Mi a jelenlegi helyzet a reagensek beszerzésével?

What is your current situation with the reagents procurement?

  • Not synthesizing

  • Looking for suppliers

  • Order from China

  • Buy in the darknet

  • Have my own supply chains


Results are only viewable after voting.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Minden szintézishez kémiai reagensekre van szükség. A céljainkhoz leginkább szükséges anyagokat szabályozzák.
Sok laboratórium kerül a bűnüldöző szervek látókörébe a beszerzések során, így minden földalatti vegyésznek szigorúan meg kell terveznie a készleteit, a fő kritérium - a biztonság - alapján.
A beszállítók túlnyomó többsége csak jogi személyekkel dolgozik, így kizárva még a gyanús célú magánszemélyek számára történő értékesítés lehetőségét is.
Ilyen nehéz körülmények között milyen lehetőségek vannak a reagensek beszerzésére?

Először is, a szükséges anyagokat gyanús és biztonságos anyagokra kell osztani.

A biztonságos reagensek olyan anyagok, amelyeket mindenütt különböző célokra használnak, és amelyek nem szerepelnek semmilyen korlátozó listán. Például lúgok, alkoholok, egyes savak, fémek, egyes oldószerek.

A gyanús reagensek szerepelnek a korlátozó listákon, vagy a kábítószerek szintéziséhez szükséges prekurzorokként vannak feltüntetve. Példák ilyen anyagokra: nitroetán, fenilnitropropén, 4'-metilpropiofenon, fenilaceton, szafrol, piperonál, ergotamén, aceton, sósav és kénsav.

A biztonságos reagensek megtalálhatók a gyógyszertári vegyszer- és barkácsáruházakban. A nagy laboratóriumok gyanú nélkül, nagy mennyiségben vásárolhatnak ilyen reagenseket álcégek révén.

A gyanús reagensekkel minden sokkal bonyolultabb. Különböző megközelítéseket használhat a probléma megoldására.

1. Gyanús reagensek beszerzése biztonságos reagensekből. Például kénsavkoncentráció akkumulátorfolyadékból. Aceton desztillálása festékekből. Ergotamén kivonása gyógyszerekből. Nitroetán szintézis biztonságos reagensekből.
2. Ilyen anyagok rendelése Kínából. Ebben a lehetőségben problémák merülhetnek fel a rakomány vámkezelésével kapcsolatban.
3. Vásárlás a darknetben. A BB Listing prekurzorok eladóit képviseli.
4. Álcavállalatok használata egyszeri ügyletekhez. Ez a megközelítés a legnehezebb, és csak nagy laboratóriumok alkalmazhatják.
5. Szerezzen munkát vagy keressen olyan kapcsolatokat a vállalaton belül, amelyek hozzáférnek a reagensekhez.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
nagyon informatív.azt hittem, hogy én már eléggé átgondoltam ezt, mielőtt. nem vettem észre, hogy néhány, amit vettem talán gyanús.Azt hiszem, im gonna change my'''mo'' itt, és több időt tölteni a fórumon, mint időt magolni kémia internetes forrásokból.én csak azért tettem ezt, mert meg kell fejleszteni egy erős alapot a biztos biztonsági okokból.biztonság sokrétű.én hiányzott a lényeg a gyakorlat....thanks for info.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Az Egyesült Államokban vagyok. Körülbelül egy évvel azelőtt, hogy úgy döntöttem, hogy elmerülök a Dark Webben. Valójában mielőtt rátaláltam a Breaking Badre, béreltem egy szobát egy házban (az alagsorban), amely csak úgy kiáltott "titkos laboratóriumért"!
A legtöbb reagensemet úgy szereztem be, hogy az ebayről vagy a Lab Alley-ről rendeltem. A legmegkérdőjelezhetőbbek külföldi kémiai beszállítóktól származnak, akik az ebay-en hirdetik magukat. PCl5, benzaldehid és 4-metil-2,5-dimetoxibenzaldehid (a 2C-D és a DOM (STP) prekurzora)...

De MOST, hogy sok minden elérhető éppen ezen az oldalon keresztül, 2 vegyszeres rendelést adtam le. Az első egy kg metilamin HCl volt a nitrohemis-től. Soha nem érkezett meg, de aztán megint nem használtam Escrow-t.

A második rendelés a 4-mmc, az amfetamin és a metamfetamin prekurzoraira szólt. Egy másik beszállítótól, akinek a hírneve itt bizonyított. Először panaszkodott a hazámban mostanában tapasztalható hiányos szállításra. Alig vártam, hogy elkezdhessem a szintetizátorokat, ezért azt mondtam neki, hogy lemondok az Escrow-ról.

Január 19-én rendeltem (meglehetősen kis megrendelés - 5 darab, összesen ~4kg súlyú). Elég gyorsan elment a USPS-en (US Postal Service) keresztül, és küldtek egy nyomon követési számot. Még soha nem rendeltem semmit Európából, nemhogy Lengyelországból. Az utolsó aktivitást január 31-én láttam. Körülbelül 2023. 2/7-én a nyomon követési oldal így változott: (lásd a csatolt .).

A 2023. 2/7 óta nem történt változás.

Már 6 hét telt el. Ez jellemző az Eu to US megrendelésekre?

Van valaki az USA-ból és rendelt kemikáliákat Európából? Jó lenne, ha indíthatnánk egy olyan témát, ami abból állna, hogy hogyan mentek a megrendelések a különböző országok gyártói számára, akik különböző beszállítóktól rendelnek.
 

Attachments

  • va0hRdKLPZ.JPG
    va0hRdKLPZ.JPG
    75.9 KB · Views: 499

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Lehet, hogy valamit nem értek... Esetleg elmagyarázná nekem, hogy a letétbe helyezés elutasítása hogyan befolyásolja a szállítás sebességét?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Az USA-ban szerintem a legjobb Kanadából rendelni. Megosztom önnel a kapcsolatomat:
Ha szükséges, Európából vagy Kínából hoznak Önnek rendelést, és máris gyorsabban elküldik az Ön városába. Amennyire tudom, az USA és Kanada között egyszerű vámszerviz van.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Valójában emiatt nem volt hajlandó szállítani nekem.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Megtagadta a szállítást az USA-ba a letét miatt, vagy csak megtagadta a szállítást az USA-ba?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Szia, kiről beszélsz?
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Az ImOutAlso által
06 Mar #7
plancklongŐ megtagadta a szállítást az USA-ba a letét miatt, vagy csak megtagadta a szállítást az USA-ba?

Azt mondta, hogy a jelenlegi ellátási szűk keresztmetszet miatt az amerikai ügyfeleknek túl sok időbe telik, amíg megkapják a szállítmányt, és hogy ez az ünnepi szezon. Nem éreztem, hogy problémája lenne a letéti letéttel, csak azt, hogy a pénzét ilyen sokáig lekötik.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jó pénzt kaptam egy kis klór-fenil-magnézium-bromidért. :D
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
u lehet rendelni tőlem keresztül escrow és én szállítom az USA-ban
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Készítse el hirdetését a BB Fórum szabályainak megfelelően a BB Market vagy Listing oldalon, és a tiltás elkerülése érdekében hagyja abba a spamelést itt.
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
I will behappy
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
FYI ... rendeltem némi nátrium-hipofoszfitot Lengyelországból, és úgy tűnt, mintha örökre feltartották volna a vámhatóságnál New Yorkban, de végül minden probléma nélkül megérkezett.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Van egy cégem. A cég lehetővé teszi számla nyitását nagy vegyipari beszállítóknál, és egy nevetséges kiskapun keresztül engedély nélkül is birtokolhatok és vásárolhatok robbanóanyag-prekurzorokat és mérgeket. Van egy fizetős postai továbbításom, így nincs lakcímem. A vegyianyag-szállítói számlák egy másik európai országban vannak, kevésbé valószínű, hogy túl mélyen belenéznek bármibe, ami egy másik országban van. Ha túl sok acetont veszel egy hazai beszállítótól, azt jelenteni fogják. Ha túl sokat veszel egy tengerentúli beszállítótól, akkor csak annyit mondanak, hogy "amint ez elhagyja az országot, már nem a mi problémánk".

A legtöbb dolgot azonban hazai hobbiszállítóktól és "ipari" beszállítóktól vásárolok. A borohidridemet csak a cégem nevére rendelik haza, így vissza tudom igényelni az áfát, amúgy is magánszemélynek szállítanák.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Ez a szál emlékeket idézett fel. Hűha, mennyire megváltoztak a dolgok...
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Helló mindenkinek!

Szóval, rendelt már valaki jó eredménnyel a piacon lévő gyártók valamelyikétől?
 

Brumer.com

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
9
Reaction score
17
Points
3
Üdvözlök mindenkit! 🙌

Ha a nehezen beszerezhető vegyi anyagok megbízható szállítóját keresi, a Brumer a megfelelő választás. A Brumer megbízható beszállító.
Nitroetán, metilamin, benzaldehid, metilpropiofenon, 2-bróm-4-metilpropiofenon, 2-jód-4-metilpropiofenon már kapható. Szállítás világszerte! rugalmas fizetési feltételek, biztonságos szállítás. Figyelembe vesszük a vásárlók kívánságait és még kedvezményeket is kínálunk!
A legjobb ajánlatot adom Önnek. Írjon nekem
 
Top