Mi a helyzet a MethylAmine...

Ditonator228

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sziasztok, visszatérve arra, hogy sokaknál tilos a 40%-os mm oldat, lehet-e 37%-os mm oldatot használni MMM szintézissel, ami a szintézis során változik, szükséges-e néhány más reagens mennyiségének növelése vagy újak hozzáadása? ?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Kinek van egyáltalán szüksége metilaminra?

MDMA szintézis az MDP2P reduktív aminálásával
alumínium-amalgám és nitrometán felhasználásával


Kinek van szüksége metilaminra egyébként is?

Az alábbi eljárás az MDMA-kémia területén az egyik legnagyobb előrelépésnek bizonyulhat az MDP2P előállítására szolgáló Wacker-oxidációs eljárás tökéletesítése és elterjesztése óta. Ez a reakció egy olyan közzétett eljáráson alapul, amely eddig valahogy elkerülte a földalatti kémia felfedezését. A metilamin többé nem jelent akadályt az MDMA előállítására szolgáló alumínium-amalgám reduktív alkilezési módszerben, mivel ez az eljárás az MDP2P-nek a nagyon gyakori nitrometánból MDMA-vá történő reduktív alkilezése során in situ állítja elő ezt a beszerezhetetlen és szeszélyesen előállítható anyagot. A nitrometán a legegyszerűbb redukció során metilamint képez, tehát miért ne lehetne a metilamint az MDMA előállításával egyidejűleg előállítani, ahelyett, hogy külön-külön kellene előállítani?

A nitrometán nagyon gyakori anyag. Csak menj le a helyi drag stripre, és vegyél egy-két gallonnyit, amivel doppingolhatod a nagy teljesítményű autód üzemanyagát. RC modell üzemanyagokban is kapható akár 40%-os tisztaságban. Egyszerűen csak desztillálja ki a nitrometánt (bp 101°C) a modell üzemanyagkeverékből, és máris készen áll. Ha a metanol jelen van az üzemanyag-formulában, némelyik azeotrop módon átdesztillál a nitrometánnal, ami kissé csökkenti a forráspontját, de ez nem jelent problémát.

Szóval, hogyan működik ez az egész dolog? Olyan egyszerű, mint amilyennek hangzik. A nitrometán és az MDP2P alkoholos oldatát egy alkoholba merített amalgám alumínium tömegébe csepegtetik, amely először a nitrometánt metilaminná redukálja, lehetővé téve az amin és a keton Schiff-bázisának kialakulását, amely tovább redukálódik a kívánt MDMA-vá.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Azonban ha csak 37% metilamin. Vagy desztillálni lehet, vagy metilamin-gázt készíteni belőle. Hozzáadhatnál valamit, ami vízben vagy az oldószerben, amiben van, oldódik, és nem metilamin. ( Feltételezem, hogy víz) .

A metilamin moláris mennyiségét is beállíthatnád, hogy kissé több legyen a hiányzó 3%. Nem, nem fogom kiszámolni neked.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Igen, csak menj 500 ml÷37 ×40=540. Változtassa meg az 500-at az Ön által használt mennyiségre. Ez már 60% víz, így a 63% víz nem számít.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Köszönjük Frit.

Sajnos a legnagyobb gyenge pontom általában a nómenklatúra vizualizálása, szükségem van rá, hogy kirajzolódjon, hogy általában megértsem. és a mol számítások. A mol-t meg tudnám csinálni, de nem akarom elbaszni, olyan régen volt, nem akarom ellenőrizni a matekomat.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A sztöchiometria átkozottul trükkös tud lenni, de ez a konkrét dolog olyan egyszerű, mint ahogy mondtam. Vegyük a receptben szereplő 40%-os mennyiséget, szorozzuk meg 0,4-gyel, majd osszuk el 0,37-gyel 100ml ×40=4000 ÷37=108,1. A 100ml 40%-os recept 108,1 ml 37%-os receptet használ ugyanahhoz a molekulamennyiséghez.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Igen, nem, ezt értem. Ezt könnyen ki tudnám számolni, de valahogy elfelejtettem, hogyan kell kiszámítani a sztöchiometriát, mert, ez már olyan, mint a középiskola és ez inkább tanulni hobbi után középiskola és nem akarok semmi illegálisat csinálni, de tudom, hogyan kell megtalálni egzotikus szar, mint a safrol vagy nitroetán, hogy már NMR tesztelt, ez van körül, és bárki érdeklődő, nem . Biztos vagyok benne, hogy ha egy kicsit vettem, meg tudnám tanulni újra, de úgy emlékszem, hogy meg kell kapni a részleges anyag mol tömegét, ha jól emlékszem? De igen azt hiszem, igazad van ebben az esetben nem igazán számít.

Azonban tényleg azt kellett mondanom, hogy az embereknek el kell felejteniük a tanulást, hogy ez "receptek" és hogyan kapcsolódik össze. Azt akarom mondani PROPS neki, hogy megkérdezte, hogy szükséges-e növelni néhány más reagens mennyiségét, vagy újakat hozzáadni? De elfelejtette megkérdezni, hogy befolyásolja-e az időt, a hőmérsékletet, a keverési sebességet stb. Persze ez utóbbi kicsit neki, hogy legközelebb jobban megfogalmazza a kérdést.


Azonban van néhány művelt emberek itt te és én magam is (Azonban nem tudom szar, én bevallottan minden autodidakta keresztül Totál szintézis 2 és a kaptár és én beszéltem az emberek Masters diplomával, akik tanítanak főiskolán, akik mennek, tudod, jobb, mint 3/4 az osztály tanítok, és én nem tudom szar, így nem érzem magam rosszul . Én is nem akartam kiosztani, mert tényleg "meg kell tanulniuk az alapokat", mert a recept, amit követnek, lehet, hogy helytelen, és önállóan ellenőrizniük kell a sztöchiometria helyes.

Egyébként a másik felhasználónevem a REAL ABE LINCOLN a wetdreams-en, az Egyesült Államok volt elnöke voltam mielőtt lelőttek. A kómában, nem sokkal a halálom előtt Hitler átadta ezt a metamfetamin receptet a jövőből. 1 gallon P2P-t adtak hozzá 1 gallon metilaminhoz XD
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Szó szerint évek óta keresem a wetdreams2.ws és a wetdreams.ws oldalakat. Megírtam róla az e-t. Van egy link? Nem vagyok kémikus, csak valami seggfej, akinek több az önbizalma, mint a műveltsége. Elolvastam minden hozzászólást a kaptárban. Minden egyes. Minden. Elolvastam minden bejegyzést a ródium archívumban. Sok mindent elolvastam a vespiary, drugs.org hyperlab-ról. Soha senki nem tanított nekem szart sem közvetlenül. Majdnem ötször öltem meg magam. 😄
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
A felhasználónév csak vicc volt XD

de igen, én is elolvastam az egészet XD
 
Top