• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Washington a rágógumi újbóli bevezetése

Corbeau

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Helló kalóztársak a S. S. Dead amerikai álom kalózai!!! Ezt azért írom, hogy tudassam veletek, hogy mostantól új fiókkal rendelkezem. Teljesen megfeledkeztem erről az oldalról a tavalyi évben, és nem jártam errefelé, de előtte elég sokat lurkoltam és recepteket másoltam a notebookomba.


Ez igaz, úgy éreztem, hogy óvatos lenne, hogy ha valami történik, és a képesség, hogy az online kiütött egy hosszú ideig, akkor is rendben leszek. Ne nevezzenek prepper-nek, inkább pragmatikusnak, és azért szereztem be ezeket a recepteket, hogy amikor a szar eléri a ventilátort, ami napról napra elkerülhetetlenebbnek tűnik, készen álljak az alkímiai tudásommal és képességeimmel. A személyes szükségleteim hierarchiájában a kábítószereknél csak a szeretet/család, az étel, a levegő és a víz van előrébb a listán, de ezek nagyjából holtversenyben állnak az első helyen.

Mit gondolsz, mennyit ér/értékelnek egy olyan fickót, aki tud kémiailag is tud úgy dolgozni, hogy a nukleáris holokauszt túlélői gyógyszerhez és fájdalomcsillapításhoz jussanak? Csak vicceltem, mondhatni.

Nagyon remélem, hogy nem fogunk végül győzedelmeskedni a drogpolitika és a börtönök ipari komplexuma által elkövetett összes baromság felett, bármennyire is szeretném, ha az általam termesztett és szárított mákot néhány igazán szórakoztató és lenyűgöző kísérletben használhatnám, amihez A. A.-ra lenne szükség, úgy érzem, keserédes lenne, ha egy nukleáris holokauszt adná meg nekem ezt a lehetőséget. Rendben, így most már lefeküdhetek, tudva, hogy az újbóli bemutatkozó posztomat biztosan el fogja olvasni valaki, és biztosan úgy fogok tűnni, mint egy őrült.


Teljesen furcsa vagyok, ezt elismerem, de csak töröltem, a legkisebb kicsit kémiailag feljavítottam, és tudom, hogy a világ állapotától és a pszichopata vérszomjas vezetőinktől való félelmek egyetemes félelmek, és így elég rendben éreztem magam, hogy odamegyek. De most ennyi, kívánjatok nekem szerencsét, hogy kitaláljam a régi fiókom jelszavát, hogy elfelejthessem, hogy ezt a bejegyzést készítettem, és remélem, hogy ti is!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Láttam Hunter S. Thompson öklét, amelyet Depp Coloradóban készített, és vettem egy Woody Creek Tavern pólót. Egy zarándoklat a sorts.......
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Üdvözöljük újra itthon!
 
Top