A drogok állapota körülöttem.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Beszélgettem egy másik taggal, és a helyi " drogszcénáról" meséltem nekik. Azért hívják így, mert senki sem tudja, hogy mi a faszt vesz, csak egy rakás szar van egy zacskóban. Az emberek úgy hullanak, mint a legyek, amikor ezt a cuccot lövik.
Csak hogy tisztázzuk, én soha életemben nem gondoltam arra, hogy titokban ópiátokat használjak szabadidős drogként. Nem kell 2 függőt látni ahhoz, hogy lássuk, hogy ez a világ csapása. Láttam egy lányt biciklin leugrani és lehajolni az üdvhadsereg gyepén 2 hónappal ezelőtt, egy zacskó "drogért". Be akartam bizonyítani az álláspontomat ennek a fickónak, ezért beírtam a "drugs data.org"-ra, és csak azt akarom, hogy az emberek lássák ezt. Ez a kezdőlap, nem kerestem, nem szűrtem, nem csináltam semmit, csak készítettem egy képernyőfotót az első oldalról. Szerintem az utcákat kellene járni és a kutyaszart is kiverni abból, aki ezt a szart keveri
LIhqiukLgO
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ez nem meglepő. Amikor létrehoztuk ezt a fórumot, éppen arra a tényre gondoltunk, hogy szinte lehetetlen minőségi gyógyszereket találni. Az eladók többsége normálisnak tartja, hogy egy jó terméket különböző szennyeződésekkel hígítanak. Jó, ha ezek a szennyeződések ártalmatlanok, de ez nem mindig van így. És ez nem csak az ópiátokra vonatkozik, hanem mindenre.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nagyon közel vagyok Bostonhoz, így ha a városokon kívül élsz, akkor a listán látható dolgokkal kell kezdened! Mivel a legtöbb forgalmazó a városban szerzi be a készletet, és elviszi a kisebb területekre, hogy lebontsák, természetesen hozzáadva a saját részét a bullshithez, tovább hígítva azt, miközben emelik az árat. Régóta opiátot használó vagyok, és el sem tudom magyarázni, hogy mennyi kibaszott poklot (jobb kifejezés híján) kellett átélnem az évek során. Valódi heroin már vagy 15 éve nem létezik. Valamelyest megértem, hogy a fentanilt bizonyos mértékig hígítani kell, mert még a jól beavatottak is veszélyt jelentenek a túladagolásra valamilyen okból kifolyólag. Személy szerint nem bánnám, ha egy kis kokain (vagy valami más) keveredne bele, mert legalább még mindig "drogot" kapok - különösen, ha ezt előre tudnám. Nem csak a termék minősége, hanem az érintett emberek minősége is a türelmem végére vitt a végletekig, különösen, hogy az a "kedves fickó", aki vagyok, sokkal könnyebbé teszi, hogy kihasználják. Veled vagyok @FritBuchner, azt kívánom, hogy ezek a kibaszott anyaszomorítók felelősségre vonhatók legyenek. Kielégítő, hogy te vagy az, aki ezt teszi, de egyszerűen nem éri meg felelősségre vonni őket - vagy legalábbis foglalkozni a jogi következményekkel. Pár évente elérnék egy ilyen töréspontot, szerencsére egy kicsit idősebb és bölcsebb vagyok, és tanultam a hibáimból, ezért fedeztem fel ezt a közösséget, amit nagyra értékelek. Nem számítok arra, hogy a jövőben sima vitorlázás lesz, csak annyit tehetek, hogy gyakorolom a saját körültekintésemet és optimista maradok.
Végül is háborúban állunk, barátaim. Vigyázzatok magatokra odakint.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Eléggé biztos vagyok benne, hogy az egész Fent-szcéna feje errefelé a rendőrség. Látszólag letartóztatnak néhány embert, és elengednek néhány másikat, akiket pontosan ugyanezzel a dologgal kaptak rajta. Úgy tűnik, hogy ha valaki elkezd sokat kérdezősködni róla, akkor túladagolják. Egyszerűen túl könnyű megölni egy függőt, csak eladsz neki egy kis vágatlan cuccot, és senki sem rebben a szemével. Én biztos, hogy kurvára nem szállok be, bár csak hallom az embereket beszélni és látom a gyászjelentéseket. Nem engedem be a házamba ezeket az embereket, pedig vannak biztonsági kameráim, amik elől nem lehet elbújni. Az egész földszinten van egy 4x4' méretű hely, amit nem látok. 😄
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ezzel egyetértek. Az Air Force One-on több szar jön át, mint bármelyik tengeri kikötőben vagy határellenőrző ponton.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Igen, a helyben történő vásárlás gyakran rossz ötlet. Az emberek mindent vágnak és fűznek, és ez szívás.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Kicsit későn csatlakoztam ehhez a szálhoz, de a kérdés világos számomra, mivel az államom egyik legvidékibb területén vagyok, amely történelmileg több gyógyszerhez jutott hozzá, mint sok város, egészen 15 évvel ezelőttig, amikor a doki és néhány gyógyszerész lebukott. A többi doki kihagyta a várost, és csak néhány ápoló van 50 mérföldön belül minden irányban. A Fent ide is eljutott, és az olyan drogok, mint a kokain, mindig a pokolba taposták, mire eljutott hozzánk. Az egyetlen dolog, ami nálunk valaha is a polc tetején volt, az a met, és azoknak a napoknak is régen vége lett a pszeudo és a vízmentes drogok visszaszorításával. A minőség itt a legjobb árat hozza, a kóla 125 grammonként, ha 85%-os vagy magasabb, minden más 40% vagy kevesebb, ha szerencsés vagy. A gyógyszerek ára jóval a piac felett van, és nehéz hozzájutni. A préselt tabletták most mindenhol ott vannak, és az emberek virrasztanak az túladagolás áldozataiért, mert mindenki ismer valakit. Okkal adok el csak valódi gyógyszert, ez inkább szolgáltatás, mint üzlet, mert nem keresek sok dollárt, de el tudom képzelni, hogy megmentek egy-két életet itt-ott azzal, hogy olyan embereknek adok gyógyszert, akik egyébként máshol szemetet vásárolnának. Ez nem csak a fent vagy a bs vágások, a sajtók maguk, még a tiszták is nehezebben adják el a valódi anyagot, és nehezebbé teszik a gyógyszereladókat. A LE lecsap a sajtókra, és ez rossz figyelmet vonz. Egy másik piacon kerestem gyógyszereket, több mint 50 eladó, 14 oldal és 90% hamisítvány volt. Égessétek el mindet. Mint régóta opioidot használó még én is egyetértek Frit-tel. A szar rossz, a legtöbben nem tudnak működni a való életben. Talán szerencsém van. Soha nem vettem be sajtolt tablettát, 25 év alatt egyet sem, de találkoztam már rossz kokóval és rossz heroinnal. Fent és valami "azonosítatlan anyagot". De inkább kidobom, minthogy eladjam. Ez a kapzsiság? Vagy csak egyszerűen gonosz emberek, akik nem törődnek azokkal, akik állandó fizetést adnak nekik?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jézus csak legyen biztonságban, és tesztelje a gyógyszereket. Nem érdemes meghalni emiatt
 
Top