Mitől füstölögsz?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Keresem, hogy megszabaduljak ezektől az üveg " buborékok" más néven olajégők, hagymák és láttam őket újdonságként Rózsa előtt. Az utcán lévő hely eladja őket, és van egy haverom, aki fújja őket, de havonta körülbelül 8-on megyek keresztül. Ez 48 dollár. Mi valami tartósabb? Bónusz pontok, ha tudok egy hatalmas ripsz-ropszot belőle. 💪
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
QcRxPblrYX

Tömje drótgyapot vagy acél serpenyő súrolószerrel a végén. Ezek vastag tömör üvegből készülnek. Az ecigek is jók, ha masszív találatokat szeretne.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ismerem a chillumot, ha nem találok egyenes csövet, akkor cracket szívok belőlük. Gondolom csak<100 mg-ot teszel egyszerre? Úgy emlékszem, hogy crack csőből szívtam metet és cracket meth buborékból és mindkettőnek szar íze volt. Van egy pár tubusom és egy kis chore. Majd kipróbálom, ha ezt a buborékot felbontom, tehát valószínűleg 20 perc múlva. 😅
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Amikor azt mondja, hogy buborék, akkor az egyik ilyen apró üvegbuborékra gondol?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
OzFepqGEN5
olajégető. Az emberek errefelé buboréknak hívják őket, mert egy üvegcsőben buborékot fújnak, hogy aztán
 

broken_sharded

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
nézd meg ezt a videót, ennek a srácnak van egy vape-je, amiből dmt-t szív, és annyi füstöt kap egy slukkal, hogy az egy slukkos áttörés. Ez jól működhet a szilánkok számára is, valószínűleg jobban működne, mint egy forró sín egy gombnyomással .

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vettem egy PID-vezérlőt/fűtőberendezést és egy köröm típusú dab rig-et. Elég jól működik. Beállítom575f-re, ami sok füstöt termel, de nem éget túl gyorsan.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Én egy olyan buborékfőzőt használok, amelyik masszívabbra van építve, szerezzen be egyet vastagabb falúval, és hosszabb ideig kell tartania.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Az én frissítésem az, hogy vettem egy táska rig egy enail Ez alapvetően egy bong butbthe cső jön be az oldalról. Egy 100 dolláros PID-vezérlő fűti, és elképesztően működik. $150 usd. Én is füvet szívok belőle, csak egy másik táldarabot használok.
 

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Láttam, hogy egyesek vízipipán vagy vízipipán(?) dohányoznak.

- Meg tudná valaki magyarázni, hogy mi az oka ennek?

- A víz elnyeli a pirolízis melléktermékeinek egy részét?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Számomra a beállítás egyszerűen könnyebben használható, és nem törik el olyan gyakran. Lehűti a gőzt, mielőtt megütné, és feltételezem, hogy megszűri a szennyeződéseket.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Valószínűleg elnyeli a pirolízis termékeinek egy részét, és biztosan elnyeli a terméket. Nem vagyok igazán biztos a mechanikában, de a dab rigemet megütő emberek 100%-a azt mondja, hogy a dab rigem 1 ütés alatt magasra emelte őket. Általában sokkal magasabbra, mint 1 slukk a buborékból. Ezek a srácok napi felhasználók ( a dugóm és a haverjai).
Körülbelül hetente egyszer a vizet egy Pyrex piteedénybe öntöm, szárazra párologtatom, acetonnal öblítem, és feloldom forró izóban, átfuttatom a Buckner szűrőn, és hagyom, hogy kristályosodjon, és visszanyerjek néhány elég tiszta kristályt.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
És pid termosztátvezérlő vezérlő 500és 600f közé állítva annál tisztább termék képes a 600, hogy az ő általában tesztelni a fogaskerék minél magasabb a hő képes venni a tisztább ez
 
Top