Question Szintézis és eladás

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Jó estét mindenkinek!

mindenekelőtt köszönöm a közreműködőknek az itt található források terjedelmét.

Van 2 kérdésem :

Szeretném elkezdeni a metamfetamin és az amfetamin szintézisét, és szeretném tudni, hogy vannak-e alternatívák olyan termékekre, amelyek nem könnyen megtalálhatók, mint például a P2NP (vagy a szintézis módja).

Már 2 hónapja rendszeresen látogatom a fórumot, ma döntöttem úgy, hogy regisztrálok.
Szállító vagyok (kokain és marihuána), de nem találtam meg, hogy hogyan működik az áru eladása, ha esetleg érdekel valakit?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Meribel
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Nem igazán tudom, hogy vannak-e alternatívák kémiai vegyületek az amfetaminhoz, de az én álláspontom lehet, de veszélyes lesz, hogy vegye, ha azt akarja, hogy ez a 2 amfetaminok kell tudni, ha nincs expirience ne is gondoljon a metamfetaminra, hogy 1 év kábítószer-szintézist igényel, ne feledje, hogy legyen óvatos a kábítószerekkel.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Van tapasztalatom a kábítószer-szintézisben, valaki megkérdezte tőlem az amfetamint és a metamfetamint, ezért megyek rá!
Köszönöm a válaszodat, haver.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Szia. A darknetes értékesítésre vagy a BB fórumon keresztül történő értékesítésre gondolsz?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
A @HEISENBERG részletesen tudott válaszolni Önnek. A sötét piactéren boltot készíthet, és ott eladhatja őket. Emellett saját weboldalt is készíthet, népszerűsítheti és eladhatja ezen a weboldalon keresztül.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Ha kokain- és marihuánaszállító vagy, miért csinálnál metamfetamint és amfetamint?
De ha mégis, szakértőink segíthetnek Önnek a szintézissel és a prekurzorokkal kapcsolatban.
Ami az értékesítést illeti, ez egyszerű, adja el ugyanazoknak az embereknek, akiknek a kokaint és a marihuánát adja el. Vagy hirdessen nálunk, egy jó termékre gyorsan talál vevőket.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Üdvözlöm, uram!

Az általam szállított marihuána a saját üvegházamból származik, a kokaint pedig közvetlenül a termelés után gyűjtöm be.
Jelenleg metamfetamin/amfetamin iránti kéréseket kapok, és továbbra is biztosítani szeretném a "házi" minőségi garanciát.

Az eladáshoz, az internet segítségével bővíteni a látókörömet egy olyan dolog, amire már gondoltam, és az Ön fórumára esve, amely komolyan tűnt nekem, arra gondoltam, hogy átlépem a lépcsőfokot.

Mindenesetre köszönöm a választ és köszönöm a fórum előadóinak, akik kiváló munkát végeznek.

Meribel
 
Top