Tor és JavaScript

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Számomra a BB webhely Toron keresztül történő futtatása nehézkes és frusztráló. A legördülő menük nem jelennek meg, nem látom az üzeneteimet. Egy hagyományos VPN-t és a Firefoxot használtam. Tudja valaki, hogyan lehet engedélyezni a JavaScriptet a Torban; és pontosan mennyire rossz ötlet ez OpSec szempontból, mintha csak VPN/Firefoxot futtatnék?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Az engedélyezés/letiltás a tor biztonsági beállításaiban kell, hogy legyen. Van 3, néhány webhely, mint a dred, figyelmeztetést ad, ha a beállítás be van kapcsolva java-val. Én a tails os-t használom, általában simán fut, különösen a legutóbbi frissítések óta a helyszínen
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Mondja meg, hogy a legutóbbi 20 letartóztatott darknetes piactér vagy fórum közül melyiket zárták be a JS miatt? Vagy mondd meg nekem, hogy ki volt utoljára deanonymizálva a tor böngészőben csak a JS engedélyezése miatt? Talán itt az ideje, hogy elkezdjünk a jelenlegi technológiákkal élni a tor böngésző használatával, és akkor a közösségünk gyorsabban fog növekedni.....
Egyébként a tor nem fog tömegesen népszerűvé válni pszichoaktív szerek beszerzésére csak azért, mert JS nélkül kényelmetlen az internet használata. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a JS alapértelmezés szerint engedélyezve van a tor böngészőben.

Oldalunk nem használ semmilyen veszélyes szkriptet, nincs JS Google, stb. Amikor a tor böngésző fejlesztői vagy Snowden azt mondják, hogy a JS-t ki kell kapcsolni a tor böngészőben, mert az biztonságosabb, akkor igazuk van. De a jelenlegi realitásokban ez az ajánlás olyan helyzetekben szükséges, amikor például olyan oldalakon keresztül kommunikálsz valakivel, amelyek például Google szkripteket használnak. Akkor a JS letiltásával a böngésző nem fogja végrehajtani a Google szkripteket. Ez nagyobb anonimitást biztosít egy olyan helyzetben, amikor amerikai katonai titkokat ad át újságíróknak. De legyünk tisztában azzal, hogy a technológia sokat fejlődött, és JS nélkül élni az interneten most már hatalmas visszalépés.
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tehát a Tor a beállításokban engedélyezett JS-sel valószínűleg megfelel a fórum számára. Talán más oldalak, amelyeket nem ismer vagy nem bízik meg, jó ok lehet a kikapcsolására. Vagy ahogy Heisenburg mondta Dread (mert az a hülye felugró ablak nem hagyja békén, amíg ki nem kapcsolja. )
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Oké emberek, akkor nekem a Tor az. Szóval, amire most szükségem van, az a legidiótább lépésről-lépésre útmutató, amit valaha is készítettek, hogy egy totál idióta is engedélyezni tudja a JS-t a Tor böngészőben. Szégyellem magam, hogy elmondjam, mennyi időt töltöttem azzal, hogy ezt magam is megpróbáljam, és még mindig nem jöttem rá.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
A címsorba írjon és kövessen egy ilyen linket:
Kód:
about:preferences#privacy
Ezután válassza a "standard" opciót
Kész
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
2lmdn08ZoX
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
OK, a javasoltak szerint jártam el. A "Biztonsági szint" = "Standard" máris megerősítést nyert. Amikor a Tor-on keresztül bejelentkezem a hagymás oldalra, még mindig ott van a BB oldalon a banner, amely szerint a JavaScript le van tiltva, és hogy nem lehet videókat nézni. És valóban, nem tudok videókat nézni. tudassátok velem, ha bármi mást kellene tennem, ha Tor-t használok a BB oldalra. Mint mindig, köszönöm a kedves és türelmes segítséget.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Próbálja meg a böngésző újratelepítését.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
A Tor böngésző törlése, majd újratelepítése megtette a hatását. Nincs többé JS tiltott banner. Most már Crisco-val főzök itt.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Idk, ha ez megteszi, de változtassa meg a böngésző beállításaiban a szabványos biztonságot, majd indítsa újra a tor-t. Ha ez nem működik, menj vissza, és nézd meg, hogy a beállítások még mindig a standard biztonságot választják-e.
 
Top