a folyékony metamfetamint kristállyá alakítja

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Először is szeretnék mindenkinek jó délutánt kívánni, a cégemnek sikerült tárgyalni egy hordót 100 liter folyékony metamfetaminnal, az értékesítésben dolgozom, és nem sokat értek a kémiai részhez, találkozom néhány emberrel, akik egy kicsit értik, és azért jöttem ide, hogy segítséget kérjek tőletek, hogy kristályokká alakítsam őket, mint az MDA vagy az MDMA, itt az én hazámban van egy láz a metamfetamin eladott MD, de egy bizonyos ponton a vegyi anyagok lehet, hogy rossz, ez az MD, amikor kijön a ziplock vagy egy légmentesen záródó edény ez elkezd olvadni magától, és ha hagyjuk, hogy megszáradjon a természetes formában válik kristály, ha ki van téve egy kicsit magasabb hőmérsékleten is megolvad, még akkor is, ha kevered közvetlenül kézzel kesztyű használata nélkül kezdi elolvadni.
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
a kérdéses fotók, amelyeket küldtem, az általuk "mdma" néven árult termékről készültek, hogy a kristályok megolvadnak és folyékonnyá válnak, a reagens tesztben nem reagál teljesen lilára, hanem sárga és lila között van, ez valamilyen amfetamin.
 

Attachments

  • 1QzBenmCYS.jpeg
    1QzBenmCYS.jpeg
    84 KB · Views: 1,088
  • AgECK29ShJ.jpeg
    AgECK29ShJ.jpeg
    65.2 KB · Views: 1,083
  • jS7lYEoFu6.jpeg
    jS7lYEoFu6.jpeg
    38.8 KB · Views: 1,057

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Használta valaki ezt az anyagot? Mik voltak a hatások? Valójában előfordulhat, hogy a termékek keveréke. Metamfetamin és amfetamin, vagy MDMA és MDA a technológiai folyamat jellemzői miatt. A második hidroklorid sói félnek a nedvességtől, és még a nedves levegőből is megolvadnak. Az első lépéshez vegye a minimális mennyiségű anyagot, és egy átlátszó üvegben oldja fel meleg tiszta vízben. A víz a minimális mennyiséget feloldja. Célszerű megmérni a nedves anyag súlyát (például 1 g) és a víz mennyiségét (ml-ben). Az eredmények alapján haladunk tovább.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Szia, megpróbálok segíteni neked. Milyen metamfetaminsót vásároltál? Vagy van szabadbázisú metamfetaminod a hordóban?
Milyen tesztreagenst használtál?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Kristályok olvadása. A kristályok vizet szívnak magukba a levegőből és megolvadnak. Ezt általában a reakció hőmérsékletének túl gyors emelése, vagy a desztilláció során túl sok magas forráspontú anyag összegyűjtése okozza. Először a szűrőlombikba kerülnek, és vákuumot alkalmaznak a kiszárításukhoz. Ezek a metamfetamin titkai éterbe vagy toluolba áztatva és szűrve. Ha ez nem orvosolja a problémát, akkor az anyag 50%-os tisztaságúra vágásával kell megoldani a problémát.
[A metamfetamin gyártásának titkai: Beleértve az MDA, az extasy és más pszichedelikus amfetaminok receptjeit] p.31
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1

Köszönöm a testvérek visszatérését itt, kezdve William, igen, ők használták ezt az anyagot, és a hatások relatívak, néhányan nagyon erős reakciókat mutatnak, mint a mentális zavar, gyorsító, MDA stílus, nagyon hosszú időtartam, néhány ügyfél jelzi, hogy nem érez semmilyen hatást, ami rámutat arra, hogy a laboratórium által előállított végtermék nem teljesen egységes, azt hiszem, hogy még mágneses keverővel sem rendelkeznek. A folyamatról, amit kérdezett, tudna pontosabban beszélni? Szó szerint a kémia sosem volt az erősségem, de ez a fórum lesz az új tanulmányi forrásom, veszek 1 gramm anyagot és hány ML meleg vízbe teszem? amennyire tudom, itt úgy szeletelik az MD-t, mint a kokaint, 1kg mdma-t 5-6kg ilyen kevert szarrá alakítanak át.


