• Bine ai venit în secțiunea românească a forumului. Nu uitați că postarea contactelor (jabber, telegram, signal și altele) va duce la un ban permanent! Dacă vă decideți să cumpărați sau să vindeți ceva fără a folosi escrow și pierdeți bani, nu vă vom putea ajuta.

Valaki Romániából, aki össze tudna hozni néhány pszichedelikummal?

ogk288

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Keresek valakit Romániából, aki össze tudna horgászni nekem néhány psyhedelicset.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Jobb, ha tisztázza, hogy ez személyes használatra lenne-e, vagy néhány nagy tételre van szüksége.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Én rendelkezem a pszichedelikus szerek előállításának know-how-jával, és történetesen Romániában léteznek. Ha a pszichedelikumok megszerzésére irányuló törekvésed történetesen szintetikus kémiát foglal magában, tudnod kell, hogy kémia prédikálok, és tudom, hogy minden szükséges és honnan. Méltó gyakornokokat keresek (különösen a fiatal tehetségesek érdekelnek), ezt bárkinek teszem, aki méltónak bizonyul vagy csábító ajánlattal érkezik. Van egy rossz hírem arról, hogy ingyenesen is adom a szolgáltatásaimat.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Próbálja ki a román alfordítást, adja hozzá ezt az url-hez /b/Romania/
 

cptaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
hello srácok új kolozsvári és keres személyes diszkrét foglalkozik a met és a füst, ha valaki tud segíteni lesz nagyra értékelem
 
Top