String Dope

cleanfilletsonly

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Van hatékony módja a termék előállításának? Tudom, hogy amikor néhány nép eltemetné a lezárt vödröket a belső fedélhez rögzített gutair zsinórokkal, és éppen az ammónia vagy muradic és a faszén és a fegyverkékítés keveréke felett.
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Használjon 10gallon akváriumot,by mullins vagy mothers gun bulent,kingsford og light charchol, mop head, bnatured amonia "reg house hold amonia",1. Törje fel a szenet néhány n tegye 2-3 a. Magas n tartály hajtogatott alumínium fólia nin egy C hajtás. Aztán rap ez n egy téglalap alakú gyűrű volt, ahol ez érinti az alján közepén a tartály fel az oldalakon n körül, hogy megfeleljen jobbra a tetején szén line.2 pórus pisztoly bluent n félúton a szén hight győződjön meg róla, hogy teljesen rendeződött equalylevel,.3 tiszta ur amonia in up to coal n fólia line,4 vágott mop stings n csap őket 1 in. Apart on lid lóg lefelé. Ne tuch liqued n nem túl messze fel talán 1 centiméterre távol da shit.beging tavasszal temetni da nőtt 3 ft. Were it stays an even 74° temp . Utolsó egy hónap múlva vagy tovább ássuk ki wat u találsz a húrokon az ur dope. Ha nem temetve hagyjuk, hogy ne jusson fény hozzá. És ha szüksége van a string dope ne habozzon, hogy PM nekem közvetlenül itt mi Shipp egész EU. Remélem, ez az információ segíthet.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ha ezeket az összetevőket beleteszed a macskád vagy a kutyád eledelébe, és hagyod, hogy megegyék, akkor a gyomrukban feldolgozódnak, és szupertüzelő drogként metabolizálódnak. Ezután már csak fel kell fognod a vizeletüket, és desztillálni kell, és máris tiszta kristály marad. Nem kell annyi időt és fáradságot rászánni, hogy eláss egy akváriumot és várj egy hónapot. Én személy szerint türelmetlen vagyok, ezért csak addig kortyolok a vizeletből, amíg elégedett nem leszek. Szeretek tobasco szószt használni, hogy elfedjem az ízét. Ha szeretne belőle, ne habozzon, keressen meg. Nagykereskedelmet tudunk biztosítani elfogadható áron és nemzetközi szállítással.
Remélem, ez az információ segíthet Önnek.
 

akiraogatabyss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Istenverte .... milyen srupid egyes emberek, és miért hazudik, hogy mások üldözik a szellemeket?
 

Gofaster72

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Amin nélkül nem lehet kábítószert készíteni. Ez honnan származik. Duh - nem kábítószer csak valamilyen kémiai kiömlés. Hagyd abba a félrevezetést, a valós információkat elég nehéz beszerezni.
 
Top