Javasoljon egy lefordítót!

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Az elmúlt években egy kicsit hátat fordítottam a partidrogoknak, és belekerültem az előírt gyógyszerek / downerek világába.

Sok különböző benzodiazepint próbáltam ki, mint például az Alprazolam, Bromazepam, Diazepam, Oxazepam ...

És természetesen kipróbáltam különböző ópiódákat, mint a Codein köhögés elleni szirup, Tilidin, Tramadol stb. egészen a nyers ópiumig (amit a legjobban szeretek).

Úgy tűnik nekem, hogy majdnem minden anyagot kipróbáltam, amit ismerek és érdekel, ezért úgy döntöttem, hogy tippeket kérek tőletek, hogy mit próbálhatnék ki legközelebb.

Láttam, hogy még mindig vannak érdekes rc-k, amelyek úgy tűnik, hogy erősebb hatásúak, mint az eredetiek.

Amit szintén érdekel, de úgy tűnik, hogy szinte lehetetlen beszerezni itt Európában, azok a most illegális gyógyszerek, mint a qualudes vagy a régi típusú benzodiazepinek (rhohypnol), amelyeknek erősebb hatásuk volt, mint a most kapható downerek.

Szóval jó lenne olvasni a javaslatokat!!!
 
  • Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
mi a helyzet a ghb-vel?

Ha a disszosok érdekelnek, javaslom a dxm-t. Én már régóta nem csináltam, de azt hiszem, jó móka volt. Egyszer volt egy testen kívüli élményem egy nagy dózisban. lol
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Emlékszem, hogy az Ambiennek hipnotikus bevonata volt az eredeti fő gyógyszer felett. Vajon milyen más hipnotikus típusú gyógyszerek léteznek még?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
5CL erős fűszer - csak egy csipetnyi nyalóka több mint egy napra lecsap.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Az O-DSMT, az etometazén(szuper erős!!!) vagy a klonazafon vagy hasonló érdekesnek hangzik. Egy szupererős benzo is érdekes lenne...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
A metonitazén a legerősebb -zén. Olcsóbb, mint a Fentanyles, de ugyanaz
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Diethylether
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Ugyanebben a helyzetben vagyok, de nem azért, mert nem hatékonyak, más típusú alvászavarom van. Én opioidfüggő vagyok, és nem is erős opioidok (ahol az utóbbi években 99% -ban csak Zenes, ami egy terribad osztály, nagyon magas fájdalomcsillapító hatású, a legtöbbjük lapos eufória és semmi meleg test jólét, csak jó a bólintás vagy elalvás - más, mint a tolerancia nagyon gyorsan elpusztítása és még hosszabb idő a helyreállításához) - ezért ha nem opioidfüggő a szkriptekkel, kerülje el őket, amíg végre megfelelő új osztályok kezdik helyettesíteni a Zenes-t (azt mondta, hogy ez, annak ellenére, hogy utálom, bizonyosy jobb, mint a mexikói kartell teljesen véletlenszerű all-in-one mix xylazine erősített dope, legalább az erős opioidfüggők biztonságosan használhatják a Zenes-t..az a tény, hogy a 2x és a következő lépcsőfok 70x között nincsenek RC opioidok, egy olyan rés, amit évek óta be kell tölteni).

Kerüld a benzókat is, legalábbis ha hosszú távú napi használatra szánod. Ha sporadikus, akkor ha a Triazolam nem működik, akkor nem pazarolnék további időt erre a családra.

Amit keresel, mivel említetted a metakvalont (jelenleg az egyetlen vegyület, ami segít a problémámban), a Gaba-A agonisták - ha nem vagy kényszeres redose kockázatú személy, az egyetlen, amit találsz az orvosi területen, amelyet néhány esetben nagyon magas ADHD-ra írnak fel, akiknek napközben tényleg tonnányi Lisdexamphetamint kell bevenniük, az USA-ban és az Egyesült Királyságban felírt Pentobarbital, de itt nem igazán lehet kibaszni az adagokkal.

A biztonságosabb alternatívák, illetve azok, amelyeket megtalálhat, mivel a barbiturátok annak ellenére, hogy az egyik kedvenc osztályom (néhány "nyugtató" csak a definíció szerint - mivel van egy olyan részük, ahol a rohanás és az eufória meghaladja a főáramú drogokat, mint az amph / kokain), nagyon veszélyesek, ha nem használják nagyon helyesen, és a még mindig létező gyógyszeripari termékek teljesen értéktelenek. A fenobarbitálnak őrült felezési ideje van. És senki sem csinál már titkos szintetizátorokat a rekreációs aranykorból - ezek az alább felsoroltak:

(megjegyzés: a farmakológiával kapcsolatos részletek idézetek és részleteket a megfelelő ismeretekkel rendelkező emberektől - sajnos nekem nincs kémiai vagy farmakológiai hátterem, de a jegyzetekben hagytam őket, hogy további kutatásokat végezhessetek, vagy beszélgethessetek más hozzáértő személyekkel).

