A triptamin a DMT-hez

Blacky

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hé, tudom, hogy rengeteg kérdés merül fel ezzel kapcsolatban. Tényleg nagyon tényleg megpróbáltam megoldani ezt a kérdést saját magam. Megpróbáltam elolvasni a claydens szerves kémiát, megtanulni az általános eljárásokat és így tovább. Az egyetlen dolog, amit megtanultam tho, hogy hogyan kell helyesen használni a laboratóriumi felszerelésemet, de azt nem, hogy hogyan kell kitalálni egy saját szintézist.

Egyértelmű válaszra lenne szükségem. A nátrium cianobrohodrid kivételével mindent megkaptam. Nincs STAB sem. Hallottam, hogy könnyen lehet STAB-ot készíteni, de soha nem hallottam többet, mint hogy "aszálsavból és nátrium-borohidridből készül" (ez nem elég információ).

Azt hallottam, hogy a dmt-t triptaminból nátrium-borohidriddel lehet előállítani. Csak a reakció hőmérsékletét kell alacsonyan tartani. De mi a pontos fokszám? Mi az az "alacsony reakcióhőmérséklet"???? 0 Celsius fok? 10 Celsius fok? 5 Celsius fok?

Szó szerint végignéztem minden ródiumos hozzászólást erről. Néhányan azt mondják, hogy sikeresen megcsinálták, mások azt mondják, hogy nem működne. Mit higgyek el? Én azt mondanám, hogy csak kipróbálnám, amíg nem működik, de nincs olyan felszerelésem, hogy megkülönböztessem az nmt-t a dmt-től, és a kipróbálás, amíg nem működik, drága lenne.

Szóval van erre valami válaszod? Lehetséges és ha igen, hogyan?
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3

iLLCiD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
A cián és a szúrás egyaránt szükségtelen, a normál boro is jól működik. Egy sós vizes jégfürdő elég jó, tartsa a termoszt a reakciós lombikban, és figyelje a boro hozzáadását, hogy ne engedje a reakció hőmérsékletének emelkedését.
 

iLLCiD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
A vékonyréteg-kromatográfia, (tlc) jó módszer a reakció előrehaladásának, a minőségi köztitermékek és a termékszintek nyomon követésére. Ezt meg kell vizsgálnia, ha ur nem ismeri, valamint az oszlopkromatográfiát és a vákuumdesztillációt, mindkettő lehetőség a végtermék tisztítására az nmt/triptamin/ melléktermék szar eltávolítására. Emlékszem, hogy láttam valamit egy szárazjeget használó módszerről is a nexuson. Ha jól emlékszem, az elmélet szerint az amin CO2-adduktot képez.
 

highTEMPO

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Nézd meg a shulgins szintézis tikhalban. Ha jól emlékszem, a kvaterner amin-sókon keresztül megy végig. Jobb, mint a reduktív aminálás, azt hiszem, itt a triptamin reagálásával lehet kezdeni a metil-jodiddal, majd az egyik metilcsoport leválasztásával.
 

Hailstorm

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Kezdők számára is alkalmas, konyha-barát módszert tettem közzé. Keressen rá a metil-tozilátra.
 
Top