• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Üdvözöljük a fórum USA 🇺🇸 szekciójában! Jól jönne a segítséged!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Miközben arra készülök, hogy átvegyem a fórum ezen szegletének irányítását. Szeretnék összeállítani néhány listát és összegyűjteni néhány információt a gyógyszerpiac helyzetéről itt az Egyesült Államokban. Érdekel a történelem, a logisztika, az etikett, az etika, mindent tudni akarok róla. Import export. Ha van egy történeted, amit el tudsz mesélni az online drogpiaccal kapcsolatos tapasztalataidról, ez a szál a te csatornád, hogy felfedd. Ha inkább névtelen szeretnél maradni, akkor üzenhetsz nekem, és én felveszem. Ha az amerikai online drogpiac témájában szeretnél információkat megosztani, szónoklatokat, kritikákat, siránkozásokat, beszéljünk róla!
A világ ő egy változó, és az amerikaiaknak is alkalmazkodniuk kell az új kihívásokhoz, ha reméljük, hogy a jövőben is relevánsak maradunk.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Szia, csak szeretném beilleszteni a két centemet. A BB fórum használata feltételezhetően névtelen. Nem kérünk semmilyen adatot a személyiségedről, nem tárolunk semmilyen adatot (az üzeneteket 90 nap múlva automatikusan töröljük), még az e-mail címedet sem kérjük.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Alles klar, herr komissar? :cool:
Hajlamos vagyok nem túl sok információt elárulni, amíg megfelelő módon nem kérdeznek rá, aztán a hangulatomtól függően lehet, hogy nem tudom befogni a számat. Egy kérdőív talán segíthet abban, hogy a hozzám hasonló egyénektől megkapja a keresett válaszokat. Szóljon, ha a segítségére lehetek. o7
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Valamint, amit talán érdemes hozzáadni, hogy az Egyesült Államok mely régiójában játszódik a történeted. Nyilvánvalóan nem az otthoni címed, de sokat utaztam és éltem ennek az országnak egy elég nagy darabján, és van néhány NAGY különbség abban, ahogyan a LE végzi a munkáját és/vagy ahogyan a különböző anyagokat kezelik, összehasonlítva egy másikkal! Vagy akár a társadalom általános nézetei vagy érzései a drogkultúrával kapcsolatban. Például a csendes-óceáni északnyugat eléggé laza, mondjuk Wyominghoz vagy Chicagóhoz képest.
Nem tudom, csak egy gondolat.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
A kérdés, amire mindenki igazán kíváncsi. Hol van a suzy !?
 

Johnny Rock's Juke Joint

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
0
Suzy? Rengeteget tudok a "Tina", "Molly", sőt még a "Paris Hilton"/"Lindsey Lohan"-ról is, de most hallom először, hogy valaki megkérdezné, hogy hol van a "Suzy"?! Mesélj még róla, milyen lány ő? Laza, vagy a buli élete?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nos, mondhatnánk, hogy Suzy és Tina rokonok. Ideális esetben suzy-t tina-ra szeretnénk redukálni. A suzy önmagában orrdugulásgátlóként van szabályozva az USA-ban. Én viszont szeretem a Tinámat. Északkeleten lakom, így itt nehezebb hozzájutni.
És egyébként.... "I got that Archie Bunker" 🤣
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Először 2013-ban kezdtem el kutatni a kutatási vegyi anyagokat, és a legnagyobb változás, amit láttam, hogy a piacot elérte, a legnépszerűbb vegyszerek betiltása az egyes osztályokban, ami a vonal elmosódásához vezetett: illegális tételek csak a DNM-eken, hogy sok eladó a tiszta hálózaton, amely a 2 keveréke. tömeges tilalmak az egész világon, és az őrült növekedés a vizsgálat bármely EU (különösen NL) csomagok számára, amelyek az államokba irányulnak, valóban kitörölte ezt a piacot. Ez szégyen, mivel a lehetőségek látszólag végtelenek voltak, és a legtöbb fogyasztó számára elérhető választékban mindenki számára volt valami.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Az Egyesült Államokban tiltott anyagok kémiai osztály vagy farmakológiai hatás szerint? Van-e különbség a klasszikus anyagok és analógjaik büntetőjogi felelőssége között?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Szövetségi szinten van egy analóg törvény, és az államok eltérőek, de sokuknak van analóg kiegészítése is. Szövetségi szinten nincs különbség az analógok tekintetében, de érdekes módon csak az 1. és 2. jegyzékben szereplő gyógyszerek esnek az analóg törvény hatálya alá (ha jól emlékszem), így az orvosi felhasználás nélküli és nagy visszaélési potenciállal rendelkező gyógyszerek és a nagy visszaélési potenciállal rendelkező gyógyszerek. A kokain tökéletesen képviseli a 2-es listát, soha nem írják fel, és nagyon ritkán használják sebészeti környezetben, de még mindig alacsonyabb bűncselekmény, mint az LSD. A marihuána régebben az 1-es jegyzékbe tartozott, a legveszélyesebb drogok közé! Itt van az alaptörvény

