Kanál adagolók

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Én már ezen az oldalon egy pár hónapja, és észrevettem, hogy sok ember van, hogy nem kanál etetés akarnak videók lépésről-lépésre utasításokat anélkül, hogy a bátorság, hogy ténylegesen próbálja őket önmaga által egy kis kutatást. Azt mondanám, hogy 80% -a Synthesis közzétett másolás és beillesztés néhány szóval megváltoztatott. Az emberek azt állítják, hogy más emberek munkája Nagyon kevés hozzájárulás Igen, megértem, hogy mindannyian ugyanabban a csónakban vagyunk, és mindannyiunknak segítségre van szüksége, de a többség már ott van, hogy elolvassa. Néhány ember még egy olyan szintézist sem tud követni, amely mindent elmond neked anélkül, hogy segítséget kérne, hogyan lehet rosszul járni, ha valaki más szintézisét követed 😂😂 Csak néhány embert láttam itt, akik különböző útvonalakat próbáltak ki a jobb hozam vagy a kevésbé ellenőrzött / korlátozott vegyi anyagok érdekében, ez csak az, amit mostanában láttam. Számomra ez próba és hiba, amikor a Doin a saját útvonalát ( nyilvánvalóan veszélyes, de ez a kockázat, amit vállal) megosztani a tapasztalatot nem sikerül ect. A szerves kémia nagyon veszélyes rád és másokra, különösen, ha nincs fogalmad arról, hogy mit csinálsz? túl sok amatőr akar egy könnyebb utat a kábítószer megszerzéséhez 🤷🏻‍♂️ vásárolni őket másoktól, hogy megmentse a gondot, hogy megölje magát vagy valaki mást. ez egy jó webhely az eladók számára. Ez az oldalak nem nekem, mint gondoltam, hogy ez volt a béke ki Chems ☮️
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Egy kis kutatómunka sokat segít. Gyakran a terminológia a kulcs. Talán egy új módszert keres a metamfetamin előállítására. Nos, képzelje csak el! Ezt a szart nem fogod megtalálni a Google-ban! Mi másnak nevezhetnénk a metet? 🤔Nos, ez egy hatszög és néhány cikk-cakk az oldalán. A hatszögben 3 vonal van, mit jelent ez? Ó, a Google szerint azok kettős kötések, és ez a dolog a benzol. Jó tudni. Ez a cikkcakk, a gog azt fogja mondani, hogy szénatomok és hidrogének. Ez egy karbonlánc. A neve attól függ, hogy hány szakasz hosszú. A 2 az etán, a névben használt etil, a 3 a metán, metil, a 4 a propán, propilén. Ha van egy ó a végén, akkor hidroxid. H HYDROROGÉN. O OXIGÉN. A névben a hidrogén egy hidrogén, egy hidrid. O egy oxigén. Hidrogén oxigén? Hydroxy. Hát nem mókás, előtagokat és utótagokat konjugálunk! Egyébként a hidroxil csak egy -ol egy kémiai név. Ez alkoholt jelent. A metil, ch³ egy hidroxillal, ó az🤔metán ol...metil..ol.Ó, hé, ez metanol, metil-alkohol. Szóval egyébként a benzol néha egy haverja akad. Ha ez egy ó egy alkohol, az egy fenol. Fenil használt szó. Egy másik jó tudni az ammónia az ammónia az ammóniának van egy nitrogénje a szén helyett és néhány hidrogén lóg körülötte. Az ammónia aminok a kémiai nevek szerint egy benzol, amihez egy amin kapcsolódik, az egy anilin. Kíváncsi vagyok. Visszatérve a lényegre. A lényeg az, hogy a met-etilamint lehet fenil-etilaminnak nevezni. Feniletilamin. De nevezhetnénk alkilaminnak is. Lehet, hogy aromás amin. Mit szólna a....cyclobenzlaminhoz? Talán. Ha már kipróbálta az összes nevet, de nem találta meg, amit keresett. AKKOR KÉRDEZZEN MEG ENGEM, ÉS MEGPRÓBÁLOK SEGÍTENI. De ne feledd, én csak egy seggfej vagyok, és inkább egy vegyészt kellene megkérdezned 😉 Rendben, ez a szar nem fog magától elfüstölni 💨☻️ ☻️💨😤🤯🥵
 
Top