Tread ? én csak szeretnék néhány tanácsot tippeket... CAS bmk por kívül

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Így némi küzdelem után a semmivel kezdünk

cas 5449-12-7 Átalakítás A foszforsav 75/85 vagy kénsav 98..

Én ezt kint fogom csinálni van 1kg bmk glicidát nátriumsó.

Bármilyen tipp, még nincs semmiféle üvegeszközöm, kivéve néhány adaptert és egy emelőt...

az idő alatt nem keverem vagy az accu keveri én hangyasavat adok a nh4karbonáthoz... vagy van valami gyorsabb jobb módszer a formamid előállítására ?? csak 160c-ra melegítem az oldatot egy órán keresztül.. vákuumdesztilláció most nem lehetséges.

ez úgy hangzik vagy úgy néz ki, mintha lusta lennék, de nem tudok néhány tesztet csinálni fogom csinálni 3 lépésben 1kg bmk por -->p2p következő éjszaka gőzzel desztillálni és formamidot készíteni, 3. lépés leuckart

minden tippet nagyon szívesen
rozsdamentes acél edényt használjak ?
hdpe az első konverzió p2p refluX szükséges a hozam értelmében vagy csak sav hozzáadása.
üveg lesz arived leackart lépés.

Köszönöm minden tanácsot

ps utálom ezt a módot, ahogyan a vegyszerekkel dolgozom, általában nagyon élvezem, hogy csak nézem a reakciót, és nem kell sietni... de most nem tudom, és nincs tapasztalatom ebben a stílusban.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Nagyszerű érvelés!
De a szintézissel kapcsolatos összes probléma jobban tárgyalható itt - b/amfetaminok-feniletilaminok.2/
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Mindenesetre megpróbáltam, de a nem egy link, ha ez suposed, hogy nem tudom... én mentségem

ps valaki tapasztalatokkal rendelkezik a nátrium-mész és a karboxilsav nátriumsó reakciójával...
Tehát hozzáadom a cas 5449-12-7 mészporhoz( A szódamész NaOH és CaO keveréke).
Mondja meg, hogy hogyan helyezzem át a megfelelő helyre
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Ha nem tudja megnyitni a linket, menjen a "szintézis technológiák és elemzés" menüpontra.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
I found it ! wasnt itt egy darabig nem voltam itt egy kicsit elveszett.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Miért u vásárolni por bmk glicydate ha Simple készült sebesség p2np és is Simple készült p2np ??
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Nagyszerű!
De ha további kérdései vannak, mindenképpen kérdezzen!
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
wy az olcsóbb ??? p2np ára 300/kg a bmk por 150/ kg és utálom a vas rendetlenség. és én nem rendelkezem Nabh4 mint a nagy prekurzorát
 

UsernameRequired

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ha nem tévedek, a hozam jobb a P2NP -> P2P-vel, és megpróbálhatja a P2NP-t benzaldehiddel készíteni. A fórumon közzétett egy részletes videót arról, hogyan kell elkészíteni. A benzaldehid általában nagyon olcsó ( én magam 40$/kg körül tudok beszerezni )
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
igen vagy toluolból is lehet csinálni de a nitroetán ? aldol reakciót egyszer próbáltam de valamit wrom csináltam és nitroetánt kapni nem olyan egyszerű ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
a p2np előállításához nitroetánra van szükségem annak is drága, nem éri meg nekem a
A glicidát olcsó és csak sav szükséges az átalakításhoz, és az ammónium-formiát/formamid is olcsó és könnyen beszerezhető vegyszerek.
 
Top