A) A C. albekezdésben foglaltak kivételével a szabályozott anyag analógja kifejezés olyan anyagot jelent -
  • (i) amelynek kémiai szerkezete lényegesen hasonlít az I. vagy II. jegyzékben szereplő szabályozott anyag kémiai szerkezetéhez;
  • (ii) amelynek a központi idegrendszerre gyakorolt stimuláns, depresszív vagy hallucinogén hatása lényegében hasonló vagy nagyobb, mint az I. vagy II. jegyzékben szereplő szabályozott anyag központi idegrendszerre gyakorolt stimuláns, depresszív vagy hallucinogén hatása; vagy
  • (iii) egy adott személy tekintetében, amely személy a központi idegrendszerre gyakorolt olyan stimuláns, depresszív vagy hallucinogén hatást képvisel vagy szándékozik kifejteni, amely lényegében hasonló vagy nagyobb, mint az I. vagy II. jegyzékben szereplő szabályozott anyag központi idegrendszerre gyakorolt stimuláns, depresszív vagy hallucinogén hatása.
Mint írva van, az AET NEM analógja a DMT-nek vagy a DET-nek, mert ez egy primer amin, de néhány államban az 1,4-butadiol a BHT analógja, de más államokban nem az.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ezt egy másik szálba akartam beírni, de úgy tűnik, hogy ide OK illeszkedik... talán ér valamit, vagy segít kidolgozni. Hagytam egy kis utólagos gondolatot a végére.

Az "analóg törvény" pontos meghatározásától függően ... igaz ez - hogy csak az I. és II. jegyzékbe tartozó anyagok tartoznak e jogszabály hatálya alá?
Vagy ez inkább azt jelenti, hogy minden analóg, függetlenül a szülőktől, vagy I vagy II. Például a ketamin-analógok ellen ugyanúgy kellene büntetőeljárást indítani, mint a ketamin ellen, mint a III. jegyzékben szereplő anyagok ellen, gondolhatnánk. A metoxetamint azonban az I. jegyzékben látom, 22.6.6-tól. Az irányelv a következő: nagy visszaélési és függőségi potenciál, nincs elfogadott orvosi felhasználás. Érdekes látni a keresés során a "ketaminnal támogatott terápia" hirdetéseket. Nem is tudtam, hogy ez ilyen népszerű (és elfogadott) dolog. Pedig az analóg kihagyott egy lépést, és terápiásan nem lehet használni. Imádom, hogy a benzo család nagy része is a IV-es listán van. "Alacsony a függőségi potenciál" ...Igen, jó döntés...

Szeretném azt hinni, hogy ez NEM igaz. Minden jel arra utal, hogy igen. Azt hiszem, van egy kis mozgástér, ami általában mindent illeti, elvégre több mint 2 évet ültem börtönben, mert 10 évvel ezelőtt valamilyen katinon vagy mda analógot adtam el egy kábítószeresnek. Szerencsére, bármi is volt az, amivel elkaptak, az "etilon" az I. listán szereplő anyag. Ne feledje azonban, hogy ez szövetségi szinten van. Itt van az a szürke zóna. Állami szinten vádat emeltek ellenem, ahol egy "C osztályú anyag" kereskedelmét ismertem el. Ami miatt ez "kereskedelemnek" minősült, az a mennyiség volt. Nem találom az irányelveket, de azt hiszem, az én államomban 20 grammnál vagy valaminél többnek kell lennie ahhoz, hogy C osztályú anyaggal való kereskedésnek minősüljön.

https://www.justcriminallaw.com/drug-charges/2018/05/23/differences-state-federal-drug-crimes/
Nem az én államom, de itt egy kicsit magyarázzák. Még jó, hogy nem keveredtem össze a szövetségiekkel, mert az etilonom akár fentanil is lehetett volna nekik.
Mint az I. ütemterv, teljesen más helyzetbe kerültem volna, ha ez a helyzet.

