Unortodox 4MMC szintézis és beállítási tanácsok

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
A kérdésem az, hogy ismerek valakit, aki nyilvánvaló okokból privát marad, és nem is fogja csak megosztani a beállítási részleteket, de a beszélgetésekből, ahol véletlenül megemlített dolgokat a működésével kapcsolatban, rájöttem, hogy nagyon unortodox módon dolgozik, mivel nem használ kémiai berendezéseket, hanem kádakat és könnyen hozzáférhető berendezéseket, amelyek nem tűnnek gyanúsnak. A 4mmc tételméretük 3,75kg per KRISTÁLYOS tétel, és ezeket mindennap egész nap csinálják, valószínűleg heti 30-40kg-ig és felette, és ők azok, akiket beszélgetésből dolgoztam ki. Elképesztő számomra tbh.

A kérdésem az, hogy hogy a fenébe tudnák ezt az egészet megoldani, van 2 fickó, akinek kilónként fizet, csak fizikailag nem értem, hogy tudnak ennyit csinálni? Lemaradtam valamiről, 100g-os tételekkel játszom, csak gyakorolok, de még így is nehéz. Bármilyen ötlet, hogy hogyan vagy hogyan nézne ki egy ilyen beállítás, mit használnának stb. Csak zavarba hoz. Bármilyen titkot a szakma, hogy ilyen feladatot hálásan fogadnék. Csupa fül vagyok és nagyon szeretném megtanulni a dolgok csínját-bínját.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nekem nincs tapasztalatom a 4MMC-vel csak az amfetaminokkal, de azt hiszem, az elv még mindig ugyanúgy érvényes.

Alapvetően mindent fel lehet használni a szintézisekhez, a legleleményesebb emberek a lengyelek.

Csak nézd meg a "laborokat", amiket Lengyelországban fogtak el, 100''d kg-ot gyártanak szaros hordókban, rozsdás ipari berendezésekkel stb, nem törődnek a minőséggel vagy a hozamveszteséggel.

Ez csak egy szaros tömegtermelés.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
A mefedron szintézise könnyen skálázható, így nem okoz gondot az 1 kg vagy 100 kg szintézise. Egyszerűen betölti a bromketont metilaminnal egy oldószerben egy nagy tartályba, bekapcsolja a fűtést keverés mellett.
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
U nem kell hő, ha u dolgozni NMP dsmo u csak keverjük 20min és u kap freebase
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Miért NMP, nem értem a különbséget 20 perc vagy két óra DCM-ben, olcsóbb és könnyebben tisztítható. A DMSO nem jó választás, nagyon reaktív, és szennyeződéseket ad, és akkor le kell mosni a terméket.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Fűtés=piperazin.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Szia hexen 3 ezer eurót fizettem neked, és egyáltalán nem segítettél nekem.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Oldja meg a leszámolásokat magánüzenetekben, vagy használja a letéti szolgáltatást az adminisztráció vonzására.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Azt hiszem, hogy épp most téptél le, ami nem volt tisztességes.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Vörös freebase szar
Sárga tiszta
 

Attachments

  • TGMxsCg7Dk.jpeg
    TGMxsCg7Dk.jpeg
    499.3 KB · Views: 241
  • fGdJbN4U2h.jpeg
    fGdJbN4U2h.jpeg
    5 MB · Views: 552

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1 fotó kis bróm a keton brómozásakor, az mpf komoly szennyeződése, ami fejfájást okoz a só és a termék különböző színeinek megszerzésekor =)
2 fotó ne tárolja a szabad bázis amino keton, romlik. A színe még mindig furcsa, valószínűleg vízrészecskék vannak a ketonban.
 
Top