenerátort. A csőhöz egy pulykasziromot használtam. A végére egy rövid tömlőt tettem. A csövet megtöltöttem ~10g Mg2SO4-mal és egy szűrővel zártam. A szendvicszacskóban volt kb 20g NaCl. Hozzáadtam kb. 5ml HCl-t, majd 10ml H2SO4-et és gyorsan lezártam gumiszalaggal. A gumiszalag helyén nyomást kellett gyakorolnom, hogy ne szivárogjon, de egyébként remekül működött. Elkezdett havazni! Micsoda gyönyörű látvány. A gázzal határozottan túlzásba vittem, az oldat még egy darabig füstölt utána. Kb. 30 perc után leszűrtem az oldatot, a havat felfogtam egy szűrőbe és száraz hideg acetonnal lemostam. A végén kb ~1g porcukornak tűnő anyagot kaptam. Ettől határozottan be voltam tépve. (y) Örömmel mondhatom, hogy a második kísérletem az SnB-vel sikeres volt. 😳

Képek:
1) Kivont PSE metanollal, elfelejtette leöblíteni a piros bevonatot a tablettákról az elején.
2) Kezdő RXN
3) 20 perc után (10 perc a főzőlapon alacsony beállításon).
4) 30 perc
5) 40 perc - a Li már majdnem eltűnt
6) Hógömb
7) A végeredmény

Ez az egész dolog meglehetősen egyszerű, ha egyszer már van egy elképzelésed arról, hogy pontosan mit is akarsz csinálni. Most már sokkal jobban értem az egész eljárást, mint korábban. A két hónappal ezelőtti első próbálkozásom egészen más volt, mint ez. A 3. képre fogom helyezni a hangsúlyt - ez az, amit el kell érni. A "csokoládés tej" és az "arany BB-k / pocsolya" - azt hiszem, ez az, amikor el akarod kezdeni rázni a szart. Az az ammóniagáz sem vicc, ...szar. Mindenképp szellőztesd ki a szabadban.
Dolgozni fogok a hozam és a minőség javításán. Nem tudom, hogy más tabletták működnek-e. A walfed 'redhots' 30mg-ért kezeskedem a sikerükért. A walfed 12hr 120mg is jó választás valószínűleg. Majd tájékoztatni fogom.
Ha bárki bármit tud hozzátenni, hogy segítsen nekem, bármilyen tippet vagy tanácsot stb. szívesen fogadok. Én is hajlandó vagyok segíteni bárki másnak, aki küzd a sikeres SnB megvalósításával. Ne féljetek, hogy PM nekem. Sok szerencsét mindenkinek. Bee safe! o7
 

Attachments

  • UfFd6YWw51.jpg
    UfFd6YWw51.jpg
    4.8 MB · Views: 185
  • IpS6ZuYtRW.jpg
    IpS6ZuYtRW.jpg
    3.7 MB · Views: 123
  • rRG7tzHTjD.jpg
    rRG7tzHTjD.jpg
    4.4 MB · Views: 107
  • TuYFp4PNwA.jpg
    TuYFp4PNwA.jpg
    4.2 MB · Views: 124
  • th7eWzFsqj.jpg
    th7eWzFsqj.jpg
    4.2 MB · Views: 112
  • U9ERtaZvPf.png
    U9ERtaZvPf.png
    393.8 KB · Views: 124
  • V8gNoTRfij.jpg
    V8gNoTRfij.jpg
    4.2 MB · Views: 134

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Van egy kérdésem, hogy megpróbáljam kijavítani a hülyeségemet...

A gáz titrálás során, amikor havazott... Túlságosan elterelte a figyelmemet a hó, és a kénsav + só keverékből származó hab végül átment a csövemen és az üzemanyagkeverékembe, és csak az edény alján összegyűjtött összes metamfetamint fedte. Megpróbáltam szétválasztani, de semmi sem működött, csak egy zöld iszap volt, ami nem keveredett az üzemanyaggal, és csapdában tartotta a metet. Nem szívta fel a metet... Még mindig láttam a hógolyókat, de nem engedte szétválasztani sem. Így rájöttem, hogy a zöld iszap (azt hiszem, nátrium-bia-szulfát) meleg vízben feloldódik. Így most van egy nagyon sárga, majdnem narancssárga főzet nátrium-biszulfát és met vízben feloldva, és ki kell találnom, hogyan lehet kivonni a metet innen....

Bármilyen segítséget nagyra értékelem!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Helló barátom!
Nem vagyok túl biztos abban, hogy pontosan mit csináltál, vagy HA és HOGYAN lehetne esetleg javítani. Az egyetlen dolog, ami úgy hangzik, mintha lenne esélye segíteni, az az lenne, hogy a pH-t visszaemeljük ~13-ra, hogy visszaálljon a szabadbázisú formába. Ha H2O oldatban van, akkor az olajnak ki kell nyomnia és fel kell úsznia a tetejére. Gyűjtsd össze újra NPS 3x és HCl gázzal, de ezúttal ne szennyezd sóval stb. Ha havazik, gyűjtsd össze egy szűrőbe, mosd ki hideg száraz acetonnal és már ekkor felhasználhatod, persze száradás után. További átkristályosítás lehetséges, ha akarod, de mennyiségtől függően nem tanácsos.
 
View previous replies…

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Én is erre gondoltam, vagy elpárologtatni az összes vizet, hagyni megszáradni, majd alapvetően újra kezdeni az efedrin kivonását woth metanol. De idk mit csinálna próbálja feloldani a vizet. Szuper maró hatású volt, az biztos... némi került egy kávéfilterre, és átrágta magát a szűrőn, és csak egy nyálkás rendetlenség volt.

