Mi az a 8fa?

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Ezt nem ismerem;
de talán a "Controlled Substances Act" ("8-faktoroselemzés" vagy "8-FA").


A 8-faktoros elemzés nem egy hivatalos kérelem a Cannabis átminősítésére, hanem inkább egy útmutató a Cannabis átminősítésére és a Cannabis biztonságos és hatékony gyógyszerként való szabályozására vonatkozó kormányzati követelmények kezelésére. Az elemzés bemutatja a CSA és az FDA követelményeit, amelyekkel bizonyítani lehet a Cannabis törvényesítése orvosi értékét, valamint azt a jelentős közegészségügyi hatást, amelyet az általa segített sok betegre gyakorolhat. Az elemzésen belül kritikus áttekintést nyújt a visszaélésről, a függőségről, az orvosi felhasználásról és az orvosi kannabiszprogramok szabályozására az Egyesült Államokban bevezetett előírásokról.


A 8 elemzett tényező a következőket tartalmazza:


  • tényező: A kannabisz tényleges vagy relatív visszaélési potenciálja
  • 2. tényező: A kannabisz farmakológiai hatásainak és általános farmakológiájának tudományos bizonyítékai
  • 3. tényező: A kábítószerrel vagy más anyaggal kapcsolatos jelenlegi tudományos ismeretek állása.
  • 4. tényező: A visszaélés története és jelenlegi mintája
  • tényező: A visszaélés mértéke, időtartama és jelentősége
  • 6. tényező: Milyen kockázatot jelent a közegészségügyre nézve, ha egyáltalán van ilyen kockázat.
  • tényező: Pszichés vagy fiziológiai függőség A függőségi viszonyok.
  • 8. tényező: Az, hogy az anyag egy már ellenőrzött anyag közvetlen előanyaga-e.

forrás: https: //www.safeaccessnow.org/8_factor_analysis_on_cannabis
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
A Kínából származó új termék. Én 40g-ot teszteltem, és úgy tűnik, hogy az emberek szeretik. Nem a legjobb, de megteszi a hatását.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ön szerint mi a jelenleg elérhető legjobb kémia?
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
8fa Kínából.... de megtanultam, hogyan kell az ur-144-et és a jwh18-at itt készíteni, így helyette ezt fogom csinálni. most vettem meg mindent, ami szükséges mindkettő elkészítéséhez. 6kg 3 darabot fogok készíteni mindegyikből a hónap végére.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Mi az a 8fa? Úgy hallottam, hogy inaktív szemét.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
ez működik..mondjuk a nagy jwh18, ur-144 és az 5f tökéletes 10 volt ez a 8fa legjobb esetben is csak 5. Elszáll tőle az ember, de nem olyan magasra, mint a többitől. Az időtartam nem hosszú, de nem is rövid...Olyan, mint egy könnyű buzz érzés, mielőtt igazán nagyszerű érzés lesz, amikor iszol. A legjobb módja annak, hogy leírja. Remélem, ez segít. Nagyon alacsony alkalmi magas. Damn sure aint megéri a 3k vagy 3,5k china kér.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Jó az ur-144? Jobb, mint a 018?
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Ez vitatható. A 018 volt az első, azt hiszem, mint az ur-144. Tapasztalataim szerint a 018 nagyon kicsivel jobb. De nem eléggé ahhoz, hogy dicsekedjek vele, hogy sokkal jobb. Az elkészítés egyszerűségét tekintve ugyanaz a helyzet. Én az ur-144-et részesítem előnyben, mert sokkal könnyebb hozzájutni az anyaghoz. Lényeg, hogy mindkettő egy masszívan keresett termék.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Id értékelése 8fa a 3-4 a jwh-018-hoz képest. Trash
 
Top