Post Delivery Mi a legbiztonságosabb postai kézbesítési mód?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Gondolom, a legtöbb itteni szállító csak postai úton küldi a hasznos anyagot.

Ez veszélyes lehet a vevő számára, még akkor is, ha kizárjuk, hogy a csomagot nem fogják elkapni (Ezt jó lopakodással és ugyanazzal az országgal kizárhatjuk).
De: Az eladónak szüksége van egy címre (a vevőnek). Legalábbis egy ideig rossz kezekbe kerülhet.

Hogyan lehet ezt a veszélyt a legjobban kezelni? Hogyan lehet a kockázatot minimalizálni?
 

coontiect

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
személy szerint én mindig használok cseppet, nincs értelme kockáztatni, amikor szilárd cseppeket lehet kapni egy pár száz dollárért. ive bérelte azokat a kis közös irodahelyiségeket, amelyek lehetővé teszik a levelezést (~ 300 dollár havonta), fizetett embereket fogni (lehetőleg valaki, akit megbízol, fizessen valakinek, akit megbíznak), air bnb-ket. Egy hamis személyi igazolvány vagy egy drogos személyi igazolvánnyal számtalan lehetőséget nyit meg.

ne feledje, hogy vannak emberek, akik hetente több száz kulcsot importálnak Kínából, tényleg a lényeg az, hogy szilárd eladókat találjanak szilárd lopakodókkal.




gyors kérdés, láttam a megjegyzést egy másik szál n akartam kérdezni. így ive hallottam néhány kínai forrásból, hogy van vitually nulla a-pvp szállítják ki Kínából manapság a menetrend stb. miatt. mégis mindenki még mindig dohányzik "flakka" .. Szóval mit szív mindenki? a-pihp-t? És mi a különbség a fehér és a bézs között? sokan már nem is veszik meg a fehér szart... és most mindenki a "pekingi"-ről beszél (nem összekeverendő a bézs-szel LOL). valami meglátás?


Köszönöm
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Én csak az a-pihp-t ismerem, így nem tudom összehasonlítani. A világ egyes részein még mindig legális, a kérdés az, hogy meddig... Van valakinek valami fogalma a htisről?

Szeretném összehasonlítani az a-pvp-vel és az a-php-vel a laboromban, természetesen tudományos céllal.
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Nincs különbség ) Mindkettő véglegesítése ugyanaz ) Paranoid 99lvl )
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ez olyan, mintha megtalálnánk a különbséget a patkányméreg és a csótányméreg között.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha, ez egy pokolian jó hasonlat.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
A cseppentés egy lehetőség. Az egyetlen probléma az, hogy mennyire széles az ügyfélkör a DN-en. Nem látok alternatívát, hacsak nem akarunk saját postai szolgáltatást létrehozni.
 

Klaplong

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Igen, de még mindig foglalkoznia kell a költségekkel, ami mindannyiunk fő problémája. Ha jönnek a röntgen vagy egy kutya, akkor 99% -ban kibaszottul nem egy jó haverom dolgozik a costums egy kutyával mindig megtalálják, ha van valami. Milyen jó a lopakodásod, ha egy kutya orrával nem tudsz trükközni.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
A kutyákról vegyes véleményeket hallottam. Ráadásul csak azt tudod, amit a kutya talál, azt nem, amit nem talál. Ne értsen félre, lefogadom, hogy a kutya többször jól találja meg a dolgokat, mint ahányszor nem. A Meixan kartelleknek biztos van valami módszerük. Lehet, hogy egy nagyon jó csali, amire a kutya rátalál, vagy valami ilyesmi. Biztos vagyok benne, hogy valakinek van ötlete.
 
Top