Azt hiszem, megpróbálom, amit javasoltál, és visszaállítom a PH-t. Köszönöm a hozzászólásodat.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Valami hasonló történt velem is az első RP/I2 szakácskodásom során. A gázosítás során havat kezdtem látni, és a telítettségig folytattam, azonban néhány további gázosítás után egy kis vörös színű fázis maradt az üzemanyagom alján, amely felszívta az összes metámat. Amikor megpróbáltam megszűrni, csak folyton átrágta magát a szűrőkön, és nem tudtam semmit megmenteni. Úgy gondolom, hogy ez a fázis a gázosodásból származó vízszennyezés miatt alakult ki, vagy az üzemanyagomban, vagy mindkettő. Mielőtt elgázosítod, mindenképpen szárítsd meg az üzemanyagodat néhány gramm Mg2SO4-gyel és szűrd meg jól. Improvizáljon egy szárítócsövet, és győződjön meg róla, hogy száraz HCl-gázt is buborékol. Remélem ez segít és működik... egyébként fogalmam sincs. :confused:
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Nos, miután vízzel hígítottam, már nem olyan maró hatású. Kétszer szűrtem át 3 ir 4 szűrőn és nem ette át, de biztosan nem húzott semmit sem 🙃
Remélhetőleg a PH emelése és a száraz szűrés megteszi a hatását. Majd szólok, hogy mi lesz!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Szódabikarbóna a pH emelésére? Nem biztos, hogy ez jó ötlet vagy sem, nem tudom, hogy van-e valahol reakció. Lehetőleg NaOH vagy KOH utolsó megoldás, ha van. Lúgot használtál a reakció után először lúgot bázisnak?
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Én nem... A reakciófolyamathoz lúgot használtam, a reakció után szárazon szűrtem (tölcsér, 2 vattapamacs, 3 vagy 4 kávéfilter, száraz só, még 3 vagy 4 kávéfilter). Aztán csak elgázosítottam... kihagytam egy egész szamárlépést?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nem tudom, mire gondol, hogy "lúgot használt a reakciófolyamatban" Nem biztos, hogy pontosan mit csinált. Feltételezve, hogy csökkentetted az efedrin vagy pszeudo. Ha RP / I2 vagy hipo , akkor met "Hl" közvetlenül a reakció után, oldott az oldatban feloldva. Ez az, amikor lúgot kell hozzáadni, hogy a pH ~13 legyen, így NPS és HCl gázzal gyűjthetsz. Ha rázást és sütést csináltál, akkor már van szabadbázisú olaj a reakcióoldatodban, és nincs szükség lúg hozzáadására. Akárhogy is, amikor megkapod az NPS-oldatodban a metabázisolajat, Mg2SO4-mal szárítod és még egyszer tökéletesen megszűröd. Ezután HCl-gázzal, a lehető legszárazabban. Szűrd le a csapadékodat, mosd le acetonnal, szárítsd meg és kész.
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Csökkentettem a pszeudót, majd SnB-t csináltam. Száraz szűrés után HCI-vel gázosítottam. A Gázosítás során a hab a csövön keresztül átkerült az én meth alapoldatomba. Ezután feloldottam bármi is volt ez desztillált vízben és itt ülök.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Tisztázzuk a terminológiát, hogy mindenkivel kommunikálni tudjon. Kivontad az álcát a tablettákból. Elvégezted az SNB-t, ami a reakciót, ami egy "redukció". Atomokat veszel el a pszeudoefedrin molekulából, hogy "redukáld" d-meténné. Szárítsd THEN szűrés a jövőben, nem pedig száraz szűrés. Az SNB TEK-ben leírt technika (feltételezve, hogy onnan szedted) nem teljesen hülye, de nem hatékony. "Kávészűrő, 2 centi szárított epsom só, egy másik szűrő a tetejére"? Nincs szükség arra a sok Mg2SO4-ra, és biztosan veszítesz így terméket.

Ha SNB, mossuk át a reakcióoldatot dH2O-val egyszer vagy kétszer, szeparáljuk, ismételjük meg, stb. Most Mg2SO4-mal szárítasz (remélem, erre gondolsz, amikor azt mondod, hogy "száraz só".) Csak bedobsz néhány gramm Mg2SO4-ot, és egy ideig kevergeted, és nagyon jól szűrsz. Most generáljon száraz HCl-gázt a száraz NPS metil-olajos oldatába, és egy kis idő múlva havaznia kell.

Az NPS-t egyszer vagy kétszer visszaadhatja a reakció cefréjéhez, melegítse fel és keverje a poklot, hogy megbizonyosodjon arról, hogy összegyűjtötte az összes reagált pszeudot. Tehát ezt kétszer vagy háromszor is megteheti, szárítsa meg és adja hozzá az egészet, és egyszerre elgázosíthatja. Vagy miután elgázosítottad és összegyűjtötted a havat, ezt az üzemanyagot visszaadhatod a reakció cefrédhez, és megismételheted a folyamatot (mosás, szárítás, gázosítás, hó összegyűjtése, ismétlés.) Ha van extra NPS-ed, egyszerűbb, ha még egy-két alkalommal elmosod a reakció cefrédet, mielőtt továbbmész. Csak próbáljon meg biztosra menni, hogy ne hagyjon hátra semmit, és ne pazaroljon el semmit. Azt az álcát végül is nehéz beszerezni.
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Igen, ez minden, amit csináltam. Nem használtam egészen 2 hüvelyket, csak egy réteget, hogy fedje az alját. De a jövőben külön fogom szűrni és szárítani. Még egyszer-kétszer átfuttatom a cefrén az üzemanyagot, és meglátom, mit tudok még kihúzni.

Szóval most ezzel a keverékkel, ami a vízben van, csak kipróbálom, amit korábban javasoltál, hogy megpróbáljam az én
 
Top