Szintézisek és folyamatok szakmai útmutatással lépésről lépésre elérhető.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Többnyire a tudásom és tapasztalatom néhány szintetizátorral és eljárással kapcsolatos részletes megosztása és közzététele egyszerűen azért történik, hogy segítsek másoknak, és megpróbálom elkerülni, hogy ugyanazokat a hibákat kövessék el, mint én, vagy elveszítsem az időt, amit én is elvesztettem hahaha

Még az is, hogy sokan kérdeznek tőlem több információt és több részletet kínál nekem egy fizetett teljes útmutatást lépésről lépésre néhány szintetizátorok, hogy én közzétett.

Mint tudod, mindig megpróbálok válaszolni a kérdésekre és a kétségekre nyíltan ugyanabban a hozzászólásban, de még az is, hogy néhány embernek szorosabb "tanításra" van szüksége róluk.

Tehát, mint a kereslet, hogy a szolgáltatás úgy tűnik, hogy továbbra is úgy döntöttem, hogy kínálja fel nyilvánosan, és adja meg a lehetőséget, hogy az emberek fórumon, hogy válasszon, hogy kap egy szakmai útmutatást lépésről lépésre.

Nyilvánvaló, hogy nincs tapasztalatom a fórumon közzétett összes szintetizátorban és folyamatban ( nem vagyok vegyész egyetemi diplomával), így csak a hozzászólásra és a velem kapcsolatos szintetizátorokra összpontosítanék, és kivételesen néhány mással, amelyekről tudok, de nem rendelkezem nagyszabású tapasztalattal, így minden esetet testre lehet szabni, akár csak a folyamat egy részének egy lépésében való útmutatást kérve.....

Köszönöm.
 

byczyborsuk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Szia. Hogyan lenne ez nyereséges az ügyfél számára? Az Ön útmutatásai közé tartozik a reagensek, berendezések, berendezések kiválasztásában való segítségnyújtás, hogyan lehet megtalálni az ügyfeleket? Milyen pontos gyógyszerszintézist tudsz tanítani? Tisztában van azzal, hogyan néz ki a reagensek piaca az EU-ban?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Üdvözlöm!

Mit értesz, amikor azt kérdezed "Hogyan lenne ez nyereséges az ügyfél számára?"?
A nyújtott szolgáltatásokról az ügyfelek igényeihez kapcsolódnak, általában az egyes ügyfelek számára testre szabom a szolgáltatást, de az ügyfelek megtalálása nem szerepel a szolgáltatásomban.
Megtaníthatom az amfetamin, MDMA, D-Meth, Mephedron szintetizálását...
A reagensekről megvan a megfelelő link az összeshez, ne aggódjon.
Köszönöm.
 

kingx12

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlöm!
Hogyan készítsünk MDMA-t otthon?
Köszönöm.
 
View previous replies…

hydroman1212

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 10, 2023
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Szia,
Hogyan lehet szintetizálni az 5cladba, ADBB vagy más szintetikus kannabinoidok prekurzorát?
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Igen, az ilyen szolgáltatásokat az Önéhez hasonlóan meg kell fizetni, mert a kábítószer-előállítás sok országban nagyon hosszú évekig tartó börtönbüntetéshez, sőt halálbüntetéshez vezet. Manapság mindenki mindent ingyen akar, mert megérdemli, és nem igazán lehet ellenőrizni, hogy ki van a képernyő másik oldalán. Hasonlóképpen, ingyen drogokat követelhetsz és évekig ingyen drogokat szedhetsz. Mi köze van ehhez a dílernek? valaki bemegy a boltba és ingyen ad nekik élelmiszert? Sokféle módszer van a peoduction, mdma, meth, mef vagy fent, de sok időt és szintetizálás csak eredményt eredményez. Sok embernek szüksége van egy tanárra, és mi emberek vagyunk, és nekünk is van saját magánéletünk, nem csak az internet. Tehát egyetértek veled, a szintéziseket a nagy játékosoknak kell fizetni, és nem a gyerekeknek, akik szülői felügyelet nélkül ülnek az ilyen fórumokon.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
És mi van, amikor fizettem 7250 euró és annak érdekében, hogy hozzon ki engem a letéti ő megérdemli előlegfizetés vásárolni prekurzor és most 7250 euró vannak a pénztárcájában, ez már hamarosan 50 nap ő ígéret minden héten, hogy a szállítási pálya (mint az első két üzletet letétbe, ahol rendben), de soha nem tartják tiszteletben, és folyamatosan hazudik nekem....I ve kérte, kérem 60% visszatérítés, semmi vissza a pénztárcámba még, jól csinált btcbboss2022 ...Ha azt mondom, baromság adj nekem egy bizonyítékot, hogy fogsz szállítani, amit vártam, tegnap ötödszörre ígérted, hogy a tétel szállítva van, és van nyomon követni, de ismét nem kaptam semmit...Nem akarok háborút, csak azt kérem, visszatérítés 60%-a bitcoin fizetett a pénztárcádba vissza a pénztárcámba, és az üzlet lezárult, és nem botter neked többé

