Néhány kérdés az amfetaminokkal és a metamfetaminokkal kapcsolatban

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Van néhány kérdésem, amelyre választ kell kapnom, cserébe pedig a következő teszt elkészülte után ingyenesen közzéteszek néhány fontos adatot az amfetaminokról és prekurzoraikról, amelyek hiányoznak erről a weboldalról.

1. Lehet-e a D-amfetamin-hidroklorid kristályokat Jégként árulni és szívni? (A Jég a D-metamfetamin-hidroklorid kristályokra utal. ha nincs nagy különbség a funkciójuk között, akkor tervezem, hogy egyenesen kijelentem, hogy a D-amfetamin-hidroklorid kristályok D-metamfetamin-hidroklorid kristályok.)

2. A D-amfetamin-hidroklorid kristályok és a D-metamfetamin-hidroklorid kristályok égési és porlasztási füstkoncentrációja/illata megegyezik?

3.Valamiért nem tudom magamtól elszívni a metet, de valaki meg tudja mondani, hogy pontosan milyen szaga van a metnek? Szagoltam tiszta amfetamin-hidroklorid port, és olyan szaga van, mint egy babér vagy áfonya illat, kombinálva egy füves növényi nedv illatával. Melegítve és porlasztva kicsit furcsa szaga van, de az utóillata miatt úgy érzem, hogy értem, miért hívják az ICE-t "disznóhúsnak". Helyes ez az illat?

4. Tudom, hogy a D-amfetamin kevésbé hatékony, mint a D-metamfetamin ugyanabban az adagban, de mennyivel gyengébb, mint a D-metamfetamin? Például a D-metamfetamin 75%-ának vagy 70%-ának felel meg ugyanabban az adagban?Lesz-e jelentős különbség a személyes szubjektív tapasztalatokban a fűtött porlasztásos inhalálás esetén?

5. Tekintettel arra, hogy a piacon árult ICE valójában nem tiszta D-metamfetamin, a kereskedők a súly növelése és a nyereség növelése érdekében néhány "segédanyagot" kevernek bele. Ez azt eredményezi, hogy a kereskedelemben kapható ICE hatása azonos dózisban gyengébb, mint a tiszta D-metamfetaminé. így azt gondolom, hogy ennek elégnek kell lennie a D-metamfetamin és a D-amfetamin közötti potenciálkülönbség ellensúlyozására. Még ha azt is állítom, hogy a D-amfetamin ICE, akkor sem fog utólagos problémákat okozni. Megvalósítható ez az ötlet?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
1. Nem
2. Lásd 1
3. 4. 5. Lásd 1
 
Top