Amfetamin szintézise P2NP-ből SnCl2 és Zn segítségével

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
Hogyan állapíthatom meg, hogy amfetaminról van-e szó?
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Drogvizsgálat, melegítsünk belőle egy keveset a kívánt hőmérsékletre (megolvad és eléget)
 
View previous replies…

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
Azt hiszem, a szintézis azért nem sikerült, mert túl gyorsan öntöttem a hcl-t és a hideg vizet.
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Ez a Reakció több időt vesz igénybe, mivel a Szálnyitó írta....
Lépések és időkeretek:
  1. A reakció beállítása (15-30 perc): Oldjuk fel az oximot GAA-ban egy kerekfenekű lombikban.
  2. Redukció (4-8 óra):
    1. Adjunk cinkport a reakcióelegyhez,
    2. melegítsük visszaáramlásig, és tartsuk a hőmérsékletet a reakció befejezéséig.
  3. Semlegesítés (10-20 perc):
    1. Adjunk lassan NaOH-oldatot az elegyhez a felesleges GAA semlegesítéséhez, a pH-t >10-re állítva.
  4. Szűrés (10-20 perc):
    1. Szűrjük át a keveréket egy Celite vagy diatómaföld párnán keresztül, hogy eltávolítsuk az oldhatatlan cink-sókat és egyéb szennyeződéseket.
  5. Szétválasztás (5-10 perc):
    1. Osszuk el a szűrletet egy szerves oldószer, például etil-acetát, és víz között. Válasszuk el a szerves réteget a vizes rétegtől.
  6. Extrakció (15-30 perc):
    1. A vizes réteget további adagokkal etil-acetátból (vagy más megfelelő szerves oldószerből) extraháljuk a termék teljes extrakciójának biztosítása érdekében.
  7. Szárítás (10-20 perc):
    1. Egyesítsük a szerves rétegeket, és szárítsuk meg őket szárítószer, például magnézium-szulfát (MgSO4) vagy nátrium-szulfát (Na2SO4) felett.
  8. Szűrés és bepárlás (20-40 perc):
    1. Szűrjük le a szárított szerves oldatot a szárítószer eltávolítása érdekében, majd pároljuk el az oldószert csökkentett nyomáson, hogy a nyers terméket kapjuk.
  9. Tisztítás (1-3 óra):
    1. Tisztítsuk meg a nyers terméket szükség szerint olyan technikákkal, mint az átkristályosítás, kromatográfia vagy desztilláció.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
A következő szintézishez nátrium-hidroxid lúgot fogok használni, és a hcl vizet lassan adom hozzá, túl gyorsan adtam hozzá.
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Hozzáadja az oximot a HCl / víz oldathoz :)
Az 1-fenilpropan-2-on-oxim HCl-oldathoz való hozzáadásának sebessége számos tényezőtől függhet, beleértve a HCl-oldat koncentrációját, a reakcióelegy hőmérsékletét és az adott kísérleti elrendezést. Általánosságban elmondható, hogy az adalékolást lassan és óvatosan kell elvégezni, miközben a reakciót figyelemmel kell kísérni, hogy az biztonságosan és az elvárásoknak megfelelően menjen végbe.
 
Last edited:

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
A fordítás nagyon pontatlan, elnézést kérek a helyesírási hibákért.
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
A fonalnyitó a HCl x víz oldatához hozzáadta az 1-fenilpropan-2-one-oximot (A P2NP + SnCL2 * 2H2O terméke). De igen szerintem lassan kell csinálni.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Próbálja ki a reagens teszteket, mint például a marquis
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Üdvözlöm, uram, etil-acetátot használnak benne. A petróleuméter vagy a xilol helyettesíthető az ötödik részben? Használhatok oldószert az összes extrakció befejezéséhez?
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Sajnálom, de nem én vagyok a téma létrehozója.
Talán @G.Patton tudja ezt.
"Az első az etil-acetát, a második a diklórmetán, a harmadik pedig a DCM volt."
A DCM a di-klór-metán :)
És szerintem az etil-acetát nem probléma, vagy?
És igen, a DCM helyettesíthető éterrel.
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Ellenőriznie kell a sűrűséget
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Köszönjük válaszát. Tudom, hogy a DCM a diklórmetán. Nem tudom, hogy az etil-acetát egy reagens vagy egy extrakciós anyag. Ha reaktáns, akkor nem biztos, hogy cserélhető. Ha a kivonószert petróleuméterrel vagy xilollal helyettesítjük, az befolyásolja a későbbi reakciót?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Nagyon köszönjük önzetlen megosztását. Néhány kérdést szeretnék feltenni Önnek. 1: A 37%-os sósav használható közvetlenül víz és sósav hozzáadásakor? 2: Mi a PH-érték a sósav hozzáadása után? 3: A kísérlet során három oldószert használtunk az extrakcióhoz. Az első az etil-acetát, a második a diklórmetán, a harmadik pedig a DCM volt. Szeretném megkérdezni, hogy ez a három extrakció helyettesíthető-e petróleuméterrel vagy xilollal, vagy melyik oldószer helyettesíthetetlen?
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
Eladtam a termékemet egy kicsit, hol lehet vásárolni p2np
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Tudja, hogy mennyire tiszta a terméke?
 
Top