utcai fentanil a felhasználó szemszögéből

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Oké, tehát nyilvánvaló, hogy amit az utcán fentanilnak adnak el, az valószínűleg nem az, de az egyik szolgáltatásunkból származó néhány tesztben a múltban fentalil, alfentanil és szufentanil is felbukkant. Intravénás droghasználóként, mivel a legtöbb mintánk benzodiazepinre pozitív lett, Torontónak két biztonságosabb ellátási programja van. Az egyikben én is részt veszek, ahol napi 21 8 mg dialaudidot kapok ópiátfüggőségemre és napi 6 10 mg Ritalin APO márkájú gyógyszert mind az ADHD-mra, mind a 20 éves kristálymet-függőségemre. A ritalin meglepően működik, és igen, beadom őket. De még mindig kapok sóvárgást, és van egy volt időm nemet mondani az ingyenes drogokra. De a Dilaudid adagja még mindig közel sem elég, mivel még mindig úgy találom magam, hogy legalább akkor használom, ha van pénzem 1 pont naponta. A pozitívum az, hogy hazavihetem a tablettáimat.

A másik program egy injekciós hidromorfon program, ahol el kell menni a helyre. The Works Torontóban. És kapsz két injekciót folyékony hidromorfont naponta egyszer reggel és egyszer este. Valaki azt mondta nekem, hogy 400 ml hidromorfont kap naponta, de ez rosszul hangzik. Én úgy tudom, hogy 2ml hidromorfon ugyanaz, mint 8mg hidromorfon.

Csak próbálok leszokni az utcai drogokról és végül a tűkről. Sajnos a szívem olyan mértékben károsodott, hogy a teljes leállás nem megy.
 

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
De azt akartam mondani, hogy. Voltak kereskedők, akik mindenféle dolgokat mondtak, mint például, hogy van benne karfentanil, meg miegymás, volt, aki azt mondta nekem, hogy nem volt srác, aki 100%-os fentanilt szerez a sötét hálóról, és maga vágja le, hogy erősség szerint rendeljen, de amikor megkérdeztem, hogy kesztyűt és légzőmaszkot visel-e, azt mondta, hogy nem, én csak zsákról zsákra öntöm.

Az egyetlen dolog, amit mondhatok, mint egy felhasználó, ha kapsz egy filmet a folyadék a főző, ahogy elkezd hűlni a szar van vágva dialaud lol
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
A hosszú távú ópiátfüggőség nem hagy esélyt a normális életre, talán a srácok a

Narco-Medical Support

képesek lesznek segíteni önnek.
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Most viccelsz a dilaudiddal kapcsolatban? Ez egy véletlenszerű vágás, nem is beszélve egy drága..... Az intravénás dilaudid a legjobb rohanás imo.
 

Monei

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 7, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Honnan tudja, hogy a szíve károsodott az opioidoktól? Soha nem hallottam, hogy ez így lenne, akkor is biztosan abbahagyhatja a használatot, nyilván nem könnyű feladat semmiképpen, de semmiképpen nem lehetetlen.
 

holesingroin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
ez a met tette a kárt nem a fogaskerék.
 
Top