[Frissítve] Ajánlórendszer!

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63

🗣️Hello!


A barátai még nincsenek itt? Itt az ideje, hogy ezt helyrehozza! Hívd ide a barátaidat, hívd meg az általad ismert eladókat a fórumba!
Hozzuk létre a leghangulatosabb közösséget!
🚀🚀🚀

Frissítettük az ajánlórendszerünket. A Fórum nyereségének 50-100%-át kaphatod a sikeresen teljesített megrendelésekből.

🤖Hogyan működik?

  • Ha meghívsz egy felhasználót a Fórumba, aki vásárol. Minden egyes megrendeléséből 2,5%-ot (a mi nyereségünk 50%-át) fogsz kapni.
  • Ha meghívsz egy felhasználót a Fórumba, aki eladóvá vált és eladásokat bonyolít. Ön 2,5%-ot kap (a mi nyereségünk 50%-át) minden egyes megrendeléséből.
  • Ha meghívsz egy eladót és egy vevőt is, akkor megkapod mind az 5%-ot a megrendelésből.

A meghívott emberek meghívása oldalon láthatja az összes meghívott felhasználót, valamint megfigyelheti az egyes meghívott felhasználók nyereségességét.
 
Last edited by a moderator:

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
nagyon szép lehetőség számunkra . köszönjük.
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Mostantól, amikor megosztja a BB-n azajánló linkjét, automatikusan jóváírást kap. A kifizetés 100$-tól elérhető! Próbálja ki!
Fl6eAiD5B2
 

DENMARK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Szia!

Én experince problémák wirh promóció más fórumokon, de beszéljük meg ezt októberben, amikor az admin talál időt.

Nem fogok mindent részletesen megvitatni itt, de a jövőben elvárom, hogy a hirdetések tp fizetni előre újra... Ha a BTC kellene elérte a mélypontot, akkor aslo fizetni hitelkártyával annd néhány több.

Vállalom a teljes kockázatot azáltal, hogy egy Pay Per Click megoldást kínál, és felajánlja a visszatérítést, ha nbody kellene kattintani a hirdetéseket. Ez egyedülálló, hogy nem talál jobb ajánlatot sehol.

Nem akarom, hogy a hirdetésed állandóan megjelenjen, egyszer-egyszer szünetet tartunk. Mégis, jól vagyok, hogy halljam az ötleteidet a hosszú távú megbízásokról (max. 6 hónap egymás után, előre fizetett.

A jelenlegi késedelem nem igazán probléma, de nekem is kell tervezni egy költségvetést.

Küldök egy e-mailt a részletekkel, és várom, hogy halljak Önről.

BOLDOG NAPOKAT :)
 

DENMARK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Még egy dolog: az Ön menedzsere felajánlotta, hogy részt vehetek a fórumban, és pl. itt megoszthatom és frissíthetem a megbízható gyártók listáit. Ezt ingyenesen megtenném, de csak azzal a feltétellel, hogy az összes ismert csalót törli a listákról.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Privát üzenetet küldtem Önnek
 
Top