A-PHP SZÍNHÁZ

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Keresem az A-PHP szintézisét tudja valaki, hogy lehetséges-e egy teljesen kezdő számára?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ha van hozzáférés a szükséges reagensekhez, akkor nincs probléma.
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Van egy pár útmutatót, hogy a szükséges reagensek tényleg reméltem, hogy lenne forrás itt, amit lehet vásárolni őket
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
alfa-bromovalerofenon (kattintson)
Ez az A-PVP köztes terméke, nem rossz változat a kezdéshez. Csak egy reakció a pirrolidinnel. Ezenkívül a reakcióhoz szükséges oldószer (több változat) és sav (sósav aq.oldat).

alfa-bromovalerofenon
pirrolidin
benzol (vagy más oldószer)
HCl konz. aq. oldat
aceton (kívánatos)

egylépéses reakció, vízzel azonnal kristályokat kaphatunk
 
Last edited by a moderator:

Morpheus77

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
T
Ez a link nekem nem működik, bár lehet, hogy nem nekem szánták lol. Sajnálom, új vagyok itt. Próbáltam minél több infót találni a lehető legtöbbet az a-php futtatásomhoz. A brómozás egy kicsit macerás, szóval ha a valero vagy a hexano változatot be lehet szerezni, már brómozva, az nagyszerű lenne 😎 Bár nem vagyok biztos a vegyületek stabilitásában, így idk, ha a saját laboromon kívülről szerezném be őket, az kivitelezhető lenne.
 

kiddgr0tesk86

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tehát van több ezer morfium-szulfát azonnali felszabadulás lapok és mscontin 200mg, és én csak csepp a szulfát pentahidrát só le a morfium végződik tiszta morfium bázis, majd átalakított morfium hcl, és futott, hogy az én fav teljesítménye a sikeres szintézis vilan ™ (aka nikomorfin hcl).
 

Morpheus77

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Szeretné megosztani a nico útvonalát?
 
Top