mi történt az összes beszállítóval ezen az oldalon?

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Néhány idővel ezelőtt találtam nitrochemis eladó 2-brom-4-metilpropiophenon, amit meg akartam vásárolni, de most már csak a hozzászólását találom, de nem tudok belépni, mert azt mondja, hogy nincs ilyen oldal, és még az összes kategória a kellékekkel eltűnt, így ez a beszállítók vége itt, vagy valahol vannak, de nem látom őket?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Köszönöm szépen, nem tudom, miért csak linkkel tudok hozzáférni, de ezzel együtt fogok boldogulni.
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Lépjen kapcsolatba ezzel a kínai beszállítóval, Wickr me: offergood
 

jhonD

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
bro nem tudunk versenyezni a kínai árakkal , láthatja a listázást ...
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
A termék ára 20-30 dollár kilogrammonként. Mi az oka ennek az árnak?
Nem számít, hogy hol állítják elő, Ázsiában minden szintézishez szükséges reagens alacsony áron kapható. És a szintézis folyamata nagyon egyszerű.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8

2-brom-4-metilpropiofenon 20-30 dollárért? Nagyon olcsó, ez egy aranybánya!

Hogyan szállítják? A 4-metilpropiophenonnak nagyon erős szaga van, nem akarom, hogy titkos vegyészként szerepeljen a listán.
De a fenébe is, akarom.
Hogyan állítják elő, melyik útvonal teszi túl olcsóvá (mind a 2-bromo, mind a sima keton)?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
A 4-MP nagykereskedelmi árai 20-30 dollár 1 kg-onként. A 25 kg-os vashordókba való csomagoláskor egyáltalán nincs szag. Brómozáskor több 2-brom-4-metilpropiofenon keletkezik, mint a 4-MP-t betöltötték, és a bróm és az oldószer költsége nem magas, ezért a 2-brom-4-metilpropiofenon szintézis költsége olyan alacsony. A szállítók magas árai csak azt jelzik, hogy ezek az emberek árut vásárolnak, és pénzt akarnak keresni ennek a reagensnek a konkrét felhasználásán. Egy jó ár érte 100-150 dollár/kg, ha 10 kg-tól vásárolnak.
 
Top