Mi a tényleges összetétel?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Hé, körülnéztem ( igen, megpróbáltam a keresőmotorral), és nehezen találom, hogy mi is ezek az RC-k valójában. Szeretnék néhányat kipróbálni közülük, de kizárt, hogy valamit bevegyek, ha fogalmam sincs, mi az.

KU kristály Emlékszem, hogy valaki azt mondta, hogy ez egy katinon-származék, ez egy béta-keton?

EKU crystal, etil-keto amfetamin?

8clad?🤔🤔 Ha valamiből 8 van benne, akkor valószínűleg egy oktán-heptán vagy nonán... hmm. Nem tudom, nem tudtam semmi okosat vagy vicceset kitalálni 😕
Ha tudjátok, hogy ezek vagy bármelyik másik rejtélyes baromságnévvel rendelkező anyag mi lehet, segítsetek ki egy fehérnépet.
Ezt az analitikai kémiában tettem fel, mert ezt próbálom csinálni, elemezni, hogy milyen vegyszerek ezek. Mozogjatok, öljétek meg, szidjatok, amit csak tudtok. Remélem, tetszett a szósalátám. 🥗
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
107
Points
28
RC vegyi anyagok volt egy csomó formában Kína most szar semmi különleges
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Most azonnal. Szerintem még mindig vannak varázslatos molekulák, de ezek nem feniletilaminok, catcholaminok, katinonok vagy triptaminok lesznek. Ezek elhasználódtak, és vannak ezek a droganalóg cselekmények. Más drogvázakat kell megvizsgálnunk. Vajon mit tehetne egy helyettesített atropin? A harmalin ígéretesnek tűnik, a béta-karbolinokat tudtommal még nem vizsgálták.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
A fenilgyűrűk biciklo[1.1.1.1]pentán helyettesítői
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
A hexánt pentánra cserélik? 🤔 Milyen érdekes elképzelés. Láttad a kokafetamin rajzomat? De tudod, hogy a hexán nem fenol. A ciklohexán nem fenol, még a benzol sem fenol, szóval, csak hogy tisztázzuk, CIKLOPENTÁNOKAT CIKLOPENTÁNOKKAL CERESZTENEK KI? Ez durva. 😜
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
"A γ-szekretáz inhibitor 1 (BMS-708,163) központi, para-szubsztituált fluorofenil gyűrűjének a biciklo[1.1.1.1]pentán motívummal történő helyettesítése a 3. vegyület felfedezéséhez vezetett, amely egy ekvipotens enzimgátló, amely jelentősen javítja a passzív permeabilitást és a vizes oldhatóságot. A 3 módosított biofarmáciai tulajdonságai a γ-szekretáz gátlás egérmodelljében kiváló orális felszívódási tulajdonságokat eredményeztek (∼4-szeres ↑ Cmaxés AUC értékek az 1-hez képest). Ezen túlmenően más fluorofenilhelyettesítőkkel végzett SAR-vizsgálatok azt mutatják, hogy a biciklo[1.1.1.1]pentánrésznek a hagyományos fenilgyűrűhelyettesítőkkel szembeni belső előnyei a tulajdonságok optimális egyensúlyának elérése tekintetében (pl. γ-szekretáz-gátlás, vizes oldhatóság/áteresztő képesség, in vitro metabolikus stabilitás). Összességében ez a munka a [1.1.1.1]-biciklinek a puszta "távtartó" egységen túli hatókörét bővíti, és meggyőző érveket mutat be annak szélesebb körű alkalmazása mellett, mint fenilcsoport-helyettesítő olyan forgatókönyvekben, ahol az aromás gyűrű száma befolyásolja a fizikai-kémiai paramétereket és az általános gyógyszer-szerűséget.""

Mostanában sok gyógyszerrel próbálkoznak ezzel a gyógyszeriparban. Nem értem, miért nem ugranak rá a kínai RC vegyészek.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Remélem, megértitek, hogy én csak egy szaros bolond vagyok. Valójában nem hiszem, hogy a kémia témakörében ismeretekkel rendelkezem. Keményen tanultam, 2 éjszakát fennmaradok és olvasom a szabadalmi tankönyveket, igyekszem minden olvasott dolognak utána járni, amit nem tudok, és a 3. napon sokáig alszom 😴. Egy évvel ezelőtt még semmi hasznosat nem tudtam a kémiáról. Néhány prekurzor és néhány reakció nevét tudtam, most meg a seggemet is kiküzdöm, hogy kiszámoljam egy új reakció entalpiáját, amiről nincs információ, szóval... Addig botladozom, amíg meg nem tudom csinálni.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Rengeteg olyan gyógyszer-receptor célpont van, amely nem a klasszikusokra támaszkodik (adrenalin, szeratonin, dopamin, GABA). nAChR-ek és muszkarinok, gabapentinoidok, ghb-receptor, KvLQT2, enziminterferenciák.

 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Én is. Megkóstoltuk a saját termékünket, ugye?
 
Top