Ez azonban szerintem a legtöbbünk számára elgondolkodtató lehet, legalábbis az USA-ban. Ha rajtakapnak, hogy a postával baszakodsz, találd ki, mi lesz? Börtönbüntetés. Ha az államhatárokon túl teszel dolgokat? Szövetségi büntetés. Néhányan közülünk, attól függően, hogy mit csinálunk, lehet, hogy át kell gondolnunk a tetteinket, és újra kell értékelnünk a játéktervet. Ezért olyan fontos a lopakodás és az opsec. Ha minden a megfelelő módon történik, egy csomag a végén a szabadságod maradék részébe kerülhet ebben az életben. Vagy akár valami olyan hülyeséget is, mintha elszalasztanád a kijáratot az autópályán, és véletlenül az államhatáron túlra kerülnél. Tegyük fel, hogy például a három állam területén (NY/NJ/CT) élsz (azon a területen egyébként tényleg olyan könnyű egy másik államban kikötni anélkül, hogy megpróbálnád...). Éppen egy csomagot akartál leadni, és valami kölyök beléd hajtott, és most mi lesz? Volt két kiló egy kutatási vegyszer a csomagtartóban, és hátulról elütötték, egyenesen csapódott!, és most a termék... úgy néz ki, mint a kősó, vagy met, mindenhol ott van, az utcán, a csomagtartóban, stb. Tanúk mindenhol, nem tudsz elfutni, nem tudsz elrejteni semmit, szart se tudsz csinálni. Ami állami szinten talán maximum 3 év büntetés lehetett volna, az mostanra 15 év minimum kötelező szövetségi büntetéssé változott, ahol hónapokban számolják a büntetéseket. 15 év... vagy 180 hónap... Ez persze egy hipotetikus helyzet, de az ilyen szarságok többször előfordulnak, mint gondolnánk. Ne feledjük, hogy mindig teljesen igazunk kell, hogy legyen. Az "Embernek" csak egyszer kell félig-meddig igaza lennie, és egy kicsit szerencsésnek, vagy mocskosnak és manipulatívnak.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Az anyagok jogszerűségének témája kötelezően külön tárgyalást igényel. Annak ellenére, hogy az utóbbi időben nagyon kevés ilyen anyag volt, még mindig léteznek. Például a szintetikus kannabinoidoknak végtelenül sok lehetősége lehet, csakúgy, mint az ópiátoknak és a disszociatívoknak. Ez a biológiánk kérdése, és a legtöbb anyagot még nem fedezték fel. J. W. Huffman megmutatta a világnak, hogy új anyagosztályok létezhetnek. Térjünk át egy másik témára.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Szia Frit, azért vagyok itt, hogy tanuljak, részt vegyek és segítsek, amiben csak tudok. Soha ne habozz, hogy elérj vagy megbízz valamivel, hogy a mi kis USA-sarkunkat ezen a mesés oldalon valami extra különlegessé tegyük.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Később PM-et küldök Önnek a területemről és néhány lehetséges érdeklődésre számot tartó kérdésről, beleértve, de nem kizárólagosan a nagy potenciális lehetőséget a holtpontok, a tárolás, a tisztítás és egyéb dolgok számára, mert a helyszín tele van a megfelelő dolgok opportuniy a megfelelő helyeken a megfelelő emberek számára, és azt mondanám, hogy körülbelül 99% -át, ha nem 100% -át meg lehet vizsgálni és potenciálisan be lehet építeni az előre meglévő hálózatokba, ami jól csökkentheti bizonyos kockázatokat és megnyithatja a lehetséges üzleti lehetőségeket olyan területeken, amelyeket általában jelentéktelennek tartanak anélkül, hogy személyes információkat kellene felfedni, amelyek veszélyeztethetik bárki anonimitását.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Legalább egy kereskedő van itt, aki hálózatot üzemeltet. Rendelsz tőle, és attól függően, hogy mit vásároltál, a csomagod több különböző államból és feltételezem, hogy különböző emberektől érkezik. Ha így csinálod, ő a tűzfal. A kereskedők nem is csinálnak hirdetést és valószínűleg nincs is fiókjuk. A fickó felveszi a rendelést, továbbítja az adatokat, és beszedi a pénzt. Lehet, hogy nincs is nála drog, és (feltételezem) az FBI-tól vett egy feljegyzést, és továbbítja a részleteket egy online játék chatjében vagy egy megosztott google doc-ban, amit folyamatosan szerkesztenek, de soha nem publikálnak...
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
5324P9Egka
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Érdekes adatokkal rendelkezik, bár ez egy éves.
 
Top