P2NP és P2P tárolása

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Az amfetamin prekurzorok P2P és P2NP hosszú ideig (mondjuk egy évig) tárolhatók szobahőmérsékleten, légmentesen záródó tartályokban? Lesz-e jelentős veszteség (mondjuk 10% vagy több) bomlás, polimerizáció vagy bármi más miatt? Btw tudom, hogy a P2NP-t ajánlott fagyasztóban tárolni, de én ezt nem tudom megtenni.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
A P2NP ígéretes, hogy idővel sötétedik a színe, ha levegő van a kontinensen, így az optimális eredmények érdekében át kell kristályosítani.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
a vörös szar, ami képződik, az amin polimerizálódik, amit hallottam, és meg tudom erősíteni, ha jól mosott, akkor nagyon jól tartja magát.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
annak idején, amikor én készítettem, emlékszem, hogy nem voltam túlságosan óvatos, és benzaldehid nyomokban is volt benne... ha nem kanárisárga, akkor a legjobb eredmény érdekében át kell kristályosítani (próbáld meg először mosni, lehet, hogy elég lesz)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nem tudok beszélni a fenilacetonról, de a P2NP, amely jól száraz és mentes minden nyersanyagszennyezéstől és víztől, hónapokig tart legalább még fedetlenül is.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Úgy gondolom, hogy a P2NP és a P2P tárolására a legjobb megoldás a fagyasztó.
 
Top