A legjobb üdvözlettel egyébként ez s hatalmas veszteség számomra:(

(nem igaz tétel nem szállított egyszer nyereség)
 
Last edited:

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ha nem szakácsnak született, miért nem.🤔😉 . Ez nem szép, nagy rakomány pénzt , , , I dient tudtam, hogy volt egy piac ilyen árak., tanítok évekkel ezelőtt az unokaöccseim és hes osztálytársaim hogyan kell főzni,. csakúgy, mint az én Grand pah😂 viccelt,
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Arra kérem, hogy adjon nekem pályát, de 50 nap után... nem bízhatok többé a helyzetben..... Én kérem, kérem 60% visszatérítést Prepay (4K) és 100/150 (2250Euro) rendelés is soha nem szállított volt sheduld sürgősen a szép ajánlat, 50 nappal ezelőtt... Kedves vegyész btcbboss2022 remélem jól megoldani ezt a kérdést....
 
Last edited:

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
btcboss2022
Jó napot tudna kérem ellenőrizze a dms.
ty jó napot
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tesó, egy hülye kérdés. Mivel most 99,9%-os acetonból hiány van, ezért 98,5-ös (forráspont alapján számított tisztaságú) acetont kell szárítanom az élelmiszerboltból. Életemben először próbáltam MgSO4-mal szárítani. MDMA HCL-lel ellenőriztem az eredményt.
100 ml "száraz" acetonomban feloldódott 0,5 gr.
Ez normális vagy kell még szárazabb?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Úgy gondolom, hogy a vízmentes nátrium-szulfát ebben az esetben jobban működik.
Egyébként 0,5gr attól függ, hogy mennyi volt a kiindulási mennyiség.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kezdetben - különösen tesztelésre - 10 gr mdma hlc 100 ml acetonban. Yeld 9,5 gr. Tulajdonképpen az a kérdés, hogy lehet-e az acetont sokkal jobban szárítani.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Gondolom, hogy az aceton még 100% száraz is feloldja némi HCL-t, így a % elfogadható.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Megpróbálom visszatalálni ezt a cikket csak az "archívumok" számára, ha lesz időm. Röviden, azt mondják, hogy az acetonban hosszú időre kitett MgSO4 megkettőzött "tükrözött" acetonmolekulát hoz létre, amelynek sajátos "méz" szaga van. Tehát az MgSO4 hosszú ideig történő acetonban tartása korlátozott. De én nem vagyok olyan szakértő, hogy megerősítsem, hogy ez igaz-e vagy sem. Csak egy figyelmes olvasó.
 

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Drog a szemre nagyon nehéz bélyeget adni xd. Tudom, hogy az mdma pezsgőrecepthez használt őrölt vegyszer szaga anijs, likőr, dextro / vanille mandulakivonat. . Azt hiszem, a tetején az épület mdma, amit rght van rght előtt a szemed,
 
Top