Post Delivery Lopakodó módszerek

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Üdvözlöm!

Mivel új eladó és új az online piacok által megkövetelt szállítási módszerekhez, van valakinek bármilyen mutatója a lopakodó csomagolással kapcsolatban?

Nyilvánvalóan a vac csomagolás elengedhetetlen, és hallottam az alufólia használatáról is a röntgensugarak eltakarására.

Van-e valakinek bármilyen mutatója arra vonatkozóan, hogy mi jelzi a csomagot, bármilyen tipp vagy trükk a csomagok észrevétlenül tartására, különösen, ha nemzetközi szállításra gondolunk.

Vannak olyan csomagok, amelyeket az emberek kaptak, ahol csalódtak vagy lenyűgözte őket a lopakodás?

Megértem, hogy a lopakodási módszerek nyilvánvaló okokból titkosak, de ha valaki bármilyen információt megoszt, nem számít, mennyire homályos, az mind segít!
 

thecurious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Ez a célországtól és a küldő országgal kapcsolatos tapasztalataitól függ.
Ha például Kolumbiából egy DVD-hüvelyt (a tartalom vákuumzárral van lezárva) küld egy uniós országba, azt az első ellenőrzési/átvételi ponton biztosan ellenőrzik röntgensugárral vagy szükség esetén nyomkövető kutyával.
Ennek az országon belül működnie kell, és tudomásom szerint ez a szokásos szabvány. Csak azt nem tudom, hogy mennyi erőfeszítést akarsz tenni a drogok elrejtésére.
Vegyileg feldolgozni, hogy például egy farmer szövetébe kerüljön (ezt már megtették). Kis kávébabokba is beledolgozták már.
A kérdésedet más emberek is felteszik, akik egy hatalmas, milliárdos piacon tevékenykednek. Ezt ne felejtsd el.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Érdekel, ha valaki segíteni szeretne egy egyértelmű válasszal, nagyon hálás lennék.
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3

Talán tudok segíteni a konkrétumokkal kapcsolatban.

Réges-régen kaptam valamilyen régi műanyag játékmeghajtót egy nintendóhoz csak egy olyan vaskos szürke műanyagot, amit a konzolba pattintottál, ki volt csavarozva, és a tartalom a belsejében volt. valószínűleg az egyik legjobb lopakodási módszer, amit valaha saját szememmel láttam.

Néhány évvel ezelőtt láttam egy videót, amelyen valaki kinyitott egy több darabból álló legó típusú gyerekjátékot, amelyet zsugorfóliáztak és nagyon jól becsomagoltak, a belsejében pedig valószínűleg 125 g kokain volt. azonban gyanítom, hogy ez hamisítvány volt.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Nagyon hasznos, hogy, néhány nagyon ravasz módszerek leleményes tényleg, kell, hogy sokkal kreatívabb köszönöm a betekintést
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Tudom, hogy későn csatlakoztam ehhez a témához, de felkeltette a figyelmemet. Messze vissza az iskolás éveimben eladtam az ízületeimet és a tízcenteseket a szövegkiemelők hátuljában, mert a tintacső eltávolítható, és a filctoll hegye rajta marad, így a filctoll még használható. Én is szoktam szállítani táskák gyalog belsejében atari és vagy bizonyos típusú elektronikák. Fiatal koromban letartóztattak alkohol birtoklásáért és ivásért, és a füvemet azokban az atari játékokban voltam, és soha nem gondoltak arra, hogy belenézzenek...
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
A legtöbb csomagot, amit kaptam, valahogyan a vámhatóság ellenőrizte, a legtöbbjük csak jó vákuumozott termék volt egy nem túl nagy csomagban, és semmit sem lehetett érezni a puszta érintésből. Ami mostanra mindegyik átment minden probléma nélkül. Ne feledjétek, hogy a címkéken a lehető legtöbb információ volt, és otthoni címre címezték, nem postafiókra vagy postafiókra.
Remélem, ez az információ talán segíthet.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Ez az, ahogy én már csináltam, és volt némi siker, de nem minden megerősített, amiért im elérte igazán, köszönöm az információt, bár néhány jó mutatót, hogy szem előtt tartsa!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
A röntgensugaras kimutatás tekintetében az alufólia vagy a szénpapír jobban látható lesz, mintha anélkül tenné a csomagba.

Ez attól függ, hogy mekkora mennyiséget és milyen anyagot szeretne szállítani.

Kis mennyiségeket talán el lehet dobni, ha a csomagot nem nyitják ki és alacsony értékű tételként van bejelentve, de véleményem szerint lehetetlen elrejteni, ha a vámosok kinyitják.

A célállomás, ahonnan a csomag érkezik, és maga a csomagolás is gyanússá teheti a csomagot.

Nem vagyok 100%-ig biztos benne, de szerintem minden csomag, amelyet egy bizonyos érték felett vámkezelnek, automatikusan ellenőrzést kap.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Ez nagyon értékes tudni, és a jövőben azt hiszem, im megy, hogy árokba az alufólia bot dupla vákuumozással és egy kicsit ravaszabb a dolgok elrejtésével.

Köszönöm az információt!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Soha nem vallottam be értéket semmi illegális küldeményre, amit küldtem, mert ha van értéke, akkor adó vagy tarifa esedékes lehet. Mindent kereskedelmi mintának nevezek. Mint mondtam, a fémtasakok vagy fólia és hasonlók nagyon feltűnőek a röntgensugár alatt, és gyakran piros zászlót jelentenek. Meg kell próbálni úgy tenni, mintha valami hasonló szerkezetű dolog lenne, mert azt látni fogják. Ezt szem előtt tartva, a mylar zacskó tökéletes választás lehet, ha ömlesztve vásárolja meg őket, és szép címkéket nyomtat, amelyeken helyes információ van a súlyról, és azt írják, hogy minta mérete vagy valami hasonló. Itt van az agar agar vagy az aktív szén vagy a chia magok ingyenes mintája, reméljük, hogy élvezni fogja őket.
Elrejtőzni a szem előtt az egyetlen hatékony Rejtőzés a tapasztalatom szerint. Ne sugalljon semmi olyat, amit korlátozni lehetne. A chia magok egy bas választás valószínűleg azért, mert a magok behozatala gyakran korlátozott. Nem dohány növényi anyag, elemek; bármilyen biológiai egység, kórokozók mutigének. Gondolj arra, hogy mit állítasz, hogy elküldöd, könnyen lábon lőheted magad.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Ismét nagyon értékes információ, és a jövőbeni szállítmányoknál megjegyezzük,

Tetszik az ötleted, hogy elrejtőzhetsz, nemrég rendeltem egy címkenyomtatót, hogy a dolgok törvényesebbnek és egyértelműbbnek tűnjenek annak, aki kezeli, hogy elolvassa (és remélhetőleg figyelmen kívül hagyja, ha egyszer elolvasta).

Én is tartom a súlyokat a minimumra, hogy ismét csak a lehető legkevesebb figyelmet vonzzák.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Az alufólia baromság, tesó. A röntgensugárzás a röntgenjel csillapítása révén érzékel néhány fajta anyagot.
Ezek között fém, szerves anyagok, üveg, stb, mindezek az anyagok megkülönböztethetők. Tehát, ha a szerves anyagú drogodat fóliába csomagolva teszed, az pontosan úgy fog kinézni, mint egy fémbe csomagolt szerves vegyület.
 
Top