TLC a b-sztirolok készítésekor?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Sziasztok!

Most olvastam a TLC of drugs post itt.
Jelenleg a Henry-reakcióval szórakozom, de a triptamin hideg reduktív animációival is szórakozom - alapvetően vakon repülök...

Kicsit összezavarodtam - csak azzal szórakozom, amit chatGPT javasolt kiindulópontként.
Egy kicsit összezavarodtam. Szükségem van mindkét UV hullámhosszra, hogy mindent lássak, ha nem jóddal fejlesztek, és egyszerűen UV alatt nézem?

A legutóbbi tesztemben 8:2 etil-acetát:etanol arányt használtam - nincs ammóniám, és azt mondta, hogy anélkül is megúszhatom.

Azt tapasztalom, hogy mindkét folt csak felemelkedik a tetejére, ahová a mobil fázis eljut... Nem látok különbséget a megtett távolságban, bár feltételezem - mivel 2,5-DMOBA-t és triptamint használtam csak gyakorlásképpen.
TÉNYLEG - az idő után, ami alatt megírtam ezt a bejegyzést, újra megvizsgáltam a lemezt UV alatt, és most már látom a kiindulási pontot...

1. Ezt a technikát leginkább a teljes konverzió biztosítására fogom használni a szintéziseknél, szemben az előre megvásárolt drogok tisztasági vizsgálatával - tehát feltételezem, hogy ha az RM-mel szúrok ki és több "pontot" mutat a fejlesztés után, az azt mutatja, hogy még nem történt meg a teljes konverzió?

2. Az is jó ötlet, hogy összehasonlításképpen a nem visszaáramoltatott keverékből is vegyünk mintát - feltételezve, hogy így, mivel látnia kell, hogy másképp fejlődik?

Azt hiszem, egy kicsit összezavarodtam...

Itt van a 2. próbálkozásom - balra a 2,5-DMOBA, jobbra a triptamin. (Megértem, hogy nem valószínű, hogy ezt a kettőt egymás mellett teszteled) még mindig, bár - tesztek

Azt is viccesnek találtam, amikor azt mondtad, hogy ollóval vágd el a lemezt, mivel az enyém üvegből van lol
Vettem azonban egy üvegvágót, amely nagyszerűen működik, de nehéz egyenesen vágni, ezért az enyhe hullámos élek.

MIEkxurSzn


Ó, ez furcsa, a képet oldalra fordította....okay a tányér alja jobbra, a teteje balra. Bocsánat ezért.
Szóval van 2, 2,5-DMOBA folt és 3x triptamin folt...nem tudom miért nem látszik a triptamin foltok felső foltja...ammónia hiánya?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Őszintén szólva azt hittem, hogy a "kiszúrás" része lesz a legnehezebb - mekkorát tévedtem! Ha
 
Top