- karizoprodol - Ez mindenütt jelen van, és meprobamáttá metabolizálódik, amely a barbiturát/pikrotoxin kötőhelyhez kötődik - és a karizoprodol maga metakvalonszerű tulajdonságokkal rendelkezik, mielőtt meprobamáttá metabolizálódik. Nem rendelkezik a metakvalon varázsával, de általában diétás metakvalonnak nevezik, és nagyon könnyen beszerezhető. Lehet, hogy egy kicsit kísérleteznie kell, mivel nagyon meredek dózis-válasz görbéje van, és az indiai gyógyszeripar hírhedten laza a minőségellenőrzéssel.

- A gaboxadol egy gaba agonista, nagyon könnyen és olcsón beszerezhető, állítólag hasonló a muscimolhoz, de nem hallucinogén.

- Bretazenil - ez egy nagy affinitású parciális agonista, és az az érdekessége, hogy az alfa 4 és alfa 6 alegységet tartalmazó GABA-A receptorkomplexekre hat, a többi benzodiazepin által megcélzott alfa 1,2,3 és 5 alfa 1,2,3 és 5 alfát tartalmazó komplexek mellett.

Mondanom sem kell, hogy a legjobb, ami biztosan működik, de még ebben az esetben is, biztosan nem rendszeres használatra, és trükkös a megfelelő adagolás, az a GHB.

Egy másik megközelítés nem Gaba-A lehet a talidomid. Kérjük, vegye figyelembe, ha Ön nő és terhes vagy/és szándékozik, akkor ezt feltétlenül nem szabad használni, ha terhesség előtt használja, akkor 6-9 héttel előtte hagyja abba teljesen.

Egy másik nagyon eltérő megközelítés, de érdemes lenne kipróbálni a Daridorexantot.

Egy utolsó, ami valóban nagyon jól működött néhány embernél, akikkel találkoztam, a Trimipramin - de a folyékonyat kell keresni / üveg, ahol 1 csepp = 1mg. Nagyon fontos, hogy másnap ne érezd magad fáradt zombinak, hogy a megfelelő mennyiséget vedd be, ha eltaláltad a megfelelő pontot, akkor jól fogsz aludni anélkül, hogy szédülnél másnap.

Több lehetőségem is van, amit felsorolhatnék, de itt már homályosabb vagy veszélyesebb vegyületekbe megyünk, én az itt említettekkel kezdeném először, mivel ezek viszonylag könnyen beszerezhetőek.

Sok sikert!
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Thx a hosszú válaszért!

Im Közép-Európából, így nem vagyok biztos benne, hogy mennyire könnyű ezeket az anyagokat itt beszerezni.

Sajnos rosszul leszek a gabától, itt pregabalinnak hívják.

Talán u tudna adni nekem néhány infót pm-en keresztül, szuper jó lenne!
Btw das m nem egy nood vagy kezdő, így mo worrys.

Greez
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
A phenibut hcl elég szép. Ne tegye túlzásba, különben néhány napra kiesik.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Sajnos ez nem az előny im keresett, de thx a tipp.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Úgy tűnik, hogy az összes releváns anyagot kidobtam......
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Csak addig működnek, amíg nem működnek.
 
  • Like
Reactions: vis

climax

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Szia, mint hipnotikus van próbálja Lormetazepam / Noctamide és ha jól értem, akkor megpróbálhatja Nozinan ez van hatalom nyugtató hatás nélkül mellékhatás PM nekem részletesebben ...
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Érdekes.
mi az oka annak, hogy ezt a Temazepam vagy a Triazolam helyett jobban kedveli?
Van részletes információja a Pregabalin megfelelő mennyiségű, a benzók ""potenciátorként"" való használatáról?
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Thx u tudja, hol lehet őket Európában beszerezni?
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Noctamid? Tudok biztosítani
 

Attachments

  • 0Khms2UVJX.jpeg
    0Khms2UVJX.jpeg
    139.4 KB · Views: 20

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Ausztriából származom
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
A következő néhány napban hozzáadom ezt a terméket a piacra
Értesítem Önt abban az esetben, ha érdekli az üzlet megkötése
 

DontGetUp

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Az alvásmegvonás is lehet szórakoztató!
 
Top