Szeretne segítséget kérni egy új AAS tervezéséhez.

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Nos, ideális esetben saját designer szteroidot szeretnék készíteni.

Nem sokat tudok a vegyülettervezésről vagy arról, hogy a szerkezet módosítása hogyan változtatja meg a hatásokat. Ezt nem tanultam, és mivel a Google annyira kurvára cenzúrázott, hogy már a játszótéri weboldalakat sem lehet megtalálni.

Alapvetően 17-a orális szteroid, DHT-származék, a lehető legkíméletesebb a májra nézve, és lényegében végtelenül anabolikus - gondolj a trenbolonra, de... erős... lol.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
A pszichedelikus szerek tervezése sokkal biztonságosabb... Attól tartok, hogy nem ígérhetek biztonságot semmilyen bioaktív szteroiddal, a hatásokat teszteléssel kell meghatározni, és a hepatotoxicitást nem lehet kitalálni. Én nem próbálnám ki őket magamon.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Érdemes figyelembe venni a szteroidszintézis összetettségét is
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Igaza van, hogy ez egy vegyület az észterrel csatolt akkor, mint @Power Biztos vagyok benne, hogy tudod akkor, hogy emulgeálódik a BA és BB és a hordozóolaj; de a nandrolon összetettsége például a fenilpropionát észter, valamint a dekonát észter, valójában minden 19-nor vegyület intenzív kémiai szempontból, annál inkább a metilváltozat vagy a dht-származék ötlet az egyik legjobb, amit hallottam az említett okok miatt, de gondoljon rá, mint ez M1T és superdrol könnyebb utánozni mondjuk az eq és a masteron vagy bármilyen származékot, és megváltoztatni valamit a meglévő kémiai szerkezetben, esetleg valamit egyszerűsíteni lehet, és talán nem, azonban nem tudom az AAS szintézis töredékét, alig tudok valamit arról, hogy a vegyület szerkezete hogyan viselkedik, ez a kémiai szerkezet vagy a szintézis útja, ha lenne egy jó forrásom a Raws számára, akkor rajta lennék, mint a zsír a szalonnán, a tiszta, tiszta nyers hormonok nem a legkönnyebbek, hogy imo, mint 10 évvel ezelőtt úgy tűnt, hogy sokan vannak, mint sok....de én vagyok egy rajongó és a trt, így a robbanás és a cirkáló haver hahaha ha akarsz beszélni üzleti csúszás az üzenetekben ember, ha nem csak a számla szar és pattogó új ötleteket, kaptam annyira boldog, amikor láttam a post és bármi AAS kapcsolatos AAS
 
Top