SnB Woes... zsákutcába jutottam és segítségre van szükségem

Rollin88

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Pontosan ugyanazt az eredményt kapom az egyfazékos metamfetaminszintézisre tett minden kísérletemnél az ITT található eljárást követve.

Úgy tűnik, minden jól megy, de amikor a nem poláros gázomat elgázosítom, az elhomályosítja az oldatot, amint a csőm a lombikba kerül. A csapadék egyáltalán nem kristályos, inkább egy fehér, viaszos anyag, ami szűrés és a szűrőpapír lekaparása után olyan szagú, mint a PSE, ha égetjük (nem füstölt....). Tudnom kell, honnan származik ez a viasz.

A PSE tisztításához és koncentrálásához ioncserélő módszert alkalmaztam a DOW Chemical magas savtartalmú, kationokat helyettesítő vízlágyító gyöngyökkel. Az így előállított PSE fantasztikusan néz ki, fehér, tűszerű kristályok, de hajlamos egy kicsit összetapadni önmagával (vagyis ha 3 g-ot egy tölcsérbe öntenék, akkor egy kicsit magához ragadna, és egy üvegpálcával kellene egy kicsit meglökni, hogy átjusson a tölcsér szárán). Az első gondolatom az volt, hogy a kationcserélő vízlágyító gyöngyök módszere kompromittálódott, és egy ionos "gak"-ot adtak a keverékhez, amely a PSE-vel együtt eluálódik a gyöngyökből. Mivel a viaszos anyag fehér, és egyenletesen eloszlott a PSE kristályok között, észrevétlenül maradt, és valamit tesz a redukciós reakció tönkretételéért. Mindezek után, amikor a PSE tisztítási eljárásom végén gázt adok, egyáltalán nem kapok látható viaszt. Lehet, hogy ott van, de legalább egy kristályos amint gázosítok ki vele együtt. Miután az SnB reakció meghiúsul, miért nem gázosodik ki a PSE ugyanúgy, mint a tisztítás során? Ehelyett csak viaszt kapok, semmilyen kristályt, az SnB kísérletem után. Próbáltam hexán/étert és napathát használni NP-ként, pontosan ugyanaz az eredmény.

Van valakinek valami javaslata arra, hogyan lehet eltávolítani ezt a viaszt a PSE-ből, miközben minden mást már eltávolítottam? Az ioncserélő módszer mindent eltávolít, kivéve ezt gondolom. Lefuttattam néhány tesztet a PSE-n, amiről azt hittem, hogy tiszta, és túl sokáig tart feloldódni az IPA-ban, így a kristályokat valamivel be kell vonni.
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Rollin88,
Azt hiszem, a problémája maga a pse, kombinálva a száraz HCL-gáz szükségességével. A 24hr tabs povidon van benne, ami elrabolja a jóságaidat! A reakció előtt gőzzel kell desztillálni. Szintén, ha nem buborékos HCL-t az RV-től egy másik megállón keresztül több SA-n keresztül, akkor nedves lesz, amikor a gáz odaér. Puff...no Bueno. A Goodies szuper h20 érzékenyek. Próbálja ki. Nézd meg, mi történik!
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Amikor segítséget kérünk a gakk megoldás meghatározásához a gakk tablettákból egy reakciótermékben, ismernünk kell a tabletta gyártója által felsorolt márkanevet, adagolást és hatástartamot. Ez a legkevesebb szükséges információ. Kérjük, sorolja fel az összes inaktív összetevőt a kapott csomagolásról, hogy jobban megértsük, mivel dolgozik. Ezen információk nélkül bárki csak feltételezéseken és spekulációkon, nem pedig tényleges tényeken alapulhat, ha tanácsot ad Önnek.
 
Top