A kifogások nagy listája - a vegyi anyagok legális felhasználása

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Nem voltam biztos benne, hogy hova tegyem ezt fel, mivel a Pinkman House már nem létezik. Megpróbálom itt.

Szóval rendeltél néhány vegyszert kis mennyiségben, és volt az a balszerencséd, hogy az importellenőrzésen vagy a vámon fennakadtak. Ha nagyobb mennyiséget rendeltél, akkor valószínűleg cseszheted, bármit is mondasz, de mondjuk egy új útvonalat vagy egy új szintetizátort próbálsz ki hobbistamennyiséggel - vagy mondjuk azt, hogy hobbista vagy. Akkor valószínűleg meg fogják kérdezni, hogy mire való. Itt az ideje a Big List Of Feeble Excuses-nek!

Én kezdem:

Fenol - "Paracetamolt készítek. Nagyon szórakoztató és nem illegális. Ezenkívül hobbiból csinálom, és soha nem venném be, vagy adnám oda másnak."
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Itt is közzéteheti azokat a vegyi anyagokat, amelyekhez jó kifogást kér. Én is itt fogok kezdeni:

Nátrium-nitrit
Nátrium-borohidrid
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
fehérítésre vagy fehérítőszer előállítására használható, az autók hidrogéncelláinak kutatási tárgyaként is használják.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Igen, bár ehhez túl sok a rendelkezésre álló jogi alternatíva. Szerintem a legjobb kifogások azok, amikor elismered, hogy a kémiával bohóckodsz, de ártalmatlan kísérleteket végzel.

De a nátrium-nitritet, úgy találtam, hogy illatanyagként használják a halcsalikhoz. Az USA-ban így árulják.
 

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Kiváló csonka eltávolító. Fúrjon lyukakat az említett csonkba. Öntsön nitrátot a lyukakba. Öntsön szénnel öngyújtó folyadékot a területre/felületre. 10 percig hagyja ázni. Gyújtsd meg azt a szukát. Reggelre a csonk eléggé el fog romlani. Öblítsük ki és ismételjük meg.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63

A nitrátok esetében ez működne, igen. Leginkább a kálium-nitrátra. De ez a nitrites volt.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ja, és ott van még az illatkémia, az alkoholok észteresítései.
Koncentrált kénsav (katalizátor)
Ecetsav-anhidrid

mindkettő felhasználható különböző illatok előállítására különböző alkoholok acetilezésével. Például benzil-alkohol, amely barackillatot eredményezne. Banzaldehidet is előállíthatnánk belőle.
 

ryry1984

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
3
Reaction score
9
Points
3
metilamin bázis

és ez lehet, hogy butaság, de muszáj feltennem:

p2p

csinálhatnánk egy ehhez hasonló témát, de üvegeszközökkel?

Miért akarnék rotovapot?
Miért akarok 10000ml-es rb lombikot stb.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Sajnálom, de úgy gondolom, hogy a P2P túl közel van a végtermékhez ahhoz, hogy elnézést kérjen. Potenciálisan megpróbálhatna valamilyen parfümkémiai állítást tenni, de ezt senki sem venné be.

A rotovap tökéletes gép egy csomó kémia számára. Csak el kellene hitetned valakivel, hogy van pénzed 800 euróért venni egy játékot az ártatlan kis hobbidhoz. Láttam már rosszabbat is - az emberek ennél jóval többért vesznek biciklit, cipőt és eget.
Egy 10 literes RB azonban már túlzás. Nehéz megmagyarázni.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Benzaldehid, nitrobenzaldehid: Indigószintézis: "Hát, biztos úr, mindig is úgy gondoltam, hogy a színezékek szintézise SO érdekfeszítő!".

Valójában a színezékek remek kifogások forrása. Persze minden a mérettől függ.
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Rotovap: Ön hobbistaként néha illóolajokat készít narancshéjból, levendulából, mentából stb. (legalább egy Soxhlet extrahálóra is szüksége lenne ahhoz, hogy a vallomása megbízható legyen).
10L RBF: ezt garázsvásáron (ha az USA-ban vagy) vagy valamilyen internetes takarékossági boltban vetted pár euróért, mert borász vagy, és ez az RBF borléggömbként szolgál az erjesztéshez.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
(Kérés) - TMCP-Indole

Nem túl sok információ erről.. Mint a legtöbb vegyszer, amit rendelek, az általános kifogásom az, hogy "új tisztítószert [vagy] botonikus tápanyagot kutatok és fejlesztek", de jó lenne tudni, hogy a tmcp indolnak van-e más felhasználási módja is
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
A tiszta indol megmagyarázható a büdös teászacskók készítésével a patkányok/vakondok elriasztására a kertben, de az Ön által megkérdezettnek nincs több ismert felhasználása, mint a szintetikus kannabinoidok előállítása, kivéve, ha az indolhoz hasonlóan bűzlik, és van saját kertje, akkor érvelhet a "szennyezett indol vásárlásával vakond ellen az internetről", de ehhez további alibi is szükséges.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Határozottan furcsa szaga van... mint egy régi vizelet illata lol. Jó tudni, hogy okosabbnak kell lennem, köszönöm!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Megrendelés Kínában nem igazán kérnek sokat - lehet, hogy egy ügyfél nevében rendel, mint a vegyi áruk magánkereskedője. Nekem bevált, azonnal kaptam egy ajánlatot.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
van valakinek egy szép kifogása a p2np-re? és mit tehet a rendőrség, ha nincs egy szép kifogásom, ez legális, így nem tehetnek olyan sokat, ugye? köszönöm.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
A végtermékhez ennyire közeli prekurzorokra általában nincs igazi kifogás. Még a Wikipedia sem talál más felhasználási módot a P2NP számára, mint az amfetaminok előállítása.

És még ha nem is illegális... ha a vámhatóságok meglátnak egy P2NP-szállítmányt egy magánszemélynek, akkor szerintem kapcsolatba lépnek a rendőrséggel, hogy házkutatást tartsanak az illető helyiségében, megfigyelést kezdeményezzenek, vagy felvegyék a megfigyelési listára.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
A p2np illegális.
a legális termékek esetében egyetlen ügyvéd sem fogja engedélyezni a háttérinformációk ellenőrzését vagy a házkutatási parancsot egy legális termék esetében.
vásárol nemzetközi .
Egyébként a vámtisztviselőknek tele van a kezük az illegális tételek ellenőrzésével . a határokon .
 
Last edited:
Top