Mi a leggyorsabb módja az amfetaminpaszta szárításának?

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Hello BB,

Nemrégiben következetes tételeket gyártottunk a sebességpasztából, és szeretnénk néhányat szárítani, mivel lehetnek olyan ügyfelek, akik inkább szárazon, mint paszta formájában szeretnék a terméket.

Van egy barátom, akinek van egy vákuum-desszikkátora, és úgy hallottam, hogy ez használható a sebesség szárítására. Tudja valaki, hogy ez mennyi ideig tart.

Van-e ennek gyorsabb alternatívája.

Köszönöm mindenkinek, aki úgy dönt, hogy ezt elolvassa és válaszol erre.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Esetleg egy élelmiszer-dehidratáló/jerky-készítő? Van egy kis Nesco gyártmányú, amit gombaszárításra használok, és egy háztartási gépboltban vettem 40-50 dollárért? Nem fogsz tudni vele egyszerre nagy mennyiséget csinálni, de egy-két kilónyi pépet pár óra alatt meg tudsz csinálni szerintem. Ez alapvetően egy párátlanító, ami száraz levegőt fúj egy kis zárt térbe, és a hőmérsékletet ~90F és 140F között lehet szabályozni. Az amf por elkezdi kiszívni a nedvességet a levegőből, amikor elér egy bizonyos pontot, azt hiszem, így nem lehetett csak kiteríteni egy tálcára és egy ventilátort irányítani rá. Ha ezzel a módszerrel szárítanád és vákuumzárral zárnád, az szerintem tökéletesen működne...

Én mindenféle dologra használom, fű és gomba stb. szárítására, hőre érzékeny oldatok redukálására, oldószerek vagy más folyadékok elpárologtatására, kristályosítására stb. szóval nem egy szörnyű befektetés így vagy úgy.
Vigyázz magadra!
o7
 
Top