Utcai élet VS vállalati élet

KingBear

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Már régóta szerettem volna erről a témáról beszélni valakivel. Sajnos nem volt senkim és időm rá.

Milyen tapasztalatai vannak a magas kockázatú / magas jutalommal járó életből az ismétlődő mindennapi 9to5 életbe való átmenetről?

Hogyan kezelted a környezeted és az emberek változásait?

Meg kellett szokni, hogy nem költekezel meggondolatlanul, vagy időre volt szükséged, hogy újra beilleszkedj a társadalomba?


Nekem személy szerint eleinte elég nehéz volt. Miután kiszálltam a kereskedelemből, kaptam egy elég jó irodai munkát, de mindig úgy éreztem, hogy nem tartozom oda.
Az emberek az ellenkező oldalon álltak, mint amihez hozzászoktam..... Tudom, tudom, hogy sokan csinálnak stimulánsokat az irodában... de az én esetemben nem volt senki.
Az én esetemben úgy éreztem, hogy nem vagyok önmagam, egy részem haldoklik. Ez a sok testvérbika egyszerűen túl sok volt. Másrészt pénzért kellett dolgoznom, és körülbelül 4x kevesebbet kerestem, mint egy évvel korábban. Emellett el kellett távolodnom a régi barátaimtól, mivel nem akartam, hogy olyan dolgokat tegyek, amiket előtte tettem.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre és a tapasztalataitokra...., hogy szerintetek mik az előnyök és hátrányok?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Határozottan látom, hogy egy átlagos irodai munkában nincs sok izgalom ahhoz képest, amit te csináltál. Végre sikerült asszimilálódnia? Ha igen, mennyi időbe telt, amíg normális lett?
 
Top