@G. Patton Az általam küldött képek egy olyan kristályról készültek, amit itt csak európai MD-ként árulnak, de az egész itt készül a régiónkban, a hordóról csak annyit tudtam meg, hogy folyékony meth, ez egyfajta olajos sárgás folyadék, ami ha a hordón kívül a szabad levegőre kerül, magától kikristályosodik. a reagens amit teszteltek MARQUIS, már vettünk egy másik adagot ugyanabból a laborból és néha nagyon lilán reagál, néha teljesen sárgán, ez soha nem egy jó anyag és a hatás mindig ugyanaz, nagy félelmünk, hogy ezeknek az embereknek a kezében marad, akik úgy tűnik, hogy a legkevésbé sem tudják, hogy mit tehetnek, olyannyira, hogy egy kollégával, aki vegyésztechnikus, hogy néhány kérdést veszünk fel az ottani emberektől, mert még a labor sem tudja, hogy miért olvad ez az "MD" egy vákuum / légmentes edényen kívül. Abból amit megbeszéltünk, próbálom megszerezni az általuk használt folyamatot és a receptjüket, hogy lássam mit csinálnak rosszul, tudom, hogy ott igyekeznek minél jobban felgyorsítani a folyamatot, ők a kevés gyártó egyike, és az igény nagyon nagy, gyorsítsák fel mind a termék melegítését, mind a hűtését, megnézem a linket, amit küldött, előre is köszönöm a figyelmét!r még egy kérdés, amikor vákuumra utal, akkor az például egy vákuumszivattyú lenne? Eszembe jutott a bután eltávolításának folyamata, amikor a BHO extrakciót végezzük a marihuánában, nem tudom, hogy hasonló lenne-e a folyamat.

Reagens teszt https://ufile.io/mdwm9si8

@edit nem tudok hozzáférni a "secrets of methanphetamine...." Nem tudok hozzáférni a "secrets of methanphetamine" megnyitásához.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
QblIMROaxH

MnXCRbcldx
Ad7tTPMYIW
A metamfetamin gyártásának titkai: Az MDA, az extasy és más pszichedelikus amfetaminok receptjeivel együtt.
Év: 2009
Oldalak: Bibliográfia: Bibliográfia: Bibliográfia: A: 225
Fájl: letöltés

Minden kétséget kizáróan ez a legjobb könyv, amit valaha írtak a titkos kémia témájában, bárki, bárhol, bármikor, bármikor, pont! Szerény és kegyes nagybátyád már több mint 20 éve képez bajnokokat, és a titkos leleményességnek ez a bemutatója élő bizonyítéka annak, hogy a játék nem ment el mellettem. Amit ez a mű még a többi könyvemnél is jobban feltár, az az úgynevezett "drogok elleni háború" teljes értelmetlensége. Természetesen nem lehet "háború" az élettelen tárgyak ellen - csak az emberek ellen lehet háború. Az amerikai titkosrendőrség által megfigyelendő listák vég nélküli bővítése újabb és újabb közönséges vegyi anyagokkal nem tett semmit a nemzet illegális drogok iránti mohó étvágyának megfékezésére. Milyen újdonságok vannak tehát a nyolcadik kiadásban? Amióta 2004-ben megírtam a könyv hetedik kiadását, az összes efedrin és pszeudoefedrin tablettát levették a polcokról, és mostantól "igazolvány felmutatására" kötelezettek. 1 felfedeztem egy nagyon egyszerű és hatékony módszert arra, hogyan lehet saját efedrint és pszeudoefedrint főzni potenciálisan nagy mennyiségben, barkácsáruházi és bioboltos anyagok felhasználásával. Új metafőző eljárásokat is hozzáadtam, amelyek teljesen kiküszöbölik a jód, a vörös foszfor vagy a vízmentes ammónia beszerzésének szükségességét. A korábbi recepteket is átdolgoztam, hogy lehetővé tegyem a gyengébb vagy hamisított anyagok használatát, amelyek most a polcokon találhatók. Mi lenne, ha elfelejtenénk a tablettákat, és fahéjolajból főznénk cranket? Tudom, hogy tetszeni fog! Vagy esetleg közös ízesítőanyagok felhasználásával alapítanál') Vagy bármelyik legáltalánosabb és legkönnyebben hozzáférhető ipari vegyi anyagot, amelyet soha nem lehet semmilyen hatékony értékesítési ellenőrzés alá vonni? Jó szórakozást a titkos főzők folyóiratának legújabb részéhez. Egyszerre fog oktatni, szórakoztatni és oszlopokat rázni. Biztos vagyok benne, hogy elégedett lesz!
 

Attachments

  • arnxJCzXti.pdf
    10.2 MB · Views: 2,418

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Igen, ez azt jelenti, hogy vákuumszivattyú és expozíció alacsony nyomás alatt néhány percig az oldószerek és más magas forráspontú anyagok elpárologtatására. A képen látható szűrőlombik (Bunsen-lombik), amely a cél érdekében használható.
ZHdQXxvgpm

Azt hiszem, valami furcsát kaptál. A szavai szerint a folyékony szabad bázis. De nem vagyok benne biztos, hogy ez metamfetamin, mert a MARQUIS reagenssel lila színű MDMA/MDA/MDEA-t, a sárga színű pedig metilont ad.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ha megtanulja a reakcióikat, könnyebb lesz a termék tisztítása. Oldjuk fel vízben - 1 grammonként 1 ml-től kezdve 3-5 ml-ig.
 
Top