Defendant found to be a scammer @Vivian Rose 25kg BMK glicidsav (nátriumsó) CAS 549-12-7

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Jó napot kívánok mindenkinek.
Megrendeltem a @Vivian Rose 25kg BMK glicidsav (nátriumsó) CAS 549-12-7. Az a tény, hogy azt állította, hogy ő volt raktáron Európában és a szállítás gyors lesz, tudok hozzá egy külön történetet. Röviden az ígért 3-5 nap helyett egy hónapot vártam. De végül megkaptam, időt szántam egy mobil laboratórium összeállítására és a szintézis megkezdésére.
Az alábbiakban csatolni fogok egy fotót a levelezés és fényképek a szintézis ez, mint hívja "BMK glicidsav" (No). Én is rendeltem egy 25 kg BMK CAS 549-12-7 por @Simon, lesz egy fotó róla alább.
A Vivian Rose-tól kapott BMK Glycidic Acid ecetszagú volt és melegítés után ~ 60c feketére vált, vízben is nagyon sokáig oldódott a valódi BMK-hoz képest, és 3 óra keverés után sem oldódott fel. Kb 5-7 próbálkozást töltöttem a P2P kivonásával, ortofoszforsavval 85%, hígított sósavval 15%, tömény 35%-os sósavval. Különböző víz, sav és hőmérséklet arányokkal.
A Simontól kapott BMK glicidsavval azonnal sikerült kivonnom a szennyezett P2P-t a szokásos hőmérsékleten és arányokban(85%-os ortofoszforsavval).
Nem vagyok kémikus, talán a kedves szakemberek a homályos jelzéseim alapján tudnak majd következtetéseket levonni, hogy milyen reagensről van szó, de tény, hogy ez nem BMK Glycidic Acid.
Nem igazán számítok visszatérítésre, hiszen magamnak köszönhetem, hogy Escrow nélkül kötöttem tranzakciót, de legalább figyelmeztetem a többieket a jövőre nézve, hogy a szolgáltatásnak van-e hírneve vagy sem - jobb Escrow-n keresztül kötni az üzletet.
P.S. Az utolsó három kép Simon BMK. Ha szükséges, akkor a @vivianrose levelezését is közzéteszem, de nem hiszem, hogy letagadja a vásárlás tényét.
 

Attachments

  • p98gADWVXm.jpg
    p98gADWVXm.jpg
    4 MB · Views: 97
  • 3526kSaECR.jpg
    3526kSaECR.jpg
    4 MB · Views: 101
  • pUbvLSs4rK.jpg
    pUbvLSs4rK.jpg
    3.4 MB · Views: 83
  • YsnOTKEZtR.jpg
    YsnOTKEZtR.jpg
    4.4 MB · Views: 98
  • vHa6jCoJZs.jpg
    vHa6jCoJZs.jpg
    5.4 MB · Views: 206
  • K6Z309bLeS.jpg
    K6Z309bLeS.jpg
    3.9 MB · Views: 81
  • P6IVKwq4vl.jpg
    P6IVKwq4vl.jpg
    5.1 MB · Views: 184
  • pnwEgMyW0q.jpg
    pnwEgMyW0q.jpg
    3.6 MB · Views: 69
  • JjMGNzwWre.jpg
    JjMGNzwWre.jpg
    3.9 MB · Views: 76
  • RtG2b0KAOM.jpg
    RtG2b0KAOM.jpg
    4.2 MB · Views: 66
  • jkqdT8ftwP.jpg
    jkqdT8ftwP.jpg
    4.8 MB · Views: 77
  • 4lHn6kx9Mj.jpg
    4lHn6kx9Mj.jpg
    3.2 MB · Views: 67
  • zmfcxW8LFh.jpg
    zmfcxW8LFh.jpg
    3.7 MB · Views: 70
  • cAY0C8ek14.jpg
    cAY0C8ek14.jpg
    3.4 MB · Views: 95
  • LDCmfbAWI6.jpg
    LDCmfbAWI6.jpg
    3.1 MB · Views: 73
  • z2sHVSXIoR.jpg
    z2sHVSXIoR.jpg
    3.4 MB · Views: 78
  • Wow
Reactions: $!$

Vivian RoseScam

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
8
Deals
9
Szia, a bmk-t fél hónapon belül leszállítottuk, a nyomon követés a csatoltak szerint. Valóban eltartott egy ideig, amíg a német raktár a nyomon követést biztosította.

Az ügyfél azt mondta, hogy ez olyan, mint a pmk, nem pedig a bmk. Gondoljuk, hogy vagy rossz a német raktárból való szállítás, vagy valami baj van a főzési módszerekkel.

Az ügyfél egy értelmes ember, jó indulatú. Még mindig emlékszem, hogy boldog és zökkenőmentes kommunikációnk volt. Teljesen megértjük az ügyfél érzését. És nagyon sajnáljuk az egész problémát. A probléma felmerülésekor megoldást nyújtottunk. Talán nem felelt meg az ügyfél elvárásainak. Nagyon szeretnénk megoldani a problémákat. Tudassa velünk a megoldást, köszönjük!
 

Attachments

  • Ty3BqpYiZR.png
    Ty3BqpYiZR.png
    87.3 KB · Views: 73

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
A szavainak megfelelően minden helyes. A szintézis rendkívül egyszerű.
 

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ez így van, a megoldás az Ön részéről biztosított. De olcsóbb számomra egy új tétel megrendelése, mintha 500 dollárt számolnék fel a határon való szállításért, majd elküldeném Önnek ennek a reagensnek a maradékát, és ismét 1100 dollárt fizetnék egy új kísérleti tételért. Teljes egészében kifizettem a rendelésemet, vártam, hogy megkapom, jelen pillanatban ki tudja mit kaptam, de ugyanakkor azt akarja, hogy fizessek a következő tesztért. Ez a megoldás nem működik számomra, köszönöm.
Ezt megbeszéltük a táviratban és a fórumon PM-ben is.

Utóirat: Nem is most fogok veled szállítani, sürgősen kellett, ezért rendeltem tőled, 3 napon belülre várva a kézhezvételt. Van elég saját problémád és ügyfeled, csak mondanák rögtön, hogy 2 hét és tovább néznék, és nem zavarnának téged. A 2 hét alatt már Kínából érkeztek a csomagok, és nem "európai raktáron".
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top