Keresett kreatív producer

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
A Deepweb. net kreatív producer személyt keres.

Ha van készsége a gyártásban, forgatókönyvírásban, kreatív tartalomkészítésben, modern videószerkesztésben, közösségi oldalakkal való munkában. Ha a darknet nem ijeszt meg, és első kézből ismered, és szeretnél tartalmat készíteni nekünk. Kérjük, lépj velünk kapcsolatba a [email protected] e-mail címen vagy üzenetben PM-ben.

Az első üzenetben küldd el a programjaidat stack és néhány mintát a munkáidból.
 

JessieBB

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Hogyan vannak u? Imádtam ezt a communauty
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hé testvér, munkát akarok! Hajlandó vagyok videókat készíteni rólam, amint különböző gyógyszereket szintetizálok és használok a valódi arcom segítségével. Csak azt kérem, hogy biztosítsd a laboratóriumi eszközöket, vegyszereket, és fizess nekem minden olyan videóért, ahol sikeresen szintetizálom a kívánt gyógyszert. Szeretnék a jelenlegi kábítószertörvények elleni lázadás nyilvános arca lenni. Néhány éve elvesztettem a lábam egy vérrög miatt, és azóta soha nem hagyom el az otthonom, ami egy mobilház a semmi közepén, egy 4,5 hektáros magánterületen, ami az én tulajdonom. Úgy vélem, hogy az a tény, hogy soha nem hagyom el az otthonom, azzal a ténnyel együtt, hogy minden általam szintetizált drogot saját magamnak használok, képtelenné tenné a bűnüldöző szerveket arra, hogy megszerezzék a szükséges bizonyítékokat, hogy valaha is rávegyék a bírót egy házkutatási parancs aláírására, még akkor is, ha rájönnének, hogy ki vagyok valójában! És azt tervezem, hogy lyukat vágok a lakókocsim padlójába, és egy Steele-hordót teszek a lyukba, félig tele zacskónyi vörös foszforral, és az összes laboratóriumi eszközömet és drogomat folyamatosan egy asztalon tartom, készen arra, hogy egy pillanat alatt a hordóba söpörjem, amit egy meggyújtott fáklya követ! Próbáljon meg bizonyítékot szerezni a rögtönzött hamvasztómból, nem hinném! Ha ehhez hozzáveszem azt a tényt, hogy el leszek barikádozva az otthonomban, így az erőszakos behatolás a falon való átvágás kérdése, így soha nem fog meglepni egy házkutatási parancs, és azt hiszem, biztonságban lennék a büntetőeljárástól. Hajlandó lennék livestreamelni magamat és a laboromat 24/7, és ha a rendőrség valaha is razziát tartana rajtam, és nulla tárgyi bizonyítékot találna ellenem, azt hiszem, a videó, amin a laboromat árokba dobom, majd a házkutatási parancsot kézbesítik, internetes arany lenne! És persze folyamatosan megköszönném BB-nek, hogy a videóimban használt laboratóriumi eszközöket, vegyszereket és drogokat biztosította. Nem igazán veszíthetsz azzal, ha szponzorálod a kis bemutatómat! Mit gondolsz, érdekel?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hajlandó lennék videós véleményeket is készíteni a BB-értékesítők termékeiről, bemutatva az egyes termékek használatát, majd véleményt nyilvánítva az előállított magas minőségről. Ez lenne, hogy növeljék az eladások, valamint a közérdeklődés a honlapon.
 

ztar7

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Komolyan azt hiszed, hogy azt akarják, hogy te, valami random fickó, aki egy lakókocsiban él, és egy acélhordó van az aljába ásva (honnan a fenéből szereztél elég RP-t egy égetőkemencéhez?); legyél ennek a weboldalnak az arca?
 

vanderchemi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Szponzorálja ezt a féllábú fickót, aki a lakókocsijában él a pusztában. Most!
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
Soha ne ítélj könyvet a borító alapján, ahogyan azt szokták mondani ;)

egyébként is kicsit viccesnek találtam. ;)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
ne vedd rossz néven, de úgy tűnik, a srácnak kicsit több tiszteletet/magasabbrendű státuszt adtak, mint neked ;P
 
Top