A vágott és piszkos sebesség otthoni mosása.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Remélem, segíthetek ezzel a mosási módszerrel a piszkos sebességre, amit otthon is megtehet.
Szükséged lesz rá:
1. Aceton (99% -os tisztaságú aceton)
2. 2 normál pohár
3. Kávészűrő
4. Egy hagyományos tányér
5. Egy hagyományos kanál


Mielőtt ezt megtenné, meg kell szárítania a speed pasztát, és porrá kell formáznia.

1. lépés: Tegye a száraz terméket az egyik pohárba.

2. lépés: Adjon acetont ugyanabba a pohárba, amelyben a termék van, minél több acetont használ, annál jobb lesz a végeredmény.

3. lépés: Keverd meg a keveréket nagyon jól, és győződj meg róla, hogy minden feloldódott az acetonban, ha nem, akkor törd össze egy kanállal, amit használsz.

4. lépés: Tedd a kávéfiltert a másik üres pohár tetejére, és egy mozdulattal öntsd a keveréket a szűrőbe. (amikor kiüríted a poharat, ahol a keverék van, akkor önthetsz még egy kis acetont a kávéfilterre, hogy minden darabot megkapj belőle).

5. lépés: Miután a csöpögés abbamaradt, és az összes aceton átment a szűrőn, kiveszed azt, és az egészet az előzőleg előkészített tányérra teszed.

6. és utolsó lépés: Hagyd a gyorsaságodat a levegőn megszáradni a tányéron (időnként aprítsd fel egy kicsit, hogy egyenletesen száradjon).


Végeredmény

Mosás előtt: 5 gramm-47% koffein
Mosás után: 3,4 gramm- 0% koffein

Remélem, segítettem néhány fórumozónak, akiknek problémájuk van a speedjükkel, hogy piszkosak és vágottak.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Ez a
 

Attachments

  • Kzg2ApRDsv.jpg
    Kzg2ApRDsv.jpg
    682.6 KB · Views: 9

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ugyanez a folyamat működik a metamfetamin hcl esetében is. Ne használja az olcsó aceton finomítatlanul. Vásárolja vagy desztillálja meg. Én 5 gramm 3a molekulaszitát tettem bele, amely 1g/1ml vizet képes elnyelni, de ehelyett napok alatt képes az aceton egyszámjegyű milliárdos részekre szárítani. Szinte nincs más oldószer-szárítószer kombináció, ami ezt elérné.
A metamfetamin egy érdekes tulajdonsága, hogy a bázis szobahőmérsékleten folyékony, és vízben nem oldódik, így vízben bázisosíthatod, a szabad bázisolajat szeparáló tölcsérrel vagy pipettával, fecskendővel, akármivel összegyűjtöd, vízzel kimosod ( vízzel rázod és szeparálod) majd vizes hcl-t csepegtetsz (hígítva) a protonáláshoz és máris van egy közel telített oldatod vízben, amit elpárologtathatsz vagy kicsaphatsz ( ez volt a/B extrahálás ).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Az A/B nem működik, ha egy kolloid csapdába esett az alapanyagban, ugyanúgy, ahogyan nemrégiben én is kaptam. Ha van egy kolloid, akkor örökké "recirkulálni" fog a bázisból a sóba és a sóból a bázisba, még akkor is, ha ugyanolyan őrült vagy, mint én, és soha nem kezded el savasítani a bázist, ha a ph 10 felett van.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Próbálta valaki alkalmazni a d-tartarikumot az amph-ra? Hogyan oldódik az amf-tartarát acetonban?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Az amf-bitartarát természetesen